Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cracker'leri çok sert diyordum. Cracker olarak gördüğümüz ama içinden asıl Cracker'in çıktığını gördüğümüz sıra b.hakisinin değil asıl sertligin biskuviden geldiğini de demiştim. Luffy bunu bilmediği için o ara b.hakisi sert sandı büyük ihtimal. Ya da Japoncadan çevirinin aslında bu.haki sözcüğü geçmemiş bile olabilir. Sonuçta cevirenlerde bizim gibi zırh olduğunu bilmiyorlardı. Sertlik varsa b.haki olabilir gibisinden öyle çevirmişlerdir. Bu çocuk Rayleigh' in hakisini gormustur sanmıyorum Cracker' in daha iyi bir.hakiye sahip olduğunu.

Ha yanlış da olabilir.

Son düzenleme:
Cracker'leri çok sert diyordum. Cracker olarak gördüğümüz ama içinden asıl Cracker'in çıktığını gördüğümüz sıra b.hakisinin değil asıl sertligin biskuviden geldiğini de demiştim. Luffy bunu bilmediği için o ara b.hakisi sert sandı büyük ihtimal. Ya da Japoncadan çevirinin aslında bu.haki sözcüğü geçmemiş bile olabilir. Sonuçta cevirenlerde bizim gibi zırh olduğunu bilmiyorlardı. Sertlik varsa b.haki olabilir gibisinden öyle çevirmişlerdir. Bu çocuk Rayleigh' in bakışını gormustur sanmıyorum Cracker' in daha iyi bir.hakiye sahip olduğunu.

Ha yanlış da olabilir.
Orda zaten ''gördüğüm en sert şey'' diyordu sadece hakiye anlam yüklemek yanlış totalde. Ama Luffynin Rayli ile direkt bir dövüşe girdiğini sanmam ki raylinin haki gücünün farkında olsun :/

Luffylerin BA adasında BM'ye verdiği bomba nişan değiş tokuşu olarak Reiju'nun eline geçer ve patlar. Reiju ölür, Sanji delirir:alkis:

Kaptan Usopp-sama

Manga 13 sayfa olmuş 16 sayfa diye biliyordum. Bu dövüş beni tatmin etmedi ama Luffy nin yeni G4 ünü gördük. Sanji-Sama'in arabadaki aşırı karizma hali gözümden kacmadi. Ayriyeten kediyi çok sevdim :)

Orda zaten ''gördüğüm en sert şey'' diyordu sadece hakiye anlam yüklemek yanlış totalde. Ama Luffynin Rayli ile direkt bir dövüşe girdiğini sanmam ki raylinin haki gücünün farkında olsun :/
Bence etmiştir.

Edit: Luffy haki olarak gücludur bu adamdan. Ve fiziksel dovuse neden girmediği belli oldu gibi az çok.

Çeviri belki de doğru olmayabilir ama sırf Luffy ile dovusuyor diye Cracker'i 5. adam yapanlara gelsin bu bölüm. Az çok gördüklerinde şok etkisi yapmıştır bu arkadaşlara. He bu korku yüzünden daha da net konuşmazsınız. Demek ki neymiş net konusmayacaksın bekleyeceksin.

Son düzenleme:
Bence etmiştir.

Edit: Luffy haki olarak gücludur bu adamdan. Ve fiziksel dovuse neden girmediği belli oldu gibi az çok.
B.hakisi Ray'in b. hakisinden güçlü olabilir. Zaten Luffy direkt ona vurgu yaptı. Direkt adamın hakisi dedi. Eğip bükmeye gerek yok. Bi yonkou komutanının b.hakisi Wbden bile daha yaşlı olan ve 20 sene kılıç tutmamış Ray'den üstün olabilir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık