Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbe bir kez daha ödülün güç ile alakalı olduğunu vurguladı, tabii %100 bağlantılı demek yanlış olur. Kısmen bağlantılıdır.

Ayrıca Pro'nun gücü tükeniyor gibi mi görünüyor ben mi yanlış algılıyorum? Ateş yemek istiyor. Jinbei'nin su saldırısı sonra mı öyle oldu acaba? Bir de Diable Jambe? Aklımda deli sorular @amaneden.

Luffy'e acil senaryo gerekiyor, birileri gelip Kata'nın iç organlarını yaksın :artiz:

Etrafta taşıma yapacak kişiler yok, bakalım Luffy uzun zamandır göstermediği o Croc karşısındaki azmi gösterecek mi yoksa gene anlamsız bir senaryo mu izleyeceğiz. Kata fiziksel olarak Luffy'den çok daha güçlü.

Anada ve oğlunda sağlam irade varmış hala takipteler tabi oğul ölmemek için yapıyor olabilir. Bizim ekipten gına geldi Tavşanı çıkar diğerlerinin yaşadıkları da yaşamadıkları da anlamsız geliyor.

Bölüm iyiydi :good:

Kata Luffynin G4 Gücünü gördü ve gücünü belli aşamada biliyor, bu kadar Khakisi yüksek adam şimdiki gücünü çok net biliyordur, gelecekte problem yaratacak kadar sezmiş kişi bu.

Yani ayna dünyasına attığında oldukça rahattı çünkü nasıl bir güce karşı geleceğinin bilincindeydi.
ha ekstrem bir durum olur, J Kata onu hesaba katmamıştır, burada potansiyel devvreye giriyor, o zaman Katada bir tık yukarı çıkar,
Benim gördüğüm Kata G4 olsada Luffyi yenerim modunda

Katakuri'nin tayfa üyeleri tarafından "3 kumandanın en güçlüsü" denilmesiyle uzun süredir edindiğim tahminlerim boşa çıktı, Kraker'in daha güçlü olabilme ihtimalini düşünüyordum.
Dövüş panelleri çok zevkliydi, Rob Lucci savaşından sonra ilk kez birilerinin 1v1'ini, dövüş sonra ermeden uzunca izledik, daha da biteceğe benzemiyor. Sonunda adam akıllı bir dövüş göreceğiz bea!
Bigmam'ın o pedo tipli şekerci oğlu ne kadar itici bir karakter lan. Keşke birileri ağzını burnunu kırsa da bi' rahatlasam.

luffy g4 farklı bir versiyonu'nu kata'nın karşısında sergilemek zorunda kalabilir ya da bouncman'i kullanabilir. Ama kata belli bir nokta da luffy'nin tekniklerinin aynısını yapabilir. G4'ü taklit edeceğini sanmıyorum. O yüzden luffy g4 geçip katayı alabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık