Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önem sırasına göre çizilmiş olsa Hawkins'in, Kidd'in, çakma mafyanın Luffy'nin üstünde işi ne?
Bu sayfa milyon kez tartışıldı ya, artık gerçeği neyse gösterir Oda.

Aynen kara günler geride kaldı yeni one piece dönemi başlıyor.Bu yepyeni çağda haklı olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşıyoruz. :D Bundan sonra sadece amirallerin değil yonko harici korsanların da dikkate alınmasını ümit ediyoruz.
Azminizi tebrik ediyorum. :D @Daredewill

E Luffyi alta çizmiş Buggy de kumanın üstünde :/
Hancock ve X-Drake o zaman Mihawk'tan güçlü oluyor.

Anne ya kadın ayıpsın.

Kaido en güçlü Yonkou değil mi? :D Big Mom da en güçsüz. İlk işlenmesi bile bariz gösteriyor. :/
Önem sırasına göre çizilmiş olsa Hawkins'in, Kidd'in, çakma mafyanın Luffy'nin üstünde işi ne?
Bireysel değil yav.

Güç artı mevkilerin önem sırasına göre dedim yahu :D Kaido ile Big Mom Teach ile Shanks'dan daha eski zamanlarda İmparator olmuslar muhtemelen. Yonkoularda teskilat + bireysel güç önemli :good: Burayı geç

Buggy Shichibukaki, Luffy korsan, Drake'e bak misal nerde duruyor. Dışarı çizmiş. :fool: Mihawk Hancock ne alaka attığım tabloyu 3 parca gibi düşün. Yonkou, Shichibukai, Süpernova :good:

Bireysel değil yav.

Güç artı mevkilerin önem sırasına göre dedim yahu :D Kaido ile Big Mom Teach ile Shanks'dan daha eski zamanlarda İmparator olmuslar muhtemelen. Yonkoularda teskilat + bireysel güç önemli :good: Burayı geç

Buggy Shichibukaki, Luffy korsan, Drake'e bak misal nerde duruyor. Dışarı çizmiş. :fool: Mihawk Hancock ne alaka attığım tabloyu 3 parca gibi düşün. Yonkou, Shichibukai, Süpernova :good:
Yonkouları net boyuta göre çizmiş. Önde normal insan boyutlarına yakın olanlar. Arkada devler işte :/

Hep diyorum Kraker'e kılıç ustası demek saçma diye. Bu tarz karakterlerin hiçbirisi kılıç ustası değil gözümde. Elinde kılıç var diye tamamen meyveyle dövüşen birisine kılıç ustası demem ben. Meyve kullanmasa Zoro çizer bu adamı normalde ama meyve olunca işin rengi değişiyor.
Pica gibi bir şey işte buda kılıcı elinde ama süs için taşıyorlar. Dövüş stratejileri hep meyveleri üzerine.

Ft daha mantıklı la :D Dof un ipleri geçirmeyen sert lastik esniyor.Hemde bilinçli içeriye doğru olmayacak dua ya amin diyenlerde fanlık yapıyor ne güzel.

Zoro bu Kraker'le çok rahat dövüşürmüş.Hatta artık 1 günlük veya 10 günlük savaş sonunda iman power falan bir şekilde alırmış, hiç şüphem yok.Bu adam Pica'nın silahlanma hakisi daha iyi olan versiyonu.

Nerdeyse aynı meyve tarzı, aynı kılıç kullanan ama kılıç ustası denemicek biri.Aynı şekilde ortaya çıkıp vücuduna aldığı ilk hamlede yenildi.

- e.odanın büyük 3 leme takıntısını hesaba katarsak eger , luffynin g4te 3 formu var olmalı.

1- bir tanesi hız agırlıklı , bound man.

2- digeri kütle agırlıklı tank man.

3- muhtemel 3. süde zayıflıklarından arınmıs, nightmare luffy tarzı, son savas formu. artık ismini siz ne koyarsanız. dikkat edin boundmande gövdede koka az, tank mande ana busoshoku gövdede. son formda ise full beden koka yapıcaktır ;)

- crackerin yenilmesine gecelim. normal bir durum... e.oda nami aracılıgıyla adamın en önemli kozunu ortadan kaldırdı. üstelik namiyide o ormandaki güclerle korudu. böylelikle cracker tüm ormanda tek basına kaldı, herkese karsı. sertliklerinin asılabilmesi için, g4 gerektiren bisküvi askerlerinide ilginc bir secimle, naminin yagmurları ve luffynin iştahına teslim ederseniz yenilgi kacınılmaz olur. baska bir nova burdan sag cıkamazdı. çünkü onlarda nami yok ve hiçbirinde öyle mide yok.

- son olarak sag kol mevzusu... hep yonkoların cok farklı seviyede oldugunu, shicibukailerin onların yanında cok ezik oldugunu savundum. bana kalırsa eşit biçimde düşünülmüş, 3 er adamları var kaidou ve linlinin. jackinkiler, jacki sag kol ilan etti. crackeride nami öyle düşünebilir. yinede shounenlerde böyle itibarlarla ilgilenmeyen ve gölgede kalıp en son ortaya cıkan en tehlikelidir. o yüzden su an için tam emin olamadım bu bilgilerden.

dipnot; e.oda, linline 3 tatlı maddeden esinlenerek 3 komutan vermiş sanırım. su an için ilk ogulun seker meyvesi, crackerinde bisküvi meyvesiyle 2 komutan oldugunu varsayıyorum. 3. komutan muhtemelen çikolataya falan bir sekilde hükmediyordur :D

sonuc itibariyle bölümün en önemli ve güzel yanları zeffin adamlıgı ve tahtında oturan sanjinin karizmasıydı ;)

- doflamingo crackeri yenemezdi. uyanıs formundaki saldırısı normal luffyi asamadı. en son saldırıda g4ün hakisini delebildi. bu kadar kukla g4 ayarında hakiyle doflamingoya agır gelirdi. doflamingo muhtemelen marco - jozu - doflamingo 3 lüsünde yer alıcak ama 3. olucak adamdı. çünkü jozuya göre cok geniş saldırı yelpazesi olsada, hakisini asamadan jozuyu indiremezdi. ve yeni dünyada meyveler önemliysede iş hakide bitiyor. crackerin hakisi doftan fazla olmasaydı, luffy karsılastıgım en sert sey demezdi. hakinde iyi olunca, bisküviylede, bambuylada, demir boruylada iş yaparsın ;)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık