Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu ormandaki "kankalar"ın sırf elinde vivre card var diye Nami'nin sözünü dinlemeleri de çok saçmaydı bence. Hele de orada Cracker varken.

Sanji tarafı olmasa bu bölüm hiç çekilmezdi. Şu saatten sonra tek umudum çay partisi.

Kraker ve Jack 3. güçlü adamlardır umarım, birden karşımıza sağ kolun çıkacağını sanmıyorum. Dövüş hakkında yorum yapmıyorum.

Bölüme çok iyi verdim. Ama bu seride keşke hiçbir zaman komedi unsurları olmasaydı. O yüzden Luffy dövüşlerinden çok Zoro'nun dövüşlerini seviyorum. :)

Troll'e en uygun yonkou LinLindi öyle de devam ediyor. Hiç hoş değil ama son olması umuduyla devam ediyoz hadi bakalım :artiz: Oda uzun zamandır düzgün dövüş çizmiyor can sıkıcı olmaya başladı.

B.hakisi Ray'in b. hakisinden güçlü olabilir. Zaten Luffy direkt ona vurgu yaptı. Direkt adamın hakisi dedi. Eğip bükmeye gerek yok. Bi yonkou komutanının b.hakisi Wbden bile daha yaşlı olan ve 20 sene kılıç tutmamış Ray'den üstün olabilir zaten.
Olamaz bence.(Kraker'den bahsediyorum. Kraker'in hakisi bence daha üstün değildir.) Ona direk vurgu yaptı ama Luffy daha adamın gerçek formundan haberi yok. Luffy adamın kan kustuğunu da gördü. Meğerse reçelmiş. Normal bir insan vücudu o kadar sert olamayacağı için b.haki olduğunu düşünmüştür ve serttir demiştir.

Açıkcası ben bunu Cracker zırhlarını gördüğümüzden beri dedim. Ve bu bölümde de Cracker'in öyle bir b.hakiye sahip olsaydı en azından fiziksel dövüşten çekinmeyeceğini de görürdük. Sertliğine yatırım yaptığı Cracker askerler üzerinden 11 saat dövüşmesi bunu gösteriyor.

Nami'nin askerleri yumuşatması gibi bir olgu bile varken Cracker ne hikmetse 11 saat yine aynı şekilde dövüşmeye devam ediyor. Daha fazlası olsa bence kullanması gerekirdi değil mi?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık