Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne düşünüp attı zaten öncesinde söylüyor. Adam onunla benim aramdaki farkı görmek istiyorum diyip slashını atıyor. Bu ikisi arasında saniyelik fark var. Hani saatlik fark olsa diyeceğim ki bu iki davranış birbiriyle alakasız. Mihawk'ın kafasının içinde olmana gerek yok.

Buna verilen cevap tayfa olması çok saçma. Çünkü o tayfa farkını zaten biliyor. Adam koskoca tayfasıyla gelmiş arkasında binlerce müttefik var. Herhalde kendinin tek olduğunu biliyorsan aranızdaki fark tayfa olur. Ama sen dünyanın en güçlüsü olarak görülen ve bir önceki jenerasyondan kalma bir efsane ile aramdaki farkı görmek istiyorum diyorsan bu çok ortadadır ki görmek istediğin şey güç farkıdır.
Slash'dan önceki amacını söylemiyorum, slashın gidiş amacını geç, farkın ne olduğunu anlayacağı şey WB'nin saldırıyı nasıl savunacağıdır diyorum. Hızlı yazınca pek iyi anlatamıyorum yanlış anlamışsın.

WB'ye o slashı attı çünkü WB'nin gelen slashı nasıl karşıladığını gördüğünde aradaki farkı anlayabilirdi diyorum yani.

Cp0Lucci

Mihawk'ın amiral üstü gücü vardır. Zoro, Shogun'u yendiği zaman Mihawk'a çok yaklaşmış olacak diye düşünüyorum. Wano Shogun amiral gücündedir aşağı yukarı. Seri sonundaki Zoro'da Kaido seviyesini aşar diye düşünüyorum.

Slash'dan önceki amacını söylemiyorum, slashın gidiş amacı ve farkın ne olduğunu anlayacağı şey WB'nin saldırıyı nasıl savunacağı diyorum. Hızlı yazınca pek iyi anlatamıyorum yanlış anlamışsın.

WB'ye o slashı attı, WB'nin ordan slashı nasıl karşıladığını görüp aradaki farkı anlayabilirdi diyorum yani.
WB'nin slashı karşılamaması yani slashının ona ulaşmaması bile Mihawk'a verilen bir cevaptır zaten. Sen orayı anlamıyorsun. İlla WB'nin karşılamasına gerek yok atağını o farkı anlayabilmek için. Bu adamın 3.adamı bile senin o saldırını durdurabiliyor. İlk önce onu geç. Sonrasında onunda üstündeki Marco var onu geç demek oluyor bu.

Marco ve diğerleri Shanks'i durdurmaya bile çalışmıyor. Onun yolunu açın ve güçsüz olanlar arkada kalsın demekten başka bir şey yapmıyorlar. Çünkü Kaptanlarına denk bir adam gelmiş. O yüzden WB Shanks'in adamına sen git kaptanın gelsin diyor. Bunu her kaptan için der mi? Demez. Shanks'in gücünün farkında çünkü WB.

WB'nin slashı karşılamaması yani slashının ona ulaşmaması bile Mihawk'a verilen bir cevaptır zaten. Sen orayı anlamıyorsun. İlla WB'nin karşılamasına gerek yok atağını o farkı anlayabilmek için. Bu adamın 3.adamı bile senin o saldırını durdurabiliyor. İlk önce onu geç. Sonrasında onunda üstündeki Marco var onu geç demek oluyor bu.

Marco ve diğerleri Shanks'i durdurmaya bile çalışmıyor. Onun yolunu açın ve güçsüz olanlar arkada kalsın demekten başka bir şey yapmıyorlar. Çünkü Kaptanlarına denk bir adam gelmiş. O yüzden WB Shanks'in adamına sen git kaptanın gelsin diyor. Bunu her kaptan için der mi? Demez. Shanks'in gücünün farkında çünkü WB.
Evet tekrara başlayacaz gene :D

Bak işte orda verdiğim cevap = Zaman,Yer,Durum
Savaş alanında, savaş zamanında ve mekanında Jozu elmas meyvesi ile araya giriyorsa bunu direk Mihawk önce şunu bunu geçsine getirmek sığlık oluyor diyorum. WB'nin Shanks ile ilgili kısmı HQ'de olmadığı için olayı oraya getirmeniz konu ile alakasız ayrıca.

@Shakky'e katıldığım kısım, Mihawk gibi karekterler arası güç seviyelerini rahatlıkla çözen, anlayan hatta bu konularda mangakanın ağzı ile konuşan bir karekter eğer WB ile aramdaki farkı görmek istiyorum diyorsa bunun üzerine düşünmek gerekir. Eğer Amiral etmeden böyle bir söz söylüyorsa şimdiye kadar bize anlatalın karekter hikaye olur...

Evet tekrara başlayacaz gene :D

Bak işte orda verdiğim cevap = Zaman,Yer,Durum
Savaş alanında, savaş zamanında ve mekanında Jozu elmas meyvesi ile araya giriyorsa bunu direk Mihawk önce şunu bunu geçsine getirmek sığlık oluyor diyorum. WB'nin Shanks ile ilgili kısmı HQ'de olmadığı için olayı oraya getirmeniz konu ile alakasız ayrıca.

@Shakky'e katıldığım kısım, Mihawk gibi karekterler arası güç seviyelerini rahatlıkla çözen, anlayan hatta bu konularda mangakanın ağzı ile konuşan bir karekter eğer WB ile aramdaki farkı görmek istiyorum diyorsa bunun üzerine düşünmek gerekir. Eğer Amiral etmeden böyle bir söz söylüyorsa şimdiye kadar bize anlatalın karekter hikaye olur...
Tamam Ferit çok alakasız WB-Shanks konusu evet.:D Alakasını yazdığım halde alakasız oluyor. Neyse ben kaçar iftar vakti geldi. Hayırlı iftarlar size..:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık