Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
:(

Ama harbiden ne zaman forumda Law hakkında bir şey okusam hep "Hayali sadece Doffy'i indirmek olan çapsızın teki" tarzı şeyler karşıma çıkıyor :( Japonya'daki ankette Zoro'yu sollayıp yakın bir farkla Luffy'e kaybetti ama forumdaki gelecek anketten sağ çıkamaz :(

Benim desteğim Croco ve Law'a olacak o ayrı :(

:(

Ama harbiden ne zaman forumda Law hakkında bir şey okusam hep "Hayali sadece Doffy'i indirmek olan çapsızın teki" tarzı şeyler karşıma çıkıyor :( Japonya'daki ankette Zoro'yu sollayıp yakın bir farkla Luffy'e kaybetti ama forumdaki gelecek anketten sağ çıkamaz :(

Benim desteğim Croco ve Law'a olacak o ayrı :(
Aklımda kalan Law anketlerini söyliyim sende hak vereceksin :D
Law vs Kidd: Kazanan Law.
Luffy'den sonra en güçlü nova : Kazanan Law
Ve en çarpcısısı Law vs Zoro : Kazanan Law.

Law lobisini küçümseme.Karakteri sevmeyenlerin sesi daha çok çıkar :D

50'sine dayamış amcanın ne işi var bizimkilerin yanında, filoda takılsın işte çok istiyorsa :artiz: Valla Oda inatla Sanji'yi güçlendirmiyor, p-up falan da vermiyor. Asıl işlevi olan aşçılığa döndürürse gelişim olayını Sanji'nin güçlenmesi sakat duruma düşer, Jinbei kapabilir gayette yerini. Tehlike büyük.
Doldurmaz olur mu Jinbei hayvan gibi güçlü. Ben Oda'nın Monster Trio'ya kıyacağına ihtimal vermiyorum, bu serinin en büyük değerlerinden resmen :) Sanji konusunda da bir şeyler sakladığı çok belli ısrarla Diable Jambe yapıp duruyor sıradan tekme atar gibi. Büyük ihtimal okamalarla alakalı bir şey var o yüzden de kullanmıyor bildiklerini. Çok bariz zaten :) Kullanınca da yine eski yerini alır diyeceğim de zaten hiç o yerini kaybetmedi. Ennies Lobby'deki güç dengesinin değişmeyeceğini düşünüyorum bu üçlü açısından.
Law bu forumda o kadar sevilmiyor. Shanks ve Luffy olabilir.
Ben de öyle sanıyordum ta ki önceki etapta aldığı oyu görene kadar. Görmez olaydım :(

Aklımda kalan Law anketlerini söyliyim sende hak vereceksin :D
Law vs Kidd: Kazanan Law.
Luffy'den sonra en güçlü nova : Kazanan Law
Ve en çarpcısısı Law vs Zoro : Kazanan Law.

Law lobisini küçümseme.Karakteri sevmeyenlerin sesi daha çok çıkar :D
Law vs Zoro'yu Law mu aldı??????? Tamam diğer iki anket şaşırtıcı değil de Zoro??? Tamam ikna oldum. :at:

Ben de öyle sanıyordum ta ki önceki etapta aldığı oyu görene kadar. Görmez olaydım :(
@killz0ne'nin yorumundan sonra şok oldum...

Gençler şunu söyleyeyim. Normalde Shanks bu etaptaydı ve etapta 12 kişi vardı. Teknik bir arıza nedeniyle böyle oldu bu.

O yüzden bir sonraki etapta 15 kişi olacak :(

Ve bundan sonra konuları hazırlamak için bu kadar özenemeyecegim. Çünkü bilgisayarım ve site kaldırmıyor malesef:(

Dün yorgun olduğum için çok fazla lobi yapamadım. :D

#OylarZoro'ya

Zoro fanları gerekirse Sanji'ye verelim bu arada. Hatta birinci çıksa bile sıkıntı yok. Finalde Sanji'ye verenlerin çoğu Luffye kayacak zaten. Şimdilik sevinsinler garibanlar :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık