Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

6.kitaba yeni başladım, azalmıyor. 500 sayfa Perrin okurum ama kezban üçlüsünün 20 sayfasını zor okuyorum.
Elayne daha yeni anlatmaya başladı bu kitapta, henüz o ikili kadar rahatsız etmedi beni. Rand kısımları baya azaldı iki kitaptır araya dediğin gibi Perrin, Mat falan girse iyi de sayfalarca egwene okumak cidden bayıyor.

500 sayfa Perrin okurum ama
Bunu dediğine pişman olacaksın :), garanti veriyorum.

@Caplino
Egwene üçlü arasında en az kezban olanı, en azından 4-7 arasında. 7. kitapla birlikte Jordan biraz törpülüyor bu karakterleri, 8 ve sonraki kitaplarda kadın karakterler nispeten daha okunur oluyor, evet Nynaeve bile. Nynaeve sonradan favori karakterlerinden biri bile olabilir. Benim oldu şahsen.

Bunu dediğine pişman olacaksın :), garanti veriyorum.

@Caplino
Egwene üçlü arasında en az kezban olanı, en azından 4-7 arasında. 7. kitapla birlikte Jordan biraz törpülüyor bu karakterleri, 8 ve sonraki kitaplarda kadın karakterler nispeten daha okunur oluyor, evet Nynaeve bile. Nynaeve sonradan favori karakterlerinden biri bile olabilir. Benim oldu şahsen.
Şu ana kadar bir sıkıcılığını görmedim ama evlendikten sonra sıkmaya başlıyorsa bilemeyeceğim. Kadınlar elini attığını kurutuyor. Bence Nynaeve daha kezban ama üçü arasında bir sıralama yapmak zor. Bilerek mi bu kadar itici yazmış bu karakterleri anlamadım.

Aes Sedai isimlerinden dolayı okumuyorum. Sinir edici derecede benzer ve söylemesi zor isimler var.
ilgilenen arkadaşlar için bütün kitaplar epub formatında var paylaşabiliirm.

Umarım öyle olur. Madem bu kadar bölümleri var biraz çekilebilir olsun bari. Peki Rand'ın bölümleri artacak mı biraz? iki kitaptır baya azalttı bölümlerini.

Umarım öyle olur. Madem bu kadar bölümleri var biraz çekilebilir olsun bari. Peki Rand'ın bölümleri artacak mı biraz? iki kitaptır baya azalttı bölümlerini.
Aşağıya doğru inersen 4.kitabın POVlarının yüzdelerini görebilirsin. Diğer kitaplar için de geçerli tabii. Dikkat et spoiler yeme aşağı inerken.

Aşağıya doğru inersen 4.kitabın POVlarının yüzdelerini görebilirsin. Diğer kitaplar için de geçerli tabii. Dikkat et spoiler yeme aşağı inerken.

İyiymiş bu. Teşekkür ederim.

İkinci tura başladım geçenlerde 9. Kitaba kadar geldim. Şimdi az çok neyin beklediğini bildiğim için okuyasım gelmiyor. Sanırım en gereksiz uzatılan kısımlar şu perrin faile bölümleri.

En tadında olan ise mat bölümleri olarak gelmiştir bana. Onun bile uzatılan kısımları var.

Egwene de uzatılıyor ama olay örgüsünü bu şekilde işlemeyi tercih ettiği için bir noktaya kadar o kısımlar mantıklı.

Şahsen ben Rand ın Dumai kuyuları Savaşı'ndan sonra kendine saldıran ve döven tüm aes sedaileri yalıtmasını beklerdim. Ayrıca kuleye mektup yazıp gördüğü bu muamele için tüm kuleyi değil ama kararı veren elaidayı suçlayıp 100 ashaman ile kuleye savaş açmaması için kendisine elaida nın teslim edilmesini yargılanmasını vs istemeseni beklerdim. Bu şekilde yeniden doğan ejderin hamlesiyle elaidayı uğraşmadan indirebilirlerdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık