Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bundan ayrı bir şey soracağım. Lastik+koka nasıl oluyor? Dof'a da yapmıştı, hala nasıl esniyor?
Ikisi farklı durumlar gibi geldi bana. Bu formda balon gibi bir şey olduğundan delirmek yerine esnedi. Normal 4. Vites formunda bu şekilde esneyemezdi, delinirdi. Doflamingo'nun tekmesi delici bir saldırı değildi.

Herkes Crackerin hakisinin sertliğinden bahsediyor. Fakat sertliğin o kadar da önemli olmadığını defalarca gördük. Ne kadar sert olursa olsun bir şekilde aşılabiliyor. Avantaj mıdır ? elbette. ama abartmamak gerekir. Esnekliğin daha işlevsel olduğu bu bölümle birlikte tescillenmişken varsın istediği kadar sert olsun.
Luffyi şuan bütün B.Haki kullanıcılarına karşı avantajlı görüyorum.

Ana gücü işlevsiz kalmış Cracker'ı gömün elinizden geldiğince. Ancak Nami'nin yağdırdığı yağmura kadar Luffy'nin ona hiçbir şey yapamadığını da göz önünde bulundurun. Ben hala teke tek bir dövüşte Luffy'nin Cracker'ı yenemeyeceğini düşünüyorum.
Şimdi de Luffy ve Nami'ye yenildi diye balon oldu Kraker. :/ Olm az makul olun la. Şimdi gelen geçenden dayak yedirtir bu forum.

Teke tekte Kraker>Luffy. Daha nasıl olacak bilmiyorum ama Luffy'nin başka bir gizli kozu falan yoksa durum budur.
Luffy tek başına yenebilecek olsaydı. Oda öyle çizerdi. Ama şuan belli ki Luffy'nin eğitime rağmen eksik olduğu şeyler var ve bunları yardım alarak aşıyor.
Yenmesine belki bi şekilde yenerdi ama 1 hafta yaralı yatardı. Hatta bi yarası da olabilirdi belki. O yüzden yaralanmadan destekle falan çıktı işin içinden.
Gerçekten Luffy harici bi adam bu işin içinden çıkamazdı sanırım. Hatta sırf Luffy değil, Luffy, Nami ve BigMomın kartı üçlesi sayesinde Luffy perte çıkmadan bitirebildi dövüşü. Lola ve istemeden de olsa BigMom cidden büyük iyilik yaptı bizimkilere. :)

Oda serinin sonuna geldik mesajı mı veriyor anlamadım, Luffy yonkounun sağ kolunu zorlanmadan alabilecek kıvamda. Güç dengesini bozmuş gibi. Artık buralara çok takılmayın, bu adamları böyle kolay yensin geçsin ki büyüklerle kapıştırıp KK yaptığımda laf etmeyin der gibi. Luffy tabii ki Cracker'ı yenecekti, ama böyle mi olmalıydı :artiz:
Bi de şu teknik, cidden leş ya. Adam akıllı bi kılığa sok şu çocuğu artık Oda, sonuna da yaklaşıyoruz diyosun zaten. Bunun 5'i full vücudu hakiyle kaplanmış olur yine böyle şekilsiz bi orantıda, 6'sın da full haki devam, vücud normal, hız da artış ama süre kısıtlı olur. Bak uydurdum bile biseyler uyduramamam lazım halbuki :artiz:

Şu Crackere de bir daha kılıç ustası falan demeyin.
Kılıcı ile ziplamaktan başka bir şey yaptığı yok.
Mihawk a ayıp, Zoroya ayıp icabında tashigiye bile ayıp.
Luffy'e karşı hepsi Cracker durumuna düşer o yüzden kılıç ustaları zaten serinin top karakterleri değil ki.

Luffy adamı hep kendi üstüne çekmeyi beklemiş 11 saattir. Geldiği an yamulttu sıfır dayanıklılık. Zırhta gezmesinin sebebi buymuş. Yüzündeki yaradandır zaten o zırh muhabbeti de. Bence bu adam hala Dof;'tan güçlü. Luffy 11 saat süresinde g4e geçmiş ama ona rağmen sınırsız kuklalaları geçememiş. Çünkü meyvesi çok işlevsel sınırsız geçit vermiyor. Luffy üstüne gelmesini bekliyor gelince de g4 e geçiyor indiriyor. Ayrıca 11 saat boyunca dövüşüyorlar sonuçta dayanıklılıkları ilk zamanki gibi değil bunlar unutuluyor sanırım.

MDL_Roronoa

Türkçesi çıkmadan bakmayacağım ama sağ kol olduğu kesin mi? Yani Big mom'ın bundan güçlü bir adamı yok mu şimdi ?

Cracker'in yüzü gözü dağılmış halde görmeseydik yenilmedi uzaklara uçtu derdik. Ama şimdi bildiğin yenilmiş. Yağmur taktiği iyi hoş ama tankman böyle çirkin olmayaydı iyidi. Neyse
#BonVoyageCracker

Luffy Sanjiyi görecegim dediyse öyle ya da böyle teke teke yenerdi bence.

E.oda ilk akla geleni yapıyor artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık