Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendini böyle geliştirmiş bir adamın uyanışı da vardır. Ben HH bile bekliyorum sonuçta BM'nin oğlu ve en güçlüsü. Luffy senaryomdaki gibi kaçamayacak belli oldu. Caesar acaba çaktırmadan ayna dünyasına falan mı geçti diyeceğim çok zor görünüyor. Sanji pastayı yedirince BM aşçım ol gitmelerine izin mi vereyim diyecek acaba? Ya da Kata Luffy'i alıp BM'ye mi getirecek? Sonra da dönsün çark. Yok başka ihtimal gelmiyor aklıma. Bu arada yazık olmuş Sai'a.

Katakurinin Luffy g3 'e geçmeden kendi elini şişirmesi de ayrı bir havalı olmuş. Adam bir dahaki saldırıyı net görüyor

Luffy nın meyve uyandığında saldırıları kata gibi olucak muhtemelen.Her seviyesini 1 tik yukarı taşıyacak onunda olması baya sürer.Germa da vardır bi teknoloji kurtarırlar.

Katakuri'nin "meyvenle yapıp benim yapamayacağım hiçbir şey yok" cümlesi çok önemli. Oda-san boş yere Luffy'nin karşısına kendisinin aynısı olan bir rakibi koymaz. Luffy'nin bugüne kadar hep meyve odaklı gelişimine tanık olduk. Belki artık Haki odaklı bazı gelişmeler, teknikler görebiliriz.

Kral Hakisi'nin ok gibi, kılıç gibi kullanılabileceğini söylemiştim çok uzun süre önce. Ya da belli bir alana yaymak yerine, tek bir hedefe odaklayıp ciddi bir darbe verebileceğini düşünüyorum. Luffy, Katakuri karşısında muhtemelen kaybedecek ama onun gibi meyvesinin işe yaramayacağı rakiplere karşı ne yapabilirim diye düşünüp haki üzerine bir şeyler bulacaktır ki artık zamanı geliyor. Madem ki artık yeni dünyadayız, madem ki artık rakiplerimiz yonkou'lar ve adamları, Luffy'nin şu kral hakisini konuşturma zamanı geldi.

Namiler Batıya gideceklerini söylemişler. Zeuslar da batıda. Yine Zeus'u kullanabilirler. Bakalım gelecek hafta bölüm var iple çekiyorum.

Şu 7 sayfalık dövüş New World'de gördüğümüz Luffy dövüşlerinin hepsinden daha çok tat verdi. Özellikle tekme sahnesi muhteşemdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık