Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tabii kendimizi böyle kandıracağız, normalde gerzek birinin birden dövüş sırasında stratejist kesilmesine şahit oluyoruz bol bol. Shounen mod on
Herif gerzek değil beynini çok basit kullanıyo ekstrem durumlar haricinde. Ye iç yat can sıkıntısı gidermek için çoppa nın boynuzlarıyla oyna vs ama iş kavgaya gelince orda üstüne sığır sıçmış beyni aktif oluyor. Allah ne salaklar yaratıyor oda Luffy gibi Andaval çizmiş çok mu :(

Şu bayıltma muhabbetini her duyduğumda, çok mutsuz oluyorum ama kaçarı yok gibi. Ben de birkaç tahmin yapayım:

Pudding ark sonunda hafızaları değiştirse bile Katakuri her türlü ayna dünyasında kalacağından, Smoothie de büyük olasılıkla Kakao Adası'na gelmeyeceğinden dolayı herkesin hafızası silinmiş olmayacak. Morgans'ın, Stussy'nin hafızası silinir de Bİg Mom korsanlarının zor. Linlin'i kudurtmamak için yalan söylemeyi seçebilirler korkudan belki.

Bir de Sanji'nin yapacağı biricik- agresif pastayı Linlin'in canı tekrar çekecek. Bu durumda Sanji saklı tarifi Pudding'e vermek durumunda. Vermezse Tümkek kendi kendine yıkımı getirir, başkasına gerek yok.

Stussy bir şekilde denizcileri Tümkek'e yönlendirmezse ve Linlin'in hafızası değiştirilmezse: Linlin Hasırşapkalara takacaktır ve intikam için onlara yönelince Kaido ile karşılaşabilir. Sonuçta büyük bir savaş ve Linlin yenilir. Bu da Wano'yu kurtaran Hasırşapka'ların müttefik ve filosunu harekete geçirip, toplanması ve toparlanması için zaman kazandırır.

Bu arada denizciler ve Teach pusuda beklemektedir. Kaido'yu yenen Luffy'leri koruma altına Shanks alır. Devamında Shanks vs Teach, Teach vs Luffy ve en sonunda final savaşı. Doflamingo'nun dediği korsan tarihinin en büyük üstünlük savaşı zinciri...

Mesela Katakuri'nin gösterildiği üzere gözlem haki'si Big Mom'dan bile iyi. Haliyle burada bir tezat var. Bu adamda bu kadar Haki potansiyeli varsa kendisi Yonko'lar ile aşık atabilir. Ama atamıyor ki bir Yonko sağ kolu. Yani saldırırken o üstün gözlem hakisi ortadan kayboluyor, bu sebepten Yonko'lar ile aşık atamaz veya Amiral yenemez. Mantıklı olan bu.
BM'nin oğlu olduğu için öyle. Sağ kolların Yonkou potansiyeline sahip olması gerekiyor zaten. Mantıklı olan bu.

Ben de anlamadım. Brule'yi aynada gördük. Acaba Kata uyanışla ortalığı yıkıyor diye ay na vasıtasıyla çıktılar mı dışarı. Öyle ise detaylarda boğulan Oda bunu niye göstermiyor, ilginç. Her şekilde bu kişilerin Kata'nın yemek tapınağı yıkılınca onu ve ağzını görme olasılıkları var. Bu da ayrı bir sorunsal.
Luffy katanın atkıyı Yok edebilse dövüş sırasında brulee “aa kata abim hala dövüşüyormuş” diye yanlarına gelse orduyla. Katanın tepkisi ne olurdu acaba merak ediyorum

Hayır doğduğunda atkıyla doğmadı ya bu katakuri :/ İlla biliyorlardır :/
İkinci çocuk olması sebebiyle biliyorsa peros biliyordur. Hatta belki o bile bilmiyordur aralarında fazla yaş farkı yoktur belki bilmiyorum.
Tabi illa bilmeyecekler diye bir durum yok. Bilmedikleri şey sadece yatıp keyif çatma halleri de olabilir.

Oda troleyebilir Eğer çok kalabalık gelirlerse kata dövüşü yarıda kesip topuklayabilir de.Luffyi bunu peşler fln.Ya da luffynin tam işini bitireceksen gelirlerse luffyi arkı niyetine takabilirGerçi Odaya kalmış.Dövüşü sonlandıracağa benziyor.

Kata ağZından utanıyo sanki.Luffy vurduğunda direk ağzını çekti ama bilemeyiz tabi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık