Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 e artık cevap veren bir rakip olması gerek şu ana kadar gördüklerimizle dof ada turu yaptı cracker ise biraz reaksiyon versede sonunda oda tek yedi gibi bir şey bakalım kata nasıl bir tepki verecek.

Luffy'nin neyi çözdüğü merak uyandırıcı buna bağlı olarak dediğin doğru olacaktır.
Ben söyleyeyim.Saldırı pozisyonuna geçtiğinde aşçıları teklediği gibi mochiyi sertleştirmek zorunda kalıyor.O açığı verdiği an vurursan logia formuna girip saldırıları atlatamıyor.Luffy bunu çözmüş olmalı yada buna yakın bir muhabbeti.Altına imzamı atarım.

Yani Kata saldırıya geçtiği an karşı saldırı yapman lazım aynı boksörler gibi.Daha hızlı ve tahmin yeteneği iyi bir şekilde.Çünkü sen saldırırsan rahatça savunmaya geçiyor ve görmeyle birlikte hemen atlatıyor.Sadece saldırırken geleceği göremiyor olabilir aynı zamanda.

Daha önce örneklerini gördüğüm açık verme durumları bunlar yine aşağı yukarı aynı çıkacaktır.

tamam Luffy gerizekalı gibi görünebilir ama dişli rakip geldiği zaman kalbi yukarı kan pompalıyor beyin aktif oluyor.
Salako dediğimiz Luffy güçlü rakiplerine karşı analiz ve çözümleme konusunda gerçekten başarılı. Yediği dayağı tecrübeden saymak yeterli olur.

Ben söyleyeyim.Saldırı pozisyonuna geçtiğinde aşçıları teklediği gibi mochiyi sertleştirmek zorunda kalıyor.O açığı verdiği an vurursan logia formuna girip saldırıları atlatamıyor.Luffy bunu çözmüş olmalı yada buna yakın bir muhabbeti.Altına imzamı atarım.

Yani Kata saldırıya geçtiği an karşı saldırı yapman lazım aynı boksörler gibi.Daha hızlı ve tahmin yeteneği iyi bir şekilde.Çünkü sen saldırırsan rahatça savunmaya geçiyor ve görmeyle birlikte hemen atlatıyor.Sadece saldırırken geleceği göremiyor olabilir aynı zamanda.

Daha önce örneklerini gördüğüm açık verme durumları bunlar yine aşağı yukarı aynı çıkacaktır.
Ben de önceki sayfalarda böyle bir tahminde bulundum.:D Farklı olarak görse bile saldırıya geçtikten sonra Luffy kadar çevik olamadığı için Luffy atlatıp vurabiliyor. Görse bile tepki veremiyor.

@Eustass Captain Kidd

Kare mochi ile alakalı değil bence.

tamam Luffy gerizekalı gibi görünebilir ama dişli rakip geldiği zaman kalbi yukarı kan pompalıyor beyin aktif oluyor.
Salako dediğimiz Luffy güçlü rakiplerine karşı analiz ve çözümleme konusunda gerçekten başarılı. Yediği dayağı tecrübeden saymak yeterli olur.
Tabii kendimizi böyle kandıracağız, normalde gerzek birinin birden dövüş sırasında stratejist kesilmesine şahit oluyoruz bol bol. Shounen mod on

Ben de önceki sayfalarda böyle bir tahminde bulundum.:D Farklı olarak görse bile saldırıya geçtikten sonra Luffy kadar çevik olamadığı için Luffy atlatıp vurabiliyor. Görse bile tepki veremiyor.

@Eustass Captain Kidd

Kare mochi ile alakalı değil bence.
İppo'da elemanın yakın arkadaşı vardı iyi kontra vuran adını unuttum şimdi.Aynen öyle olması lazım Luffy'nin vurmadan önce harekete geçmesi lazım Kata geleceği görüyorsa.Böyle yaparsa Luffy kazanır üstelik Kata'yı da çileden çıkarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık