Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi akşamlar herkese. Güney Kıbrıs'ın temsilcisi Andrew Lambrou'nun, adı "Break A Broken Heart" olan şarkısı yayınlandı.

Şarkılar ilk sayfada

Son düzenleme:
Sırbistan'ın Pesma za Evroviziju yarışması ikinci yarı final, canlı yayın:

Videolar kastığı için silindi.

Son düzenleme:
Almanya'yı dün akşamki ulusal yarışmasının sonucuyla 'Blood & Glitter' şarkısıyla Lord of the Lost temsil edecektir. Şarkıya girmeden önce kendilerinden bahsetmek istiyorum.

Lord of the Lost, 2007 yılında vokal Chris Harms tarafından kurulan ve kendisi dışında Class Grenayde, Gared Dirge, Pi Stoffers ve Niklas Kahl olmak üzere beş üyeden oluşan gotik metal grubudur. Kendileri de budur:

İlk şarkılarını 2009 yılında yayınlamaya başlayan grubun en bilinen ve dinlenen şarkılarından birkaçı 'Loreley' ve 'Morgana'dır. Şarkıları aşağıda paylaşıyorum:

Youtube veya Spotify'a yazarsınız. Kastığı için silmek zorunda kaldım.

Grubun Eurovision'da temsil edeceği şarkı Blood & Glitter da gotik metal türünde bir şarkıdır. İşte Blood & Glitter:
Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
İsveç'in ulusal yarışması Melodifestivalen'in yarı finali,
İzlanda'nın ulusal yarışması Söngvakeppnin'in finali,
Sırbistan'ın ulusal yarışması Pesma za Evroviziju'nun finali başladı.

Portez'in ulusal yarışması Festival da Canção ikinci yarı final 00:00'da başlayacak.
Gece Sırbistan ve İzlanda'nın temsilcileri belli olacaktır.

Son düzenleme:
İzlanda, Söngvakeppnin yarışması sonucu bu yıl “Power” adlı şarkısıyla Diljá’nın temsil edeceğini açıkladı.

22 yaşında olan Diljá 2013’te ‘Got Talent’ yarışmasına katılarak tanınmıştır. Eurovision’da 2015’te İzlanda’nın temsilcisi María Olafs’ın Unbroken şarkısına söz yazarlığı yaparak katkıda bulunmuştur. Kendisini şöyle bir fotoğrafla takdim edeyim:

Diljá ülkenin ulusal yarışmasında kurallar gereği ilk yarı finalde Power şarkısının İzlandacası olan ‘Lifandi inni í mér’ şarkısını söylemiş. Yarı finali geçtikten sonra şarkının finalde İngilizcesiyle yarışarak ülkesini temsil etmeye hak kazanmıştır.

Power şarkısı:

Şarkılar ilk sayfada.

Şarkının İzlandacası (Lifandi inni í mér):

Youtube veya Spotify'a yazarsınız. Kastığı için silmek zorunda kaldım.

Son düzenleme:
Sırbistan’ın Pesme Evrovizije yarışmasının sonucuyla bu yıl ülkeyi “Samo mi se spava” adlı şarkısıyla Luke Black temsil edecektir.

30 yaşında şarkıcı, söz yazarı, besteci, müzik prodüksiyonu olan Luke Black, ilk kez 2014 yılında bir müzik festivalinde sahne alarak müzik yapımcıları tarafından fark edildi ve kariyeri boyunca birçok single yayınladı. Kendisi de budur:

Black’ın temsil edeceği şarkısı Samo mi se spava yarı Sırpça yarı İngilizce elektronik türde bir şarkıdır ve performans üzerine kuruludur.

Samo mi se spava:

Şarkılar ilk sayfada.

Şarkının ulusal yarışmasındaki performansı:

Youtube yazarsınız. Kastığı için silmek zorunda kaldım.

Son düzenleme:
İsviçre'nin temsilcisi Remo Forrer'ın, adı "Watergun" olan şarkısı yayınlandı.

Watergun:

Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık