Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Zoro kendini kılıca adamış, uyuduğu ve içtiği zamanlar dışında insanüstü antremanlar yapan biri.

Sanji kendini kadınlara adamış, aşçılık yaptığı zamanlar dışında adam döven birisi.

Bu ikisini eşit tutmak adil değil. Zoro'nun o insanüstü çabasına hakaret.

Ama en nihayetinde başabaş dövüşebiliyorlar.
Benim merak ettiğimse bu bölümde Zoro'yu bayıltan tırpanın, Sanji'nin dövüşürken kullanmaya tenezzül etmediği elinde olsa ve Zoro'yla savaşıyor olsa ne olurdu?

Suit ile denge değişmiş olabilir.Ama çok önemi yok, arc sonu Zoro gene öne geçer.Aralarındaki farkı bir tık olarak görüyorum. Zoro yener ama hayatı boyunca taşıyacağı izler kazanır. Beni şaşırtan ise tayfanın ikinci adamının sağ kol tarafından tek yiyeceği beklentisi. Bu beklenti bir yonkounun 3 amiral alma beklentisiyle aynı olasılığa sahip.

Ben öyle düşünmüyorum zaten. Oda'nın da öyle düşündüğünü sanmıyorum. O kapağı hatırlıyorum hatta, Law yerde iki seksen uzanırken Luffy Dof'la dövüşüyordu aynı sayıda. Sen o şekilde yorumlamış olabilirsin. Ben de sana o zaman Oda'nın bu 3'lüyü hep yanyana çizmiş olması, 3'ünün de eşit güçte olduklarını düşünmesinden ziyade, ileride yapabilecekleri bir ittifağa gönderme diyebilirim.

Demek istediğim şey, o kapak Oda'nın kendisiyle çeliştiğini göstermiyor.
Peki öyle dusunmuyorsun da Zoro ve Sanji'yi neden öyle düşünme ihtiyacı duyuyorsun?

Law-Luffy kapağını
bununla ozdeslestirdim diyebilir birisi o halde değil mi?. Sonuçta ikisi de nova. Hem Oda nova yapmış bunları denktir falan diye.

Baştan beri rakip görülen Zoro ve Sanji eşit görüyorsak, 3 rakip dediğimiz Kid Law ve Luffy'i de üçünün de korsanlar kralı seviyesi olması gerektiğini falan savunmakla aynı. Zoro sanji rekabetse bunlar da rekabet. Neyse

En iyisini Sanji yapıyor la işte. Saçma sapan güçlenmeye uğraşmıyor adam hem keyfine bakıyor hem de bu seviyeye çıkıyor. Günde 3000 şınav çekip hala Zoro mu Sanji mi tartışması yapılıyorsa burada övülmesi gereken kişi Sanjidir. Adam hem yemek yapıyor hem savaşıyor. Gerektiği zaman planı yapıp uyguluyor. Zoro şınav çek, savaş, uyu sonra Zoro mu Sanji mi? :D :hhh:
Zoro mu Sanji mi tartışılmasının tek sebebi algıdır :D Luffy ve Sanji fanları sırt sırta verir ve Zoro'yu, Sanji seviyesine çekmeye çalışırlar. Sanji fanları, Zoro bununla ya eşit ya da bir tık olsun ister. Luffy fanları da bunu ister çünkü Sanji asla Luffy'e yaklaşamaz ve eğer Zoro da oralarda gözükürse, Luffy fark atmış gibi olur :D Bence tartışılacak bir şey yok. Bir tarafta 2y sonra varlık gösteremeyip bir giysi ile güçlenmiş bir adam. Diğer tarafta daha Ashura'yı bile göstermeyip hala rakibine tek atan bir Zoro :D Bayılması falan bir şeyi değiştirmez yani :D

@Mr.Bushido
Abi boş yapıyorsunuz he. Adam daha taze Page One'ı saf dışı bırakmış yarası façası yok. İki güçlü novaya parmak atmış üç tane kadını alıp çıkmış aralarından. Zoro şu an kılıcını almaktan aciz. Bunu görmemek için kör olmak lazım. İlerde ne olur, onu ilerde konuşuruz.

Yazmayacaktım ama yazayım madem;
1-Madem Oda bu ikisini denk görüyor, niye bir bahane ile Luffy vs Zoro gibi dövüştürmedi?
2- İş ona kalmaz ama hadi kalsın Ashura'ya karşı Sanji ne yapabilir? :D

Zoro mu Sanji mi tartışılmasının tek sebebi algıdır :D Luffy ve Sanji fanları sırt sırta verir ve Zoro'yu, Sanji seviyesine çekmeye çalışırlar. Sanji fanları, Zoro bununla ya eşit ya da bir tık olsun ister. Luffy fanları da bunu ister çünkü Sanji asla Luffy'e yaklaşamaz ve eğer Zoro da oralarda gözükürse, Luffy fark atmış gibi olur :D Bence tartışılacak bir şey yok. Bir tarafta 2y sonra varlık gösteremeyip bir giysi ile güçlenmiş bir adam. Diğer tarafta daha Ashura'yı bile göstermeyip hala rakibine tek atan bir Zoro :D Bayılması falan bir şeyi değiştirmez yani :D
:hhh:
Ya meğer Zoro kaç kişiyle tek başına dövüşüyormuş da haberimiz yokmuş.
Bak sen Luffy taraftarlarına.

Sanji ya da Luffy fanı değilim. Hatta yakın bir zamana kadar Zoro'yu çok severdim.
Birilerinin fanlığını yaptığımdan değil, bu yorumu fazla bulduğumdan böyle dedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık