Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2023 Eurovision Şarkı Yarışması

Sizce Hangi Ülke ve Şarkısı Birinci Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Moldova geçen gün ulusal yarışma düzenlemişti. Aralarında üç eski temsilcinin de yine ülkesini temsil etmek için katıldığı yarışmada oylama sonucuyla ülkeyi 11 yıl aradan sonra Pasha ParfeniSoarele și Luna” adlı şarkısıyla temsil edecektir.

36 yaşındaki Pasha Parfeni, 2008-2009 yıllarında Sunstroke Project’in (saksafoncu grup) solisti olarak yer almıştı, ancak daha sonra solo olarak kariyerine etmiştir. Pasha, Eurovision’da temsil etmek için 2009, 2010, 2012, 2020 ve 2023 olmak üzere beş kez ulusal yarışmaya katılarak bunlar arasında ilk kez 2012 yılında Lautar adlı şarkısıyla ülkesini temsil etmeye hak kazanmıştı ve o sene Eurovision’da on birinci olmuştu.

Pasha, bu yıl ikinci kez temsil etme hakkını kazanarak Moldova için yarışacaktır. Soarele și Luna, tamamen Rumence sözlerden oluşan etnik, folklorik bir şarkıdır.

Soarele și Luna:

Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
Teya & Salena'nın, adı "Who the Hell Is Edgar?" olan şarkısı yayınlanmıştır:

Şarkılar ilk sayfada.

Kesinleşen 28 şarkı ilk mesaja, ilk mesajın olduğu yere eklenmiştir. Dinleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Azerbaycan’ın temsilcisi belli oldu. Ülke, devlet kanalı İctimai TV ile beş finalistini belirlediği süreçte bu yıl Azerbaycan’ı “Tell Me More” adlı şarkısıyla TuralTuranX temsil edecektir.

TuralTuranX, ikiz kardeş olan (Tural ve Turan) 23 yaşında Zagatalalı (Azerbaycan) bir gruptur. Pink Floyd, Queen ve Gun N’ Roses gibi rock gruplarını dinleyerek onlardan ilham alan kardeşlerin bir tane canlı performanslarını paylaşayım:

Videolar konuyu kastığı için sildim.

Grubun temsil edecekleri Tell Me More şarkısı birkaç gün içinde yayınlanacakmış.

Son düzenleme:
Noa Kirel'in Eurovision şarksı Unicorn yayınlanmıştır.

Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
Birleşik Krallık’ın temsilcisi belli oldu. Bu yıl Mae MullerI Wrote A Song” adlı şarkısıyla ülkesini temsil edecektir.

Mae Muller, 26 yaşında İngiliz söz yazarı ve şarkıcıdır. Sekiz yaşında kendi şarkısını yazmaya başlayan Muller ilk şarkısı “Close” yayınlandıktan sonra kariyerine başlamıştır. Tiktok’ta viral olan “Better Days” şarkısı, Muller’in Billboard Hot 100’e 23. sıradan giren ilk şarkısıdır.

Kendisinin Spotify, Youtube’da bilinen ve dinlenen şarkılarından Better Days ve Therapist olmak üzere iki tanesini paylaşıyorum:

Youtube veya Spotify'a yazarsınız. Kastığı için silmek zorunda kaldım.

Muller’in Eurovision’daki şarkısı I Wrote A Song:

Şarkılar ilk sayfada.

Son düzenleme:
Ana sayfadaki 28 ülkeden Almanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Romanya ve Slovenya'nın şarkıları hoşuma gitti benim.

Ana sayfadaki 28 ülkeden Almanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Romanya ve Slovenya'nın şarkıları hoşuma gitti benim.
Yoğunluktan cevap yazamadım. Teşekkür ederim fikrin için. Bu sayfada olanları daha sonra başa ekleyeceğim. Beğendiklerinin arasında özellikle Çek Cumhuriyeti'ne katılıyorum. Romanya'yı beğenmeyen çok var, seni görmek farklı bir düşünce olarak güzel oldu.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık