Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro ve Sanji Arasındaki Güncel Güç Dengesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    465
Sanji Zoro'nun kastığı kadar kassa güçlenmek için nasıl bir seviyede olurdu acaba. Şuan ki haliyle bile rahat kafa tutabildiğine göre öyle bir durumda Zoro'dan önde olurdu diyebiliriz.

Buna katılıyorum. Dövüş onuru denen şey yok. Arkadan saldırıyor haince.

Mesela arkamda yara yok diyen adam kallesce Akainu'ya arkadan saldırıyor. @Dr. Hiluluk . :d onursuzca. Hain WB
İroni olsun diye yazdım. Zorofanlarına laf yapıp şimdi aynısını yapmak komik. ve bunu yapmak için kaç sene beklemek daha komik. Üstelik sanjinin karakterine laf yapılıyordu daha çok.

Yav allasen sanjinin diableli vuruşları savunma yapmayan luffyi bile kaç vuruştan sonra indirdi. Savunma yapan zoroya karşı şansı yok sanjinin. Zoronun tek bir saldırısı sanjiyi ölüme gönderir.
Böyle mi?
Neden dolayı bayıldığı kesin değil. Yaradan da olabilir. Bu onun yediğini göstermez. Seride tek yiyenler saldırı sonra hareket edemiyor. Zoro bana mısın demiyor. Dövüşebilecekken de bir anda bayılıyor.
Göğsünde kocaman bir delik açılmış Zoro bayılıyor, insanların bu bayılmanın yaradan ötürü olduğunu düşünmesi kadar doğal ne olabilir? Senaryoyu Zoro'yu bayıltabilecek yara almasını sağlayarak işlemiş olamaz mı Oda?

Böyle mi?

Göğsünde kocaman bir delik açılmış Zoro bayılıyor, insanların bu bayılmanın yaradan ötürü olduğunu düşünmesi kadar doğal ne olabilir? Senaryoyu Zoro'yu bayıltabilecek yara almasını sağlayarak işlemiş olamaz mı Oda?
Olabilir biz de bunu söyledik zaten. Seride kılıç ustalarının saldırı güçleri çok yüksek. Pek ala zoroyu da bir kılıç darbesi ile indirebilen çıkabilir. Shutenmaru bile jacki tek darbede diz çökmeye mahkum etti. Koskoca jyabura dengi kaku, 1 ashura ile aradan çıktı. Eğer zoro o tırpan sebebi ile bayıldıysa, kamazo en az zoro dengi bir adammış ki onu indirmiş deriz. Bu da şu demek, zoro kendine denk birisini teklemiş. Sanji kendine deng birisini tek tekme ile aradan çıkarabilir mi siz gidin bunu tartışın :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık