Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam D. Nin iradesini bekliyor. Dünyayı kılıç ustası kurtarmayacak, nüfuzu olan bir Yonko daha çok iş görür. Zaten Shanks şan şöhret peşinde koşan bir Korsan profilinde değil. Kaptanına benzeyen yegane kişiyi bekliyor, kılıç ustalığıyla uğraşacak konumda olduğunu sanmıyorum.
Bu yüzden en iyi olmak istememiş ve imparatorluğa yönelmiş olabilir, haklısın ama dövüşmüşler ve ben bu dövüşün sonucunun en kötü ihtimal beraberlik olduğunu düşünüyorum, bu söylediklerin Mihawk'ın kazanmış olma ihtimalini çürütmez

Mihawk'ın kazanmış olma ihtimali var ama benim düşüncem birbirlerine üstünlük sağlayamadıkları yönünde.

Mihawk gerizekalı yani ya da aksine şahin göz değil kör. Önünde duran koskoca tayfayı görmüyor anca slash ile varlıklarının farkına varıyor? Şimdi Mihawk 2 sene öncesinde Luffy'e saldırmak istese aradaki fark ne olurdu? Tayfa mı?

Bu kadar sığ olmayın
diyorsun ama sırf fikrini savunabilmek için sen sığ bir yorum yapıyorsun. Evet Dünyanın en güçlü adamı olarak anılan adam ile Mihawk arasındaki tayfa farkını görmek istediği için slash atıyor. Çok mantıklı değil mi? Ve atağını farkını görmek istediği adam değil de onun 3.adamı çıkıp durdurunca aradaki fark tayfa oluyor.

Aynen zaten Jozu haricindeki diğer kimseler çıkıp (şu müttefikler) durduramayıp tek yeseydiler de Mihawk aramızdaki fark tayfa diye yorumlayacaktı. Jozu'nun o atağı durdurması hiçbir anlam ifade etmiyor. Sadece çıkıp o atağa karşı WB'yi savunmak yeterli Mihawk'ın bu farkı anlayabilmesi için. Yoksa savaşa WB tek gelmişti. Arkasında ki müttefik gemileri anons ediliyorken de kulağı tıkalıydı.
Hacı o nasıl sığlık ya, Mihawk WB'nin tayfasına mı saldırdı yani :hhh:

Hacı o nasıl sığlık ya, Mihawk WB'nin tayfasına mı saldırdı yani :hhh:
Ben öyle bir şey demedim. Onu öyle anlaman hayret verici Ferit. Diyorum ki iki sene öncesinde Mihawk Luffy'e saldırmak istese bizim tayfa araya girmeyecek mi? Savunmaya çalışmayacaklar mı? Aynı durum olduğunu düşünelim Mihawk o slashı atıyor tayfadan kim durdurabilir o slashı? Hiç kimse. Ama Luffy ile Mihawk arasında hala daha tayfa farkı var. Mihawk o slashın durduruplup durdurulmamasına göre mi tayfa farkı olup olmadığını çıkarıyor yani? O slashı durdurabilecek adam varsa Mihawk gidip ilk önce onunla savaşır.

Evet Mihawk WB ile kapışmak istese gidipte ilk önce Jozu ile karşılacak ilk önce onu geçmesi gerekecek. Bu bu kadar basit bir şey. Mihawk Jozu'dan ne kadar güçlüdür ben bilemem. Ama Jozu'dan sonrada Marco'su var bu işin.

Mihawk ile bütün korsan tayfaları arasında zaten tayfa farkı var. Ve Mihawk'ın bunu anlamak için slash atmasına gerek yok.

Ben öyle bir şey demedim. Onu öyle anlaman hayret verici Ferit. Diyorum ki iki sene öncesinde Mihawk Luffy'e saldırmak istese bizim tayfa araya girmeyecek mi? Savunmaya çalışmayacaklar mı? Aynı durum olduğunu düşünelim Mihawk o slashı atıyor tayfadan kim durdurabilir o slashı? Hiç kimse. Ama Luffy ile Mihawk arasında hala daha tayfa farkı var. Mihawk o slashın durduruplup durdurulmamasına göre mi tayfa farkı olup olmadığını çıkarıyor yani? O slashı durdurabilecek adam varsa Mihawk gidip ilk önce onunla savaşır.

Evet Mihawk WB ile kapışmak istese gidipte ilk önce Jozu ile karşılacak ilk önce onu geçmesi gerekecek. Bu bu kadar basit bir şey. Mihawk Jozu'dan ne kadar güçlüdür ben bilemem. Ama Jozu'dan sonrada Marco'su var bu işin.

Mihawk ile bütün korsan tayfaları arasında zaten tayfa farkı var. Ve Mihawk'ın bunu anlamak için slash atmasına gerek yok.
Durum, yer, zaman hiç önemsemiyorsunuz böyle şeyleri ama eşitleme konusunda üzerinize yok :bilmem:

Mihawk o slahsı atarak bire bir WB ile kapışmayı mı istiyordu taaa onca mesafeden burası bile tartışılır. Slash karşılandıktan sonra karşılayan ve karşılanan nerelerdeler, tam olarak aradaki mesafe ne kadar ve bu mesafeler arası savaşan güçler arasında nasıl bir ayrım var, hiç o yönünü düşünme yok. Zaman peki nasıl ? Tam bir savaşın ortasında düello mu atacaklar yani Mihawk ve Wb hadi araya giren Jozu diyelim.

İşin özü o savaşa bakıp Mihawk'ı konumlayanlarla yıllardır tartışıyoruz, daha önce Logia gördüğünde hakisi olmadığı için kaçıp ünvanını koruyordur deniliyordu yada Shanks acımış hakisini kapatmış deniyordu. Croc ile eşit gören var, tabi bunları söylerken ellerinde oldukca geçerli delilleri vardı ama bizim elimizde sadece seride kılıç ustalarının en iyisinin olması gereken konum vardı. Sonuçta bizim söylediklerimiz şimdiye kadar doğru çıktı bundan sonra doğru çıkmaya devam eder mi belli değil ama ederse Mihawk en az Amiral üstü olur ki o da bana göre = Yonkou :bilmem:

Mihawk ve WB arasında tayfa farkı var olayına tam katılmasam bile karşılığında verilen WB'ye gidecekse Jozu'yu keseydi anlayışını sığ buluyorum :gamyon:

Durum, yer, zaman hiç önemsemiyorsunuz böyle şeyleri ama eşitleme konusunda üzerinize yok :bilmem:

Mihawk o slahsı atarak bire bir WB ile kapışmayı mı istiyordu taaa onca mesafeden burası bile tartışılır. Slash karşılandıktan sonra karşılayan ve karşılanan nerelerdeler tam olarak hiç o yönünü düşünme yok. Zaman peki nasıl ? Tam bir savaşın orasında düello mu atacaklar yani Mihawk ve Wb hadi araya giren Jozu diyelim.

İşin özü o savaşa bakıp Mihawk'ı konumlayanlarla yıllardır tartışıyoruz, daha önce Logia gördüğünde hakisi olmadığı için kaçıp ünvanını koruyordur deniliyordu yada Shanks acımış hakisini kapatmış deniyordu. Croc ile eşit gören var, tabi bunları söylerken ellerinde oldukca geçerli delilleri vardı ama bizim elimizde sadece seride kılıç ustalarının en iyisinin olması gereken konum vardı. Sonuçta bizim söylediklerimiz şimdiye kadar doğru çıktı bundan sonra doğru çıkmaya devam eder mi belli değil ama ederse Mihawk'ın en az Amiral üstü olur ki o da bana göre = Yonkou :bilmem:

Mihawk ve WB arasında tayfa farkı var olayına tam katılmasam bile karşılığında verilen WB'ye gidecekse Jozu'yu keseydi anlayışını sığ buluyorum :gamyon:
Yahu zaman yer konum diyorsun da Mihawk onların hepsinin bilincinde olarak o adam ile bizim aramızdaki farkı görmek isteyeyim diyip slashı atıyor. Bak adamın kendi fikirleri bunlar. Böyle bir şey söylemeyip sadece slash atsa dediğin gibi bakarım olaya. Ama kendi insiyatifine göre böyle belirliyormuş aradaki farkı. Sizin ne dediğinizin nasıl düşündüğünüzün ortam faktörünün hiçbir önemi kalmıyor bu vesileyle.

Ben diyeceğim ki şu adam ile aramdaki farkı görmek istiyorum. Bunun içinde bir saldırı yapacağım ve sonrasında duracağım? Ne yani Mihawk neyi amaçladı orda? O konuşma ne anlama geliyordu? Ve sonuçta neyi anladı? Bunu bana açıkla o zaman.

Yahu zaman yer konum diyorsun da Mihawk onların hepsinin bilincinde olarak o adam ile bizim aramızdaki farkı görmek isteyeyim diyip slashı atıyor. Bak adamın kendi fikirleri bunlar. Böyle bir şey söylemeyip sadece slash atsa dediğin gibi bakarım olaya. Ama kendi insiyatifine göre böyle belirliyormuş aradaki farkı. Sizin ne dediğinizin nasıl düşündüğünüzün ortam faktörünün hiçbir önemi kalmıyor bu vesileyle.

Ben diyeceğim ki şu adam ile aramdaki farkı görmek istiyorum. Bunun içinde bir saldırı yapacağım ve sonrasında duracağım? Ne yani Mihawk neyi amaçladı orda? O konuşma ne anlama geliyordu? Ve sonuçta neyi anladı? Bunu bana açıkla o zaman.
Amaçladığı şey WB'nin saldırıya vereceği tepki tabiki. Tabi karşısında WB'yi görse devam edermiydi etmezmiydi orası belli değil. Ben vs amaçlayıp amaçladığının bile tartışmalı olduğunu söylüyorum. Mihawk'ın beyninin içinde olmadığımıza göre ne düşünüp attı, orasını anca çıkarım yaparak anlarız.

Son düzenleme:
Amaçladığı şey WB'nin saldırıya vereceği tepki tabiki, tabi karşısında WB'yi görse devam edermiydi etmezmiydi orası belli değil ki, ben o durum bile tartışmalı diyorum. Mihawk'ın beyninin içinde olmadığımıza göre ne düşünüp attı orasını anca çıkarım yaparak anlarız.
Ne düşünüp attı zaten öncesinde söylüyor. Adam onunla benim aramdaki farkı görmek istiyorum diyip slashını atıyor. Bu ikisi arasında saniyelik fark var. Hani saatlik fark olsa diyeceğim ki bu iki davranış birbiriyle alakasız. Mihawk'ın kafasının içinde olmana gerek yok.

Buna verilen cevap tayfa olması çok saçma. Çünkü o tayfa farkını zaten biliyor. Adam koskoca tayfasıyla gelmiş arkasında binlerce müttefik var. Herhalde kendinin tek olduğunu biliyorsan aranızdaki fark tayfa olur. Ama sen dünyanın en güçlüsü olarak görülen ve bir önceki jenerasyondan kalma bir efsane ile aramdaki farkı görmek istiyorum diyorsan bu çok ortadadır ki görmek istediğin şey güç farkıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık