Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 879: Koca Ana'nın Üç Tatlı Komutanı'ndan Biri, Katakuri

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    204
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
''Bu kadar yeterli mi? 'Elephant Gun!' ...''
Şöyle bir laf daha iyi otururdu ;
''Elephant Gun dediğin böyle olur.''

Burada daha çok saldırılara isim vermenin çocukça olduğuna mı gönderme yapıyor, yoksa Luffy'nin tekniği ile basitçe dalga mı geçiyor, orasıda tartışılır.

BM in aktif bir şeytan meyvesi gücü üzerinde suda gitmesi beni hiç tatmin etmedi. :(

Bu arada Luffy nin uyanışını Katakurinin kollarını çoğaltması gibi hayal etmiştim hep beden içi uyanış gibi öyle bir şeyin çıkmasını hala beklerim.

Oha tıpkısının aynısının daha güçlüsü:oleyo2:
Bariz üstün adam.Burdan sonra D. nin iradesi ve hakiler konuşur.G2 ve G3 kaba ve incelik istemeyen saldırılar.g4 de biliyoruzki lastik ve hakinin harmanlanması söz konusu kata G4 ü 1 bakışta yapamaz mantıksız olur.Kata luff yi luff nin teknikleriyle ezdi.Bide kendi gibi dövüşmeye başlarsa sıkıntı büyük.

Katakuri Haki seviyesi, fiziksel kuvvet ve hız da üstün olduğu için, hafifçe geleceği de gördüğü için gelecek saldırıyı direk kopyalıyor ve o şekilde karşılayıp direk üstün geliyor. Lakin kuvvet ve hız olarak üstün olmadığı biri ile dövüşse (Yonko ve Amiraller gibi) bu taktiği kullanmazdı.

Bir nevi Teach'in Yami versiyonu gibi, Teach'te diyor ki ben şeytan meyvelerini iptal edeyim, herşey eşit olsun, gerisini ben hallederim, zaten fiziksel olarak güçlü ve daha dayanıklı olduğum birini her türlü yenerim diye düşündü, ve en üst seviye rakiplerle karşılaşmadığı sürece haklıydı da, Jinbe'nin yenemediği Ace'i bile yendi, ancak en üst seviyeler için fazlasına ihtiyacı vardı, daha sonra da depremi alarak o problemi de çözdü.

Katakuri, G4 ile karşılaşırsa bu sefer kendi tekniklerini kullanmaya başlar bence. Yine üstün gelir ama farklı yoldan.

Gücüne oha çektiğimiz Lucci'yi paramparça edermiş bu Katakuri.

Not: Perospero'nun ölmemesi, Katakuri'nin de yenilmeyeceğinin göstergesi aslında.

Arc ilerledikçe Big Mom ve tayfasını indirmek için sebepler ortaya çıkmaya başladı.

Yalnız Sanji'nin muhabbeti daha uzayacak. Tek kaybettiğimiz isim Pedro olmayacak gibi geliyor, birileri daha gidici gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık