Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzel beklendiği gibi Katakuri Luffyi kendi teknikleriyle eziyor. Luffy G4 geçince yine G4 benzer bir moda kata da geçecek ama nasıl olur yapabilirmi merak ediyorum

Kata g4 taklit edemez büyük ihtimalle luffy'nin böyle dayak yemesi gayet güzel kendisini geliştirmesi için önemli. Kata'nın geleceği görmesi ve luffy'nin onun saldırısından kaçsa bile katanın geleceği görüp tekmesiyle luffy'i duvara yapıştırması güzeldi. Luffy'nin artık farklı bir şeyler yapması lazım onu da anlamıştır. Gelecek bölüm sanji'lere geçmeyip luffy vs kata devam ederse güzel olur.

Dövüşün yarım kalmayacağı kesinleşti benim gözümde.....
Luffy'nin kazanacağıda kesin bana göre nasıl olacağını göreceğiz, bakalım Lufy'i pili bitmiş halde ayna dünyasından kim çıkaracak.....

Kata baya güçlü çıktı harbi benim merak ettiğim şu sizce 3 tatlı komutanı anayla savaşsalar mom alır değil mi ?
Yonkoular çok güçlüler harbi ya bu bölüm çok daha iyi idrak ettim.

Luffy fena ezilmiş ama nedense bu durum hoşuma gitti. Eğer kendini hızlıca aşmak istiyorsa bu şekilde rakipler şart, diğer türlü gelişmek zor ve yavaş olur.

Diğer yandan BM gibi canavar görmedim seride ve çok abartı geliyor. Kadın o kadar darbe yedi bana mısın demedi. Hala sapasağlam ve dinç.

@Reiper KH ile bir de gücünü anlayabiliyorsun. Mesela Sanji içeriden dışarıdaki Neko'yu fark etmişti. Luffy G4'e kafa yormaktan yeterince çalışmamış demek ki KH'ye.
Pero'daki özgüven nedir ya? Daha 20 dk önce falandır maksimum korkudan titriyordu çıkmış şimdi Napo'nun üstüne BM'yi yönlendiriyor. Yakalanırlarsa işleri harap.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık