Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an herkes Sanjilerin oraya gidiyor.Bm korsanları da birbirlerine söylüyorlardi Sanjilerin olduğu yere gidin diye.Smothie konusunu bilmiyorum.
Herkes Sanji'lerin yanına gidiyor. Smoothie en son Tüm Kek'te kalmıştı. Sanji'lerin orada bilinen önemli biri yoktu. Bege'nin peşinden giden ekip izi kaybetti ama tekrar yakalayıp oraya gidebilir belki.
Teşekkürler.

O zaman orada da eğer pasta yapıldığı için bir anlaşma olmaz ise, bir şeyler dönecek gibi gözüküyor. Sanji'leri koruma odaklı dövüş ya da idare edilebilecek birileri gelirse biraz daha sonucu olan dövüş görebiliriz gibi.

Bize guven yok tabii :artiz::oleyo:
Luffy yetenegini anladim dedi ben hala anlayamadim. Luffy’e salak derdik bir de:üzgünüm:
Ben kendi çevirime güvenmiyorum daha ki güvenmiyorsam haklı da oluyorum. :( İdare et.
Oda her daim lastik gibi çekilebilen ve bu sebeple de tahmin etmesi kolay olmayan bir şekilde ortada bıraktığı için tam olarak anlamamamız normal.

Bu Smothie harbi ne yapıyor, karakteri gereği işlerden uzak dursa diyeceğim ama bir yerde hayvan gibi ödül yapmış. Bu ödül için ne yaptıysa bir zahmet göstersin. O ödüle bu pasiflik yakışmıyor.

Bana göre olası senaryo şu şekilde gerçekleşir:

Luffy, bir şekilde kısa süreliğine Katakuri'yi devre dışı bırakır. O esnada Brûlée'yi alıp, Ayna Dünyası'ndan çıkar. Brûlée olmadığı için Katakuri orada kalır. Sanji'nin yaptığı pasta, Koca Ana'yı bayıltır. O arada Pudding ufak bir hafıza oynaması yapar. Luffy de bir şekilde Kakao Adası'na ulaşır. Aynı yerde Perospero'nun hafıza da değiştirilir. Katakuri gururlu biri olduğundan içerde olanları kimseye anlatamaz. Diğer yerlerde olanlara da Pudding'in oluşturduğu senaryo anlatılır. Böylece hem bizimkiler kurtulur, hem de Koca Ana ve adamları bizimkilerin peşinden gelmez. Tabi Morgans'ın yapacağı haberden sonra neler değişir bilemiyorum.

Bana göre olası senaryo şu şekilde gerçekleşir:

Luffy, bir şekilde kısa süreliğine Katakuri'yi devre dışı bırakır. O esnada Brûlée'yi alıp, Ayna Dünyası'ndan çıkar. Brûlée olmadığı için Katakuri orada kalır. Sanji'nin yaptığı pasta, Koca Ana'yı bayıltır. O arada Pudding ufak bir hafıza oynaması yapar. Luffy de bir şekilde Kakao Adası'na ulaşır. Aynı yerde Perospero'nun hafıza da değiştirilir. Katakuri gururlu biri olduğundan içerde olanları kimseye anlatamaz. Diğer yerlerde olanlara da Pudding'in oluşturduğu senaryo anlatılır. Böylece hem bizimkiler kurtulur, hem de Koca Ana ve adamları bizimkilerin peşinden gelmez. Tabi Morgans'ın yapacağı haberden sonra neler değişir bilemiyorum.
Güzel olur da Morgans işi bozuyor biraz.

@amaneden

Bu arada kim nereye gidiyor ona göre olası tahminler yapalım.

Bege Sanji'nin yanına gidiyor. Sanji'lerin oraya giden BM korsanı ya da başka birisi var mı?
Bizim tayfa da Sanji'nin yanına gidiyordu sanırım?
Germa nereye gidiyordu unuttum?
Bu Smoothie falan neredeydi en son?
Bi tek BM gitmiyordu sanki :D Fındık fıstık adasına yönelmişti. Bak şimdi nereye bağlıycam.

Oda yine zaman doldurmak için BM'yi oyalıyor xD

@Smoker Sanji'de beyin varsa zehir katar bir Yonkou'dan kurtulur. Böyle fırsat zor geçer ellerine hem biliyor olması lazım, BM herkesi en ince ayrıntısına kadar biliyor. Oradan kaçsalar bile sevdiklerinin hayatları tehlikede. Sanji "kırmızı çizgilerinin" ötesine geçmeli artık. Senaryo güzel Morgans sonrası BM birkaç kişiyi öldürür. Ama Luffy'nin Kata'yı kilitlemesi benim için OP'yi Fairy Tail'a yaklaştırır.

Brulee de azıcık akıl olsa Luffy nin oradan çıkamaması gerekiyor. Ama mal gibi Katakuri ağbiii diye bağırarak Luffy e saldıracak. Bizde bunu yiyeceğiz.
İnşallah Luffy dış müdahaleyle oradan çıkar da haksız çıkarım :D

@Smoker Sanji'de beyin varsa zehir katar bir Yonkou'dan kurtulur. Böyle fırsat zor geçer ellerine hem biliyor olması lazım, BM herkesi en ince ayrıntısına kadar biliyor. Oradan kaçsalar bile sevdiklerinin hayatları tehlikede. Sanji "kırmızı çizgilerinin" ötesine geçmeli artık. Senaryo güzel Morgans sonrası BM birkaç kişiyi öldürür. Ama Luffy'nin Kata'yı kilitlemesi benim için OP'yi Fairy Tail'a yaklaştırır.
Sanji diyormuş: Seni zehirleyip öldürebilirdim ama kadınsın diye sadece bayılttım : ))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık