Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Zaman Çarkı (Wheel of Time)

Benim en çok dikkatimi çeken şey kitapta buz mavisi gözlere ve taş gibi bir surata sahip Lan'ın burada hem çok yakışıklı hemde siyah gözlü biri tarafından canlandırılması. Tamam madem bu adam oynuyor bari lens tak gözlerine.
Lani pek yeterli görmemiş diziciler bundan dolayı ninjaya çevirmeye karar vermişler. Kalçasındaki kılıcı sırtına taşımışlar. Ki bu karakter randa kılıç çekmek için bile ne kadar ders yaptıran bir karakter. Yani zaten biz kitabın içine edeceğiz dediler boşa umutlanmamak lazım.

Rand ve Egwene fotoğrafı dizi hakkında çok şey söylüyor. Ya Elayne, Min ve Aviendha'yı yiyecek senaristler ya da Egwene için büyük bir nefret dalgasına hazırlanacaklar. Her türlü ellerinde patlayacak gibi görünüyor mevzu.
Bu üçlü kadın mevzusunu değiştirdiğini söylemişti Rafe.Polygamy yerine polyamory yapacağız demişti galiba. Ben internetten bakındım ikisinin arasındaki farka ama pek anlamadım. Egwene ve Rand'i çok yakın bir şekilde tasarladılar 1. sezon için büyük ihtimalle. Daha sonra izleyiciler bunlara üzülsün diye yapmıştırlar.Ama bunu yaparak karakterleri değiştirdiler ki bu hiç hoşuma gitmiyor.

Bu üçlü kadın mevzusunu değiştirdiğini söylemişti Rafe.Polygamy yerine polyamory yapacağız demişti galiba. Ben internetten bakındım ikisinin arasındaki farka ama pek anlamadım. Egwene ve Rand'i çok yakın bir şekilde tasarladılar 1. sezon için büyük ihtimalle. Daha sonra izleyiciler bunlara üzülsün diye yapmıştırlar.Ama bunu yaparak karakterleri değiştirdiler ki bu hiç hoşuma gitmiyor.
Görünüş falan da çok göze batıyor ama karakterin değişmesi çok farklı şey. Dizi çıksın daha çok gömeriz. Polygamy birden fazla kişiyle evli olmasını, polyamory de birden fazla partnerinin olması demekmiş. Çok fark yok.

Rand ve Egwene fotoğrafı dizi hakkında çok şey söylüyor. Ya Elayne, Min ve Aviendha'yı yiyecek senaristler ya da Egwene için büyük bir nefret dalgasına hazırlanacaklar. Her türlü ellerinde patlayacak gibi görünüyor mevzu.
Egwene ilk kitap boyunca Rand'ın sözlüsü gibiydi, bütün köy halkının öyle düşündüğü bize hissettiriliyordu. Büyük ihtimalle oraya bağlamak için yaptılar, biraz da abarttılar çünkü kitapta daha çok diyalog üzerinden anlaşılıyordu durum.

Egwene ilk kitap boyunca Rand'ın sözlüsü gibiydi, bütün köy halkının öyle düşündüğü bize hissettiriliyordu. Büyük ihtimalle oraya bağlamak için yaptılar, biraz da abarttılar çünkü kitapta daha çok diyalog üzerinden anlaşılıyordu durum.
Ben Rand ve Egwene'in fiziksel olarak doğru düzgün yakınlaştığını hatırlamıyorum, dediğin gibi diyalog üzerinden gidiyordu ama hem fragman hem görseller aralarındaki durumun bayağı fiziksel olduğunu gösteriyor. Garip gelen bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık