Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana gücü işlevsiz kalmış Cracker'ı gömün elinizden geldiğince. Ancak Nami'nin yağdırdığı yağmura kadar Luffy'nin ona hiçbir şey yapamadığını da göz önünde bulundurun. Ben hala teke tek bir dövüşte Luffy'nin Cracker'ı yenemeyeceğini düşünüyorum.

Şimdi de Luffy ve Nami'ye yenildi diye balon oldu Kraker. :/ Olm az makul olun la. Şimdi gelen geçenden dayak yedirtir bu forum.

Teke tekte Kraker>Luffy. Daha nasıl olacak bilmiyorum ama Luffy'nin başka bir gizli kozu falan yoksa durum budur.

Bu saldırı daha farklı, Boundman gibi değil.
Ne demek farklı.Lastiği haki ile sertleştirdi işte.Sadece yediklerinden dolayı boyu büyük luffy nin.O sert lastik o kadar esnemez ya kolayca delinir ya da katılaşır kullanıcı için zorluk çıkarır.Maşallah luffy logia gibi istediği yerini esnetiyor.

Luffy tek başına yenebilecek olsaydı. Oda öyle çizerdi. Ama şuan belli ki Luffy'nin eğitime rağmen eksik olduğu şeyler var ve bunları yardım alarak aşıyor.

Ana gücü işlevsiz kalmış Cracker'ı gömün elinizden geldiğince. Ancak Nami'nin yağdırdığı yağmura kadar Luffy'nin ona hiçbir şey yapamadığını da göz önünde bulundurun. Ben hala teke tek bir dövüşte Luffy'nin Cracker'ı yenemeyeceğini düşünüyorum.
Ben bundan ayrı bir şey soracağım. Lastik+koka nasıl oluyor? Dof'a da yapmıştı, hala nasıl esniyor?

doflamingo crackeri yenemezdi. uyanıs formundaki saldırısı normal luffyi asamadı. en son saldırıda g4ün hakisini delebildi. bu kadar kukla g4 ayarında hakiyle doflamingoya agır gelirdi. doflamingo muhtemelen marco - jozu - doflamingo 3 lüsünde yer alıcak ama 3. olucak adamdı. çünkü jozuya göre cok geniş saldırı yelpazesi olsada, hakisini asamadan jozuyu indiremezdi. ve yeni dünyada meyveler önemliysede iş hakide bitiyor. crackerin hakisi doftan fazla olmasaydı, luffy karsılastıgım en sert sey demezdi. hakinde iyi olunca, bisküviylede, bambuylada, demir boruylada iş yaparsın ;)
Dofun g4ten güçlü saldırıları var sanıyorlar. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık