Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Yalnız şöyle bir şey var, yeni dünyaya gireli 10 sene oluyor daha ne Sanji'nin, ne Zoro'nun epik bir dövüşünü çizmedi Oda. :(

İki karakterin de birbirine yakınlığı tartışmalı bu sebeple
Bu arc da çizmezse yuh artık.

Peki öyle dusunmuyorsun da Zoro ve Sanji'yi neden öyle düşünme ihtiyacı duyuyorsun?

Law-Luffy kapağını
bununla ozdeslestirdim diyebilir birisi o halde değil mi?. Sonuçta ikisi de nova. Hem Oda nova yapmış bunları denktir falan diye.

Baştan beri rakip görülen Zoro ve Sanji eşit görüyorsak, 3 rakip dediğimiz Kid Law ve Luffy'i de üçünün de korsanlar kralı seviyesi olması gerektiğini falan savunmakla aynı. Zoro sanji rekabetse bunlar da rekabet. Neyse
Tamam, bunu savunabilirsin, hatta bunu düşünen kimsenin olmaması saçma olur. Çünkü Oda elimize bunu destekleyebilecek birkaç argüman vermiş zaten. Ben sana öyle düşünmüyorum dedim sadece.

İlk attığım mesajda demek istediğim şey bundan tamamen farklı. Oda, bu ikilinin arasında uçurum olduğu iddia edilebilecek hiçbir şey sunmadığı, hatta aksini destekleyen şeyleri seriye yığınla yedirdiği halde, nasıl bu farkın varlığı savunulabilir. Benim başta da merak ettiğim şey buydu.

@Mr.Bushido
Abi boş yapıyorsunuz he. Adam daha taze Page One'ı saf dışı bırakmış yarası façası yok. İki güçlü novaya parmak atmış üç tane kadını alıp çıkmış aralarından. Zoro şu an kılıcını almaktan aciz. Bunu görmemek için kör olmak lazım. İlerde ne olur, onu ilerde konuşuruz.
Boş mu? Nasıl yapmış Sanji bunları? 2y sonra ki gücüyle mi? P.up ile yapıyor. Bir zahmet aldığı p.up'a yapsın. İki güçlü Nova'yı dövmüş mü? Ya da birazda olsa mücadele etmiş mi? Kaçtı diye mi övelim adamı.
Zoro hala adam dövüyor. P.up almamış bırak P.up'ı Ashura'yı göstermemiş. Bence hiç de boş yapmıyorum.

Tamam, bunu savunabilirsin, hatta bunu düşünen kimsenin olmaması saçma olur. Çünkü Oda elimize bunu destekleyebilecek birkaç argüman vermiş zaten. Ben sana öyle düşünmüyorum dedim sadece.

İlk attığım mesajda demek istediğim şey bundan tamamen farklı. Oda, bu ikilinin arasında uçurum olduğu iddia edilebilecek hiçbir şey sunmadığı, hatta aksini destekleyen şeyleri seriye yığınla yedirdiği halde, nasıl bu farkın varlığı savunulabilir. Benim başta da merak ettiğim şey buydu.
Fark yok zaten ona kabul. :d lakin öyle eşit seviye olmayacaklar seri dinamiklerinden bu belli. Hatta 2. Adam Zoro 3. Adam Sanji kalsın diye en güçlü 2. Eleman Jinbei tayfaya geç katılıyor. Mantığı belli az çok

:hhh:
Ya meğer Zoro kaç kişiyle tek başına dövüşüyormuş da haberimiz yokmuş.
Bak sen Luffy taraftarlarına.

Sanji ya da Luffy fanı değilim. Hatta yakın bir zamana kadar Zoro'yu çok severdim.
Birilerinin fanlığını yaptığımdan değil, bu yorumu fazla bulduğumdan böyle dedim.
O zaman keşke üstüne alınmasaydın. Ben forumun genel olayından bahsettim. Ve bu dediğim şey doğru maalesef :D
Kostüm korur onu Ashuradan :d abartmayalim xd
Ben hiç sanmıyorum :D

Boş mu? Nasıl yapmış Sanji bunları? 2y sonra ki gücüyle mi? P.up ile yapıyor. Bir zahmet aldığı p.up'a yapsın. İki güçlü Nova'yı dövmüş mü? Ya da birazda olsa mücadele etmiş mi? Kaçtı diye mi övelim adamı.
Zoro hala adam dövüyor. P.up almamış bırak P.up'ı Ashura'yı göstermemiş. Bence hiç de boş yapmıyorum.
Dediğim gibi ilerde alırsa ilerisini konuşuruz. Şimdiyi konuşuyoruz. Zoro kılıcını alamadı, Sanji iki rakibe karşı kadınları kurtardı. Burada kaçma mevzu değil onları tehlikeden alıp çıkarması mevzu. Kadınlar olmasa kaçmaz zaten. Görünmez oluyor, uçuyor, artı olarak dayanıklılık kazandı. Zoro gözlem hakisi fakiri, Sanji görünmezken istediği tekniği kullansın adamı yakalayamaz bile.

Dediğim gibi ilerde alırsa ilerisini konuşuruz. Şimdiyi konuşuyoruz. Zoro kılıcını alamadı, Sanji iki rakibe karşı kadınları kurtardı. Burada kaçma mevzu değil onları tehlikeden alıp çıkarması mevzu. Kadınlar olmasa kaçmaz zaten. Görünmez oluyor, uçuyor, artı olarak dayanıklılık kazandı. Zoro gözlem hakisi fakiri, Sanji görünmezken istediği tekniği kullansın adamı yakalayamaz bile.
Yahu kime göre gözlem fakiri Zoro? Sen böyle düşünüyorsun.
Zoro kılıcını alamadı da nasıl alamadı? Arkadan şerefsizlik yapıyor adam, açığın var diye. İstese Zoro onu aradan çıkarırdı. Kadınlar olmasa görünmez olup çıkar işte aynı şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık