Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465

Madem aralarında bu kadar uçurum var, Zoro neden rüyasında bile olsa Sanji'yi yendiğine bu kadar seviniyor? Kendi gücünün mü farkında değil yoksa Sanji'yi mi fazla abartıyor? Bu arada Sanji'nin sevincinin asıl nedeni tartışmaya açıkken, Zoro Chopper'i etkilemeye çalışmıyorsa eğer, neye sevindiği gayet ortada.
Vah yazık.

Kapak fotoğrafından güç yorumu yapmak hahahahah. Cover Page Request yazan yeri güzelcene silmen de çok hoşuma gitti bak onu da söylemeliyim.

Sanji'nin Robin'i öpmeye gittiği pamuk prenses kapağını tamamen yok saydığını görüyorum, ne kadar da samimi bir tartışma.

Bilmiyorum, istiyorsan bir istekte bulun görelim.

Sanji ile Zoro'nun birbirine gıcık oldukları gün gibi ortada, onu vurgulamış olabileceği fikri kimsenin aklından geçmiyorken, sadece denk olduklarını göstermek için çizdiği geliyor bu kapakta. Yorumun yorumunu yapıp, sen nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun demen çok ilginç.
Hadi o kapak hakkında da bir şeyler demiş olayım. Sanji'nin Robin ve Nami'ye karşı tutumu ortada. İkisine de oldukça değer veren birisi. Sen o kapakta Sanji yerine Zoro'yu dizlerinin üstüne çökmüş dudağını uzatırken hayal edebiliyor musun mesela?

Oda da hayal edemiyor olacak ki bu şekilde çizmiş. Sonuçta kendisine paragraflar halinde istekler gelmiyor, kendi düşüncesine göre uyarlayıp çiziyor.

Nasıl yok. Sabo orada olsa Luffy ve Ace'i kurtarırmış işte. Oda'nın düşüncesini öğrenmiş olduk o çizim sayesinde. Hem o kapak çizimi değildi.
Tamam işte olsaydı böyle olurdu diyorum ben de. Ama seride böyle olmadı. Yani aklında olan şey farklı.

@Alpamis Luffy, zoroya tek sittin sene atamaz. Ama Zoronun ashurasını luffy 3 gün kaldıramaz. Kabul et, zoronun saldırı gücü luffynin fersah fersah ötesinde. Katakurinin de saldırı gücü çok yüksek değil. Hakisi yüksek olduğu için luffyinin elini zonklatıyordu. Armamenti luffy seviyesi olsa idi ölümüne dayak yemezdi luffy.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık