Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
O durum söz konusu olsa bu kadar oy alır mıydı sence? Ya da hem nefret edip hem oy attığımızı mı ima ediyorsun :D
Mesela ülkenin birinde seçim oluyor. Birinci olan oyların yarısını alıyor ama diğer yarısı da ondan nefret ediyor gibi.

Hayır sonuçların yakın ilerlemesini Sanji fanı olmadığı halde Zoro nefretiyle Sanji'ye verenlere bağlıyorum. Biraz dolaylı söyledim sadece.

Tek oy kullandım Sanji'ye gitti. Ne kadar Oda tarafından ezilse de, hatta bazı şeyleri yüzünden gözümden düşse de, şu anketteki karakterler arasında en makul kendisiydi benim açımdan.

Luffy, finale kalmaz mı diyorsun ?
Oha şsdlkjfhgsfsd Luffy'i unutmuşum yahu, sahi ya koyu Luffyciler var. Şimdi ankete bakınca daha çok anlamlı geldi gözüme sonuç :D
Siyasi analize gel :D

O üçlü seri sonuna kadar kendini muhafaza edecek inanıyorum :(
Kısmet artık, yine de alıştır kendini yavaştan :p.Valla bende şöyle bir trio görmek istemiyorum, Jinbei ölmeli bu yüzden

Mesela ülkenin birinde seçim oluyor. Birinci olan oyların yarısını alıyor ama diğer yarısı da ondan nefret ediyor gibi.

Hayır sonuçların yakın ilerlemesini Sanji fanı olmadığı halde Zoro nefretiyle Sanji'ye verenlere bağlıyorum. Biraz dolaylı söyledim sadece.
Öyleleri varsa foyası sonraki etapta açığa çıkar artık :) Ben çok olmadığını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık