Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zeff büyük adam. Reiju'nun taktığı maske epey ilginç.
Kraker uçmuş, uçmakla kalmamış herhangi bir çarpma yaşamadan hasar almış ama yine de tatmin olmadım.
Carrot da iyice yamandı tayfaya. Gelecek sanırım :(

Anladığım kadarıyla tankman daha güçlü ama ağır bir form.Yani boundman gibi sağa sola öyle uçup kaçamaz.Son formu ise büyük ihttimal hem hızlı hem güçlü olacak.G2 deyken kendini şişirmesi ile olabilir.

Anladığım kadarıyla tankman daha güçlü ama ağır bir form.Yani boundman gibi sağa sola öyle uçup kaçamaz.Son formu ise büyük ihttimal hem hızlı hem güçlü olacak.G2 deyken kendini şişirmesi ile olabilir.
Boundmanin özelliği, uçma yeteneği veiyordu. Dof gibi uçup kaçan bir adama karşı iyi bir seçim. 3. formu işlevsellik değil direkt pata küte girme formu olur. Onda tipi trollenmezse çok memnun olacağım.

Boundmanin özelliği, uçma yeteneği veiyordu. Dof gibi uçup kaçan bir adama karşı iyi bir seçim. 3. formu işlevsellik değil direkt pata küte girme formu olur. Onda tipi trollenmezse çok memnun olacağım.
yazma amacım oydu zaten.Boundman tam doff luk bir form.Oda büyük ihtimal Doff için tasarlamış ya da Doff u bu form için tasarlamış bilemem orasını.

Direk pataküte girme olacağını düşünmüyorum.Aşırı işlevsel bir form olmazsa sıkıntı yaşar çeşitli rakiplerde.Artık anti mevzusu görmek istemiyorum ben.

Daha G4'de Gattling atmadı. Büyük ihtimalle G2+G4 birleştirir. Bu da seri ve güçlü saldırıların önünü açar.

İyi bölümdü. Bu luffyinin yeni formu saldırıları savuşturmak için çok kullanışlı.
Kaidou savaşında işe yarayabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık