Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Hadi o kapak hakkında da bir şeyler demiş olayım. Sanji'nin Robin ve Nami'ye karşı tutumu ortada. İkisine de oldukça değer veren birisi. Sen o kapakta Sanji yerine Zoro'yu dizlerinin üstüne çökmüş dudağını uzatırken hayal edebiliyor musun mesela?

Oda da hayal edemiyor olacak ki bu şekilde çizmiş. Sonuçta kendisine paragraflar halinde istekler gelmiyor, kendi düşüncesine göre uyarlayıp çiziyor.
Luffy'nin Law ile ekmek seysi kavgası var. Seri sonu veya şimdi Law=Luffy diyelim mi en iyisi?

Seri içinde de Shabody'den itibaren, Kid'le birlikte bu 3'ünü yanyana çizdi zaten. Kendisiyle çelişen bir şey değil.
G4'ün basic formunu görünce ağzı açık izleyen Law, şu an mantrasını Allah seviyesine çıkarmış Luffy'nin serçe parmağı etmez. Snakeman'a karşı napacak Law? Hani şu Doflamingo'ya tokat manyağı olan LAw, Luffy ile aynı güçte olacak ha? :hhh:

Zoro kendini kılıca adamış, uyuduğu ve içtiği zamanlar dışında insanüstü antremanlar yapan biri.

Sanji kendini kadınlara adamış, aşçılık yaptığı zamanlar dışında adam döven birisi.

Bu ikisini eşit tutmak adil değil. Zoro'nun o insanüstü çabasına hakaret.

Ama en nihayetinde başabaş dövüşebiliyorlar.
Benim merak ettiğimse bu bölümde Zoro'yu bayıltan tırpanın, Sanji'nin dövüşürken kullanmaya tenezzül etmediği elinde olsa ve Zoro'yla savaşıyor olsa ne olurdu?

Seri sonu Law korsanlar kralı seviyesine gelemeyecek bunu söylerim :) eşit görme bence
Ben öyle düşünmüyorum zaten. Oda'nın da öyle düşündüğünü sanmıyorum. O kapağı hatırlıyorum hatta, Law yerde iki seksen uzanırken Luffy Dof'la dövüşüyordu aynı sayıda. Sen o şekilde yorumlamış olabilirsin. Ben de sana o zaman Oda'nın bu 3'lüyü hep yanyana çizmiş olması, 3'ünün de eşit güçte olduklarını düşünmesinden ziyade, ileride yapabilecekleri bir ittifağa gönderme diyebilirim.

Demek istediğim şey, o kapak Oda'nın kendisiyle çeliştiğini göstermiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık