Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 842: Şişmanlığın Gücü

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    167
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zaman antisi değiller luffynin.Sadece luffy uzuvlarını çok uzattığında öyleler.Kraker zaten o yüzden kesebildi çünkü lastik inceliyor.Yani normal birinin kolundan daha cılız hale geliyor.

Mihawkta marinefordda bu şekilde korkutmuştu.K.haki olmasa gidiyordu kollar uzun olduğu için.Hem inceler hem açık hedefler kabak gibi.

Antilik bir durum yok. Elinde kılıç var diye kendinden düşük seviyedekilere kol bacak kaptırır diyenler oluyordu, onlara cevap oldu bu vs. Luffy'den güçlü, 860m ödüllü yonkou sağ kolu bile Luffy'ye bir şey yapamadı. Luffy'nin kolunu bacağını alabilecek iki isim var şu anda. Shanks ve Mihawk. Onların seviyesine yaklaştığında bu kesme-kopma işleri tamamen tarihe karışacak. Bunu sağlayacak olan da haki işte.

Hep diyorum, yine diyorum. Rakibinin kullandığı silahtan, meyveden ziyade seviyesi önemlidir. Rakibin senden üst seviyedeyse yenilirsin, değilse yenersin. Bu kadar basit.

Antilik bir durum yok. Elinde kılıç var diye kendinden düşük seviyedekilere kol bacak kaptırır diyenler oluyordu, onlara cevap oldu bu vs. Luffy'den güçlü, 860m ödüllü yonkou sağ kolu bile Luffy'ye bir şey yapamadı. Luffy'nin kolunu bacağını alabilecek iki isim var şu anda. Shanks ve Mihawk. Onların seviyesine yaklaştığında bu kesme-kopma işleri tamamen tarihe karışacak. Bunu sağlayacak olan da haki işte.

Hep diyorum, yine diyorum. Rakibinin kullandığı silahtan, meyveden ziyade seviyesi önemlidir. Rakibin senden üst seviyedeyse yenilirsin, değilse yenersin. Bu kadar basit.
Deseler daha avantajlı eyvallah diyecez de direk antisi diyorlar :D

Yahu bu adam ilk karşılaşma sonrası bakmış g4 formu bundan güçlü bisküvi asker taktiğine girişmiş.Yoksa 5 asker üretir sonra birebir dalmaya devam ederdi en baştaki gibi.Ancak gözü buna yememiş.Çünkü teke tek mücadele devam etse yenileceğini biliyor.O yüzden 11 saatlik bir uzama var.Yoksa 1 saat dolar mı o şüpheli.Güçlü olan tarafın luffy olduğunun kraker de farkında yoksa böyle delikanlılığa sığmayan taktiklere girişmez.Kkgye kafa atan adamla gücü geçtim arada böyle bir fark var zaten.Ne yeterli cesareti ne de güveni gördüm bu adamda.Sağ kol dediğin marco gibi magmaya kafa atar.Bu adam hep bisküvilerin arkasına saklandı.11 saat oyaladı diye birde övülüyor yerilmesi gerekirken.Çok ilginç vallahi. :S
Bence biraz hakkını da yedin adamın bana kalırsa. Evet bisküvilerin arkasındaydı fakat bu adam G4 açtı diye geri çekilmemiş. Asker basıp açık aramaya devam etmiş. Luffy ise buna karşılık Nami'nin ıslattığı askerleri yiyip geri çekilmiş muhtemelen. Çünkü diyor ki Kraker "Daha buna ne kadar devam edeceksin". Yani kısaca Luffy'nin de işine geliyor durum. Dof'u da savundum dün fakat bazı şeyleri görmeye rağmen Dof'a yararı var diye yol yapmaya çalışmamak lazım.

Katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık