Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim için bir anlamı kalmadı sertliğinin maalesef. Tamam Luffy bunları ıslakken yedi ama;
Yumrukla zor kırmak var, ısırmak var.
Nami sonradan bulmuş bu durumu yahu. Luffy'nin organ saldırısını hatırla, adam g4le anca karşı koyabiliyordu. G3 - g2 falan etkisizdi. Son askerleri de özellikle ıslatma dedi Namiye. Luffy'nin dövüş zekası yine çalıştı. Yani oradaki en sert maddelere çarpıp kırıp fırladı Cracker. Zaten Cannonball yaptıktan sonraki sahnede normal hali var. Çarpınca dağılmış yüzü falan. Sol alta bak ilk fırlatma anında ciddi bi durum yok gibi.

Biraz açsana onu, lastiği nasıl hakiye uyguluyor? O bağlamda düşünecek olursak, logialarında hakiye meyve ekleyip kullanma imkanı doğuyor. Dof buna çok şaşırmıştı, böyle bir şey daha önce görmemiş gibiydi.
Lastiği hakiye uyguluyor derken hakinin üstüne lastik uyguluyor anlamında söylemedim yanlış anlama sakın.

Alt deriyi ya da üst deriyi ikisinden birini haki ile kaplıyor. Kalan tabaka ise lastik işlevi görüyor.

Nami sonradan bulmuş bu durumu yahu. Luffy'nin organ saldırısını hatırla, adam g4le anca karşı koyabiliyordu. G3 - g2 falan etkisizdi. Son askerleri de özellikle ıslatma dedi Namiye. Luffy'nin dövüş zekası yine çalıştı. Yani oradaki en sert maddelere çarpıp kırıp fırladı Cracker. Zaten Cannonball yaptıktan sonraki sahnede normal hali var. Çarpınca dağılmış yüzü falan. Sol alta bak ilk fırlatma anında ciddi bi durum yok gibi.
Yok yahu sen anlamadın beni. Luffy saldırısı için uçurmuşsa illa ki devre dışı kalacak diye bir durum olmadığını söylemiştim dün spoilera göre. Bugün de o yüzündeki dağılmayı görünce düşündüğüm kadar kötü olmadığını ve bir yere çarpmasa bile hasar verebileceğini söyledim Kraker'in askerlere çarptığını atlayarak. Öyle deyince Luffy'e sallıyorum sandın büyük ihtimalle.
Kısacası saldırısı fena değilmiş, çarpmanın da etkisi ile sadece uçacağını düşündüğüm Kraker'in hasar da aldığını gördük. Fakat Luffy'den çok daha büyük bir şey bekliyordum kesinlikle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık