Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ukrayna, Arnavutluk ve Malta, şarkılarında rewamp (yenileme, onarım) yaptı.

Arnavutluk:

Albina ve ailesinin de eşlik edeceği Duje şarkısının son hâli:
Şarkılar ilk sayfada.

Malta:

The Busker'in Dance (Our Own Party) şarkısının son hâli:

Şarkılar ilk sayfada.

Ukrayna:

TVORCHI'nin Heart of Steel şarkısının son hâli:

Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
İsveç'in yarışması Melodifestivalen'in finali başlamıştır. Canlı yayın linki:

Kasmasın diye silindi.

Son düzenleme:
İsveçliler, sahne işini gerçekten iyi biliyor. Bu konuda bir İspanya, bir de İsviçre. Gözler bayram ediyor.

Son düzenleme:
Portekiz'in ulusal yarışması Festival da Canção finali başlamıştır. Canlı yayın linki:

Kasmasın diye silindi.

Son düzenleme:
Hocam bunlar niye yarışma düzenliyor.Direk içerden bir sanatçı seçsinler daha iyi değil mi?Biz öyle yapıyorduk.

Hocam bunlar niye yarışma düzenliyor.Direk içerden bir sanatçı seçsinler daha iyi değil mi?Biz öyle yapıyorduk.
İsveç, İspanya, Portekiz gibi ülkelerde çok fazla katılmak isteyen var. Böyle olunca yarışma yapıyor. Onları da seyirci izleyip oylamak istiyor, reyting de getiriyor. Canlı canlı sanatçı ve şarkı seçiliyor. İç seçim yapanlardan bazıları da böyledir, sadece televizyon yarışması olarak sunmuyor.

Bizde de yapılıyordu yarışma ama ekranlarda verilmemiş. Örnek: Rimi Rimi Ley.

Son düzenleme:
Yoğunluktan cevap yazamadım. Teşekkür ederim fikrin için. Bu sayfada olanları daha sonra başa ekleyeceğim. Beğendiklerinin arasında özellikle Çek Cumhuriyeti'ne katılıyorum. Romanya'yı beğenmeyen çok var, seni görmek farklı bir düşünce olarak güzel oldu.
Sen yazınca baktım neden beğenmemiş millet Romanya'yı diye ve iki yorum gördüm. İlk sebep olarak çok büyük bir kısım sahne performansına tetiklenmiş, tetiklenmeyenlerde "meh" olmasından yakınmış. Ana sayfaya koyduğun versiyonunda bir klip yoktu o yüzden ben ilk reaksiyonumda sadece müziği dinledim, belki direkt sahne performansını da görsem bende burun kıvırırdım ama gördükten sonra fikrim değişmedi hala güzel bence müziği. İkinci gördüğüm sebep olarak ufak bir kısım çok jenerik bir müzik demiş, buna bir yorumum yok çünkü öyle büyük bir müzik kültürüm yok ama bence güzeldi.

Sen yazınca baktım neden beğenmemiş millet Romanya'yı diye ve iki yorum gördüm. İlk sebep olarak çok büyük bir kısım sahne performansına tetiklenmiş, tetiklenmeyenlerde "meh" olmasından yakınmış. Ana sayfaya koyduğun versiyonunda bir klip yoktu o yüzden ben ilk reaksiyonumda sadece müziği dinledim, belki direkt sahne performansını da görsem bende burun kıvırırdım ama gördükten sonra fikrim değişmedi hala güzel bence müziği. İkinci gördüğüm sebep olarak ufak bir kısım çok jenerik bir müzik demiş, buna bir yorumum yok çünkü öyle büyük bir müzik kültürüm yok ama bence güzeldi.
Ana sayfaya sahne performansı koymadım ön yargı olmasın diye. Bazıları ilk sahne performansında gerçekten batırıyor.
Bu iki sebebe ek olarak ülke için 3-4 favori şarkının kazanması gerektiği düşünülüp onlardan hiçbiri olmayan çıkınca adama ve şarkıya saydıranlar da var.

Portekiz'in ulusal yarışması Festival da Canção finali başlamıştır. Canlı yayın linki:

Portekizce çok sempatik dil. İnsan dinledikçe sakinleşiyor. Kendimi çok kötü hissettiğim şu günlerde bunları izlemek Kara Maske bana iyi geliyor.

Yunanistan'ın temsilcisi Victor Vernicos'un What They Say şarkısı yayınlandı.

Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık