Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ark bosu Big Mom ama. Onu alması lazım. Neyse gireceğiz. Daha fazla yazmak istemiyorum. Ben diyorum ki aynı arkta birbirine yakın güçte iki kişiyi asla yenmedi. Yüz kere yazdırdınız.
Ben de dedim ki gücünün yetmediği iki kişiyi aldı. Ama 1v1 de yenilmedi hele böyle cizildikten sonra. Buna rağmen ben ne kesin yener ne dedim nede yenilir dedim. Mantıksız olan bir mantık oluşturup o şekilde düşünmeyenlere mantıksız demek diye düşünürüm genel çerçevede. Yazmazsan da yazma:hıh:

Aksi yönünde onlarca örnek mi var? Luffy'nin başta paket olma alışkanlığı dışında 1v1 de nerede var yenilmişliği bir de onlarca. Kimsenin Kata'yı kesin alacak dediğini görmedim zaten. Gazla çalışan bir çocuk birinin kendisi için feda ettiği arkta depoyu fullemeyecekse hiç fulleyemez.
İki komutan aldığı nerede görülmüş demek mantıklıyken her arc bosunu öyle yada böyle indirmiş biri neden Kata'yı indiremesini beklemek neden mantıksız geliyor.

Yoldan geçerken almak da ne oluyor ya hu. Oturup plan yaptılar. Luffy ilk kez bu kadaraba gösterdi belkide başkalarının sözünü dinlemek için üstüne Pedroyu kaybettiler. Bu kadar şey yaşanmış Luffy'den beklenen Kata'yı alması. Sadece gücü ve karizması şüpheye düşürüyor milleti. (benide)
Vuhuuuu,+666!.. Yahular falan da kullanılmış, gözümden kaçtı sanma.:cool:

Luffy aynadan Sanji'nin olduğu yere kaçacak bir şekilde. Brulle de onunla olduğundan Kata'dan kurtulmuş olacak. Sonra pasta anaya bizimkiler gemiye gidecek diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık