Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olamaz bence. Ona direk vurgu yaptı ama Luffy daha adamın gerçek formundan haberi yok. Luffy adamın kan kustuğunu da gördü. Meğerse reçelmiş. Normal bir insan vücudu o kadar sert olamayacağı için b.haki olduğunu düşünmüştür ve serttir demiştir.

Açıkcası ben bunu Cracker zırhlarını gördüğümüzden beri dedim. Ve bu bölümde de Cracker'in öyle bir b.hakiye sahip olsaydı en azından fiziksel dövüşten çekinmeyeceğini de görürdük. Sertliğine yatırım yaptığı Cracker askerler üzerinden 11 saat dövüşmesi bunu gösteriyor.

Nami'nin askerleri yumuşatması gibi bir olgu bile varken Cracker ne hikmetse 11 saat yine aynı şekilde dövüşmeye devam ediyor. Daha fazlası olsa bence kullanması gerekirdi değil mi?
Adam g4 kesti la. Daha nasıl göstersin adam? Dövüşün başları ortada Luffy zorlanıyordu Nami sonradan gelmiş. Ayrıca kendin diyorsun Nami ıslatıp duruyor diye e bizimki saldırsaymış o zaman. Adam fırsat buldukça kılıcıyla da saldırıyor görüldüğü üzere. Bi kaç sahnede fırsat buldu hepsinde de saldırdı. İlk çıktığında sonra Luffy g4teyken vs. Geri durmamış yani gördüğümüz sahnelere bakarsak. Hepsini geçtim Luffy direkt hakisini övdü.
B.hakisinin Rayleighten üstün olmaması için bi sebep yok. Ray daha hızlıdır, güçlüdür, h.haki,k.haki daha öndedir belki ama bu da b.hakide öndedir. Ray'den güçlü b.hakisi olamaz savı biraz garip geldi açıkçası.

Orda zaten ''gördüğüm en sert şey'' diyordu sadece hakiye anlam yüklemek yanlış totalde. Ama Luffynin Rayli ile direkt bir dövüşe girdiğini sanmam ki raylinin haki gücünün farkında olsun :/
Luffy İnu'nun seviyesini Fuji'nin seviyesini ölçebilen biri bir zahmet Rayleigh'in seviyesini de ölçebilmeli onlarlada kapışmada çünkü.
Şu ormandaki "kankalar"ın sırf elinde vivre card var diye Nami'nin sözünü dinlemeleri de çok saçmaydı bence. Hele de orada Cracker varken.

Sanji tarafı olmasa bu bölüm hiç çekilmezdi. Şu saatten sonra tek umudum çay partisi.
BM ruh meyvesi yediği için Onun vivre kartı normal kartlara göre daha özel zannımca.

Luffy İnu'nun seviyesini Fuji'nin seviyesini ölçebilen biri bir zahmet Rayleigh'in seviyesini de ölçebilmeli onlarlada kapışmada çünkü.

BM ruh meyvesi yediği için Onun vivre kartı normal kartlara göre daha özel zannımca.
Tahmin etmek başka karşılaşmak başka. Sen bi bakışta ''hmm bu adamın b.hakisi şu seviyede'' diyemezsin.

Adam g4 kesti la. Daha nasıl göstersin adam? Dövüşün başları ortada Luffy zorlanıyordu Nami sonradan gelmiş. Ayrıca kendin diyorsun Nami ıslatıp duruyor diye e bizimki saldırsaymış o zaman. Adam fırsat buldukça kılıcıyla da saldırıyor görüldüğü üzere. Bi kaç sahnede fırsat buldu hepsinde de saldırdı. İlk çıktığında sonra Luffy g4teyken vs. Geri durmamış yani gördüğümüz sahnelere bakarsak. Hepsini geçtim Luffy direkt hakisini övdü.
B.hakisinin Rayleighten üstün olmaması için bi sebep yok. Ray daha hızlıdır, güçlüdür, h.haki,k.haki daha öndedir belki ama bu da b.hakide öndedir. Ray'den güçlü olamaz savı biraz garip geldi açıkçası.
Kardeş neymiş g4'ü kesmiş. Nasıl kestiğide ortada. O durumda bile tamamen alamıyor kolunu.Demire çarpma etkisi mi yapsın. Bu direk b.hakisinin üstün olduğunu mu gösteriyor?

Al Luffy'de adamı top yaptı? Ne yani?

Yazdıklarıma cevap veremedin kusura bakma. Öncesinde söylediğin şeyleri yutmuş olmamak için şu an zorlama savunuyorsun. Benim sana karşı argüman olarak sunduğum şey üzerinden algı yapmaya çalışıyorsun ama cevap veremiyorsun.

B.hakisi bariz üstün olsa Nami'nin askerlerini ıslatıp yumuşattığı gibi bir durum varken bile 11 saattir bunun üzerinden dövüşmemesi gerekirdi. Ama adamın üretim hızı çok fazla. Son sahnede bile saldırdığı sıra arkasında 4 tane daha Cracker Askeri duruyordu. Daha çok fiziksel olarak ön planda olması gerekirdi. Anlatabiliyor muyum?

Ayrıca ben sana çeviri olayından da bahsettim. Direk hakisini övüyor diyorsun bana. Kardeş direk hakisini övse görür görmez uf nasıl bir hakisi var derdi. Benim hatırladığım Cracker olarak sandığımız bedene vurduktan sonra hakisinin sertliğini övüyordu. Ki bunun da açıklamasını yaptım.

@Monkey D. Dragon

Bakışta yazmamıştım aslında oraya haki yazmıştım. Tel ne ayaksa bakışa çevirdi onu.

Hayatımda gördüğüm en berbat, en iğrenç, en rezalet bölümdü. Sanji'yi görmesem kusacaktım sanırım. Bir yıldan beri hiçbir bölüme çok kötü dememiştim. Bu bölüm fazlasıyla hak etti bu oyu.

Hayatımda gördüğüm en berbat, en iğrenç, en rezalet bölümdü. Sanji'yi görmesem kusacaktım sanırım. Bir yıldan beri hiçbir bölüme çok kötü dememiştim. Bu bölüm fazlasıyla hak etti bu oyu.
Sanji'nin en önemli özelliğini öğrendik, kadınlara neden vurmadığı açıklandı ama Luffy bunun önüne geçti. Luffy'yi 1-2 bölüm çizmezse kıyamet falan kopar mı sanıyor?

Olamaz bence.(Kraker'den bahsediyorum. Kraker'in hakisi bence daha üstün değildir.) Ona direk vurgu yaptı ama Luffy daha adamın gerçek formundan haberi yok. Luffy adamın kan kustuğunu da gördü. Meğerse reçelmiş. Normal bir insan vücudu o kadar sert olamayacağı için b.haki olduğunu düşünmüştür ve serttir demiştir.

Açıkcası ben bunu Cracker zırhlarını gördüğümüzden beri dedim. Ve bu bölümde de Cracker'in öyle bir b.hakiye sahip olsaydı en azından fiziksel dövüşten çekinmeyeceğini de görürdük. Sertliğine yatırım yaptığı Cracker askerler üzerinden 11 saat dövüşmesi bunu gösteriyor.

Nami'nin askerleri yumuşatması gibi bir olgu bile varken Cracker ne hikmetse 11 saat yine aynı şekilde dövüşmeye devam ediyor. Daha fazlası olsa bence kullanması gerekirdi değil mi?
Yahu bu adam ilk karşılaşma sonrası bakmış g4 formu bundan güçlü bisküvi asker taktiğine girişmiş.Yoksa 5 asker üretir sonra birebir dalmaya devam ederdi en baştaki gibi.Ancak gözü buna yememiş.Çünkü teke tek mücadele devam etse yenileceğini biliyor.O yüzden 11 saatlik bir uzama var.Yoksa 1 saat dolar mı o şüpheli.Güçlü olan tarafın luffy olduğunun kraker de farkında yoksa böyle delikanlılığa sığmayan taktiklere girişmez.Kkgye kafa atan adamla gücü geçtim arada böyle bir fark var zaten.Ne yeterli cesareti ne de güveni gördüm bu adamda.Sağ kol dediğin marco gibi magmaya kafa atar.Bu adam hep bisküvilerin arkasına saklandı.11 saat oyaladı diye birde övülüyor yerilmesi gerekirken.Çok ilginç vallahi. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık