Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağaçlar o kadar güçlü mü ya Cracker'dan çok korkuyorlardı. Askerleri Luffy'e yollayıp kendisi Nami'yle ilgilenebilir diye düşünüyodum. Yada geri çekilmeli :D

Lastiği hakiye uyguluyor derken hakinin üstüne lastik uyguluyor anlamında söylemedim yanlış anlama sakın.

Alt deriye ya da üst deriyi ikisinden birini haki ile kaplıyor. Kalan tabaka ise lastik işlevi görüyor.
Şimdi üst deriyi haki ile kaplasa sert olmayacak mı? Alt deri lastik bile olsa üst tarafı nasıl esnetecek? Tam tersi durum içinde aynısı geçerli. İmkanı yok esnemez, kopması gerekir.

Kağıda lastik yapıştırıp esnetirsek kağıt yırtılır.

Arkadaşlar Stratejik güçler de çok önemli seride. Cracker de öyle birisi. Sınırsız bisküvi yapıyor ve Mom da ruh basıyor. Bu yüzden Mom'ın komutanlarından olabilir. En güçlüsü bu demek değil ki bu.

MDL_Roronoa

bu ne aga siteye tıklayınca saniyeler içinde başka yere yönlendiriyor

Yok yahu sen anlamadın beni. Luffy saldırısı için uçurmuşsa illa ki devre dışı kalacak diye bir durum olmadığını söylemiştim dün spoilera göre. Bugün de o yüzündeki dağılmayı görünce düşündüğüm kadar kötü olmadığını ve bir yere çarpmasa bile hasar verebileceğini söyledim Kraker'in askerlere çarptığını atlayarak. Öyle deyince Luffy'e sallıyorum sandın büyük ihtimalle.
Kısacası saldırısı fena değilmiş, çarpmanın da etkisi ile sadece uçacağını düşündüğüm Kraker'in hasar da aldığını gördük. Fakat Luffy'den çok daha büyük bir şey bekliyordum kesinlikle.
Yok öyle algılamadım zaten. Senin yorumun üzerinden genel konuşuyorum öyle. :) Aslında g4 olduğunu düşününce baya bi basınç hissetmiştir Cracker içeri çekilirken. Ama sanki bu saldırı zaten uzaklaştırmayı amaçlıyor öncelikle. Üstüne bir de elinde böyle sert bi engel olunca verdiğin hasarı arttırıyorsun. Bu Cracker normalde Kong gunda bile çok oynamamıştı yerinden. O yüzden fırlatma gücü muhtemelen kat ve kat daha fazla.
Crackerın hatası Luffy'nin lastik gücünü küçük görmesi oldu diğer tüm rakipler gibi. Ama tabi kırk yıl düşünse aklına gelmez belki lastikten böyle bi gücün ortaya çıkacağını.
Velhasılı tankman ciddi bi güç ve savunma veriyor aslında. Biraz yavaş gibi görünüyor ama güçlü. Sadece komik ve troll bi şekilde çizildiğinden o gücün hissettirmesi gereken epiklik olmuyor. Şaşırarak "Vay beee" diyeceğine "bu ne la" deyip gülüyor insan.

Big Mom ile dövüş olursa kadına nasıl bir handikap verecek merak etmeye başladım. Vinsmoke ailesi ile beraber dalabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık