Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Bu resmi çizen Oda değil mi?

Benim Zoro'yla ilgili hiçbir sorunum yok bu arada. Sadece serinin yazarı, her defasında bu ikilinin arasındaki farkın ne kadar az olduğundan dem vururken, forumdaki bazı üyelerin bu kadar kendinden emin bir şekilde aksini iddia etmeleri garip geliyor. Öyle de düşünebilirsin pek tabii, yargıladığımdan falan değil. Bu özgüvenin dayanağını merak ediyorum sadece.
Sen ciddi misin? Argümanın bu resmi çizen "Oda değil mi?" mi?
Robin Sanji'nin prensesi olacak diyebilir miyiz mesela, Oda çizmiş sonuçta. Te Allah'ım ya, tartıştığımız şeye bak, harcadığımız kaloriye yazık.

Bu resmi çizen Oda değil mi?

Benim Zoro'yla ilgili hiçbir sorunum yok bu arada. Sadece serinin yazarı, her defasında bu ikilinin arasındaki farkın ne kadar az olduğundan dem vururken, forumdaki bazı üyelerin bu kadar kendinden emin bir şekilde aksini iddia etmeleri garip geliyor. Öyle de düşünebilirsin pek tabii, yargıladığımdan falan değil. Bu özgüvenin dayanağını merak ediyorum sadece.
Oda sbs’de zoro ve sanji’n dövüşünü ilginç kılmaya çalıştığını söylüyor. Yani açık bir şekilde aralarında bir dövüş var ve aralarında dağlar olan iki karakter arasında bir dövüş olmaz dediğin gibi. Zou da luffy sanji’yi överken zoro kendini ön plana çıkartıp kendisini sanji ile kıyaslıyor iki bin adam ederim diye. Sanji’de ödüle sevinip zoro’yu geçtim diye seviniyor yani fanlar ne kadar inkar etse de aralarında seri başından beri bir kapışma ve mücadele mevcut.

Bence bu ikisi ilerek kapışılan
Robin Sanji'nin prensesi olacak diyebilir miyiz mesela, Oda çizmiş sonuçta. Te Allah'ım ya, tartıştığımız şeye bak, harcadığımız kaloriye yazık.
Prensesi değilde belki ilerde evlenirler onun mesajını veriyordur yani one piecei bulduktan sonra jfjsj

Zaten zoro ve sanji ileride ciddi vs atıcak gibi geliyor bana belki bu arc olabilir bu kadar kargaşanın içinde emin değilim ama

Zamanını harcamak istemiyorsan görmezden gelebilirsin veya engelleyebilirsin. Forum sonuçta burası, ne bekliyorsun onu da anlamadım.

Peki sence Oda kendi düşüncesine tamamen aykırı bir isteği, mesela Jinbe'nin Wb'yi dövüp üstüne oturup keyif purosu içtiği bir kapak resmini yayınlar mı?

Neden Oda'nın fanlarından gelen bir isteği kendi düşündüğü şeylere uygun görüp, çizmesi bir argüman olmasın?

Zamanını harcamak istemiyorsan görmezden gelebilirsin veya engelleyebilirsin. Forum sonuçta burası, ne bekliyorsun onu da anlamadım.

Peki sence Oda kendi düşüncesine tamamen aykırı bir isteği, mesela Jinbe'nin Wb'yi dövüp üstüne oturup keyif purosu içtiği bir kapak resmini yayınlar mı?

Neden Oda'nın fanlarından gelen bir isteği kendi düşündüğü şeylere uygun görüp, çizmesi bir argüman olmasın?
Sanji'nin Robin'i öpmeye gittiği pamuk prenses kapağını tamamen yok saydığını görüyorum, ne kadar da samimi bir tartışma.

Bilmiyorum, istiyorsan bir istekte bulun görelim.

Sanji ile Zoro'nun birbirine gıcık oldukları gün gibi ortada, onu vurgulamış olabileceği fikri kimsenin aklından geçmiyorken, sadece denk olduklarını göstermek için çizdiği geliyor bu kapakta. Yorumun yorumunu yapıp, sen nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun demen çok ilginç.

Olabilir biz de bunu söyledik zaten. Seride kılıç ustalarının saldırı güçleri çok yüksek. Pek ala zoroyu da bir kılıç darbesi ile indirebilen çıkabilir. Shutenmaru bile jacki tek darbede diz çökmeye mahkum etti. Koskoca jyabura dengi kaku, 1 ashura ile aradan çıktı. Eğer zoro o tırpan sebebi ile bayıldıysa, kamazo en az zoro dengi bir adammış ki onu indirmiş deriz. Bu da şu demek, zoro kendine denk birisini teklemiş. Sanji kendine deng birisini tek tekme ile aradan çıkarabilir mi siz gidin bunu tartışın :)
Kama Zoro'nun dengi biri değil şimdi doğruya doğru. Zaten kimse Zoro'nun yırtıcılığı kötü demiyor. Zoro'yu yüceltmek için rakip yüceltmene gerek yok bu yüzden.

Düz yumruklarla neler yapılabildiğini de gördük. Kılıç ustasının daha güçlü, yıkıcı olduğu yorumdan öteye zor gider. Wb gibi, Garp gibi, Kaido gibi adamlar varken hele.

Ha aynı seviyelerin adamlarını karşılaştırıyorsan da öyle bir veri pek yok. Taş, buz kesme işlerini gözünde çok büyütme derim. Taş, buz, çelik kesip insan etinin kesilmediği durumlar da oldu.

Tek olayına fazla takılma derim. Tek atıp tek yemektense, minimum zararla rakini yenmek daha elle tutulur sonuçlar verir bence.

Sanji'nin Robin'i öpmeye gittiği pamuk prenses kapağını tamamen yok saydığını görüyorum, ne kadar da samimi bir tartışma.

Bilmiyorum, istiyorsan bir istekte bulun görelim.

Sanji ile Zoro'nun birbirine gıcık oldukları gün gibi ortada, onu vurgulamış olabileceği fikri kimsenin aklından geçmiyorken, sadece denk olduklarını göstermek için çizdiği geliyor bu kapakta. Yorumun yorumunu yapıp, sen nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun demen çok ilginç.
Niye kimsenin aklına gelmesin, tabii ki o da vurgulanıyordur, niye birden çok anlam çıkarılmasın ki. Ben 'sadece' diye bir şey söylemedim sonuçta.

O attığın kapağın nesini yorumlamam gerekiyor anlamadım, senin dediğin şey vurgulanıyor diyelim ne önemi var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık