Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Yooo demedin. Dedin diyen de olmadı. "Konu zaten sen bana bunu dedin" meselesi değil.

Konu herkese açık bir yere atılmış bir mesaja kahkahalarla gülmem ve saçmalığını dile getirmem.

Ben ciddi ciddi bunu açıkladım mı sahiden? Hem de iki mesajla...
Saçma dediğin şeyin saçmalığını kanıtlasana madem? Sonra beraber gülelim.
Luffy zoro arasind

Suitli sanjinın tam gücünü görmedikki zordan güçlüdür demiyorum ama ashurayi alır belki
Doğru ama burada P.up almış Sanji den bahsediyoruz. Zoro'nun daha 2y sonrasını da görmedik ve Ashura'yı da görmedik :D

Hahaha o zaman şuan Sanji, Amiral diyebilir miyiz? :hhh:
Olayın tuhafı Fuji zaten görmüyor herkes görünmez zaten adama.ahahahahaha xd Görünmez olunca ekstra nolur bilmiyorum. Amiral alıyor reis. Agahahah :D süper yorumdu ya :D

Zoro gözlem kasmadikca Sanji alır. Gözlem bilmedigimiz için yorum yok ama Zoroda onu görecek gözlem vardır :D

Luffy gözlem hakisi fakiri değil Katakuri ile dövüşünde milyon tane saldırıdan sıyrıldı. Ki karşısındaki adam iki üç hamle ötesini, paralel evreni görüyor.
Doğru değil ama Tama'yı yanından alıyorlar? Sonra saldırı yemezdi diyorsun Zoro için, Luffy de, Kaido dan yiyor, hem de tek hamlede? O zaman senin mantığına göre o da gözlem fakiri oluyor.

Luffy Katakuri'yle aynı kulvarda farkında mısın?
Yoo değil. ilk 2 maçta dayak yedi. Korkusundan kaçtı. 3. maçta da katakuri kendisi bıraktı. Luffy nin g4 sneakman ile ulaştığı hıza katakuri normal olarak sahip. Kokası luffynin elini zonklatıyordu. Gözlem hakide de daha iyiydi. Ne yapmışta o seviyeye çıkmış merak ettim. Ben katakurinin kaidodan tek yiyeceğini düşünmüyorum mesela :)

Olayın tuhafı Fuji zaten görmüyor herkes görünmez zaten adama.ahahahahaha xd Görünmez olunca ekstra nolur bilmiyorum. Amiral alıyor reis. Agahahah :D süper yorumdu ya :D

Zoro gözlem kasmadikca Sanji alır. Gözlem bilmedigimiz için yorum yok ama Zoroda onu görecek gözlem vardır :D
Bence Zoro'nun gözlemi de iyi ama. Sanji, Zoro'yu kola kolay yıkamaz, o yüzden bir açığında Zoro indirir bence :D
Fujitora zaten görmüyor mantıklı hahaha :D
Kaido ile tırpancı bir mi?
Değil ama ben senin mantığından bakıyorum şuan. Orada Luffy'e 3. bir kişinin müdahalesi de yoktu. O zaman geleceği gören adam en azından ilk saldırıdan sıyrılmalı? Bence Zoro'nun ki de, Luffy'nin ki de çok normal ama senin mantığın ile böyle oluyor.

Yoo değil. ilk 2 maçta dayak yedi. Korkusundan kaçtı. 3. maçta da katakuri kendisi bıraktı. Luffy nin g4 sneakman ile ulaştığı hıza katakuri normal olarak sahip. Kokası luffynin elini zonklatıyordu. Gözlem hakide de daha iyiydi. Ne yapmışta o seviyeye çıkmış merak ettim. Ben katakurinin kaidodan tek yiyeceğini düşünmüyorum mesela :)
Katakuri Luffy kadar pervasız davranmayacağı için yemez. Dövüşün içinde gelişerek o seviyeye geldi kokada geride olması falan başa baş dövüştüklerini değiştirmez. İlla her şeyde eşit veya üstün olacak hali yok ki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık