Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne düşünüp attı zaten öncesinde söylüyor. Adam onunla benim aramdaki farkı görmek istiyorum diyip slashını atıyor. Bu ikisi arasında saniyelik fark var. Hani saatlik fark olsa diyeceğim ki bu iki davranış birbiriyle alakasız. Mihawk'ın kafasının içinde olmana gerek yok.

Buna verilen cevap tayfa olması çok saçma. Çünkü o tayfa farkını zaten biliyor. Adam koskoca tayfasıyla gelmiş arkasında binlerce müttefik var. Herhalde kendinin tek olduğunu biliyorsan aranızdaki fark tayfa olur. Ama sen dünyanın en güçlüsü olarak görülen ve bir önceki jenerasyondan kalma bir efsane ile aramdaki farkı görmek istiyorum diyorsan bu çok ortadadır ki görmek istediğin şey güç farkıdır.
Tartışmanızı okurken aklıma takılan bir kısım oldu, cevabını merak ediyorum;
Hadi diyelim Mihawk'ın WB ve tayfasının gücü ile alakalı bir bilgisi yok ve Jozu'yu bile geçemezken WB'ye saldırıyor. Hadi Jozu'yu geçti diyelim, daha Marco'su var. Çok güzel. Peki, Mihawk'ın Shanks ve tayfasının gücü hakkında da mı bir bilgisi yok? Bu WB Shanks ile aynı seviyenin adamı demiyor musunuz? O halde Shanks'ın ve tayfasının gücünü bildiğini tahmin ettiğimiz Mihawk, nasıl bir kafa yaşıyor da WB ile arasındaki farkı görmek istiyor? Sonra Jozu atağını durdurduğunda bir anda seviyesini fark edip aydınlanma mı yaşıyor?

Arkadaş size sığ düşündüğünüzü söylüyor ama bence yanılıyor. Çünkü sığ düşünen insan Mihawk'ın ''O adamla aramızdaki farkı...'' dediğini görür. ''Bir Yonkou ile aramdaki farkı...'' demediğini görür. Yani o WB'ye has bir durumdu. Neden peki? Çünkü ''Strongest Man in the World!''

Herkese hayırlı iftarlar.

@F.M. Dostoyevski

Söylediklerinin Wb ile ilgili olan kısmı doğru ama sıkıntı şurada.Burada Mihawkin yonkou olduğunu savunan çoğu kişi Wb ye attığı Slashden güç çıkarımı yapıyormuş gibi yorum atıyorlar.Yani Mihawk yonkou gücünde olduğu için atmış o slashı.Amiral gücünde olsa atmazmış niye arada uçuk fark olduğundanmış.Ha unutmadan bu arkadaşlar aynı zamanda Mfnin başındaki Wb için en güçsüz yonkou diyen kesim.

Hazır sen yazmışken peşine ekleyeyim dedim.

Mihawkin seviyesi için Şenkse bakmak yeter.Şenks+1=Mihawk.

Hadi diyelim Mihawk'ın WB ve tayfasının gücü ile alakalı bir bilgisi yok ve Jozu'yu bile geçemezken WB'ye saldırıyor. Hadi Jozu'yu geçti diyelim, daha Marco'su var. Çok güzel. Peki, Mihawk'ın Shanks ve tayfasının gücü hakkında da mı bir bilgisi yok? Bu WB Shanks ile aynı seviyenin adamı demiyor musunuz? O halde Shanks'ın ve tayfasının gücünü bildiğini tahmin ettiğimiz Mihawk, nasıl bir kafa yaşıyor da WB ile arasındaki farkı görmek istiyor? Sonra Jozu atağını durdurduğunda bir anda seviyesini fark edip aydınlanma mı yaşıyor?

Arkadaş size sığ düşündüğünüzü söylüyor ama bence yanılıyor. Çünkü sığ düşünen insan Mihawk'ın ''O adamla aramızdaki farkı...'' dediğini görür. ''Bir Yonkou ile aramdaki farkı...'' demediğini görür. Yani o WB'ye has bir durumdu. Neden peki? Çünkü ''Strongest Man in the World!''

Ben de onu dedim zaten. Tartışmanın bütününü okumuş olsaydın bundan bahsettiğimi görürdün. Adam Dünyanın en güçlü adamı olarak bilinen önceki jenerasyondan kalma bir efsane. Ama Shanks'in ona denk olması yanlış şey olmuyor. Ben Shanks'i Mihawk'ın önünde gördüğümden benim için her şey yerine oturuyor şu an.

Sana da iyi iftarlar...

Wb nin tayfasıyla falan ne alakası var arkadaş.Bildiğin wb ye slash atıyor wb bile tenezzül etmeden gidiyor 3. tümen komutanı jozu durduruyor.Mihawkın tayfası olmadıgı için yonkou degil falan hikaye bariz güç farkı var wb orda sen ancak benim 3. tümen komutanımla denksin gibi gösteriyor zaten mihawk görüyor oturuyor aşşağı.Mihawk kim wb kim burdandan cıkarım yaparak shanksla kıyaslanması hatta shanksı yener demeleri çok saçma.

İşinize geldiğinde wb hasta wb marinfordda en güçlü adam değildi işinize geldiginde en güçlü adam oluyor.
Jozu elmas oyüzden durdurdu diyenler jozu olmasa marco durdururdu marco durdurmasa vista durdururdu kafaya pek takmayın siz.

Mihawk'ın amiral üstü gücü vardır. Zoro, Shogun'u yendiği zaman Mihawk'a çok yaklaşmış olacak diye düşünüyorum. Wano Shogun amiral gücündedir aşağı yukarı. Seri sonundaki Zoro'da Kaido seviyesini aşar diye düşünüyorum.
Zoro kaidou seviyesini aşarmı HAHAHAHAHA
Hangi sağ kol rayleigh dahil yonkouyu aşmış ? Bırak yonkouyu amiral seviyesini geçecegi bile şüpheli

@F.M. Dostoyevski

Söylediklerinin Wb ile ilgili olan kısmı doğru ama sıkıntı şurada.Burada Mihawkin yonkou olduğunu savunan çoğu kişi Wb ye attığı Slashden güç çıkarımı yapıyormuş gibi yorum atıyorlar.Yani Mihawk yonkou gücünde olduğu için atmış o slashı.Amiral gücünde olsa atmazmış niye arada uçuk fark olduğundanmış.Ha unutmadan bu arkadaşlar aynı zamanda Mfnin başındaki Wb için en güçsüz yonkou diyen kesim.

Hazır sen yazmışken peşine ekleyeyim dedim.

Mihawkin seviyesi için Şenkse bakmak yeter.Şenks+1=Mihawk.
İlk paragrafında WB'nin en güçsüz yonkou olması dışında arkadaşların dediklerine katılıyorum o halde. Çünkü yine aynı sorun ortaya çıkıyor: Shanks'ın, kendisinden güçlü olduğunu bilen bir Mihawk'ın WB ile arasındaki farkı merak etmesinin hiçbir mantığı yok.
Ben de onu dedim zaten. Tartışmanın bütününü okumuş olsaydın bundan bahsettiğimi görürdün. Adam Dünyanın en güçlü adamı olarak bilinen önceki jenerasyondan kalma bir efsane. Ama Shanks'in ona denk olması yanlış şey olmuyor. Ben Shanks'i Mihawk'ın önünde gördüğümden benim için her şey yerine oturuyor şu an.

Sana da iyi iftarlar...
Tartışmanın bütününü okudum. Shanks'ın kendisinden güçlü olduğunu bilen Mihawk neden WB'ye saldırıyor? Neden bu konuşmayı yapan Mihawk? O kadar insan içinden neden Mihawk? Mihawk yeni yetme bir korsan mı? Bir yonkounun ve tayfasının gücünün farkında değil mi? İlk kez mi bir yonkou ile karşılaşıyor?

Mihawk'ın yonkou gücünde olduğunu kabul edin demiyorum da, takip ettiğiniz yolun çok yanlış olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık