Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Önemli olan sayı değil nitelik :/ Zorocularda o daha az :/ Sanjiciler 3-5 basit harekete sevinen garibanlar. Zorocular öyle mi pireyi deve ederler. Ki bunu ben diyorum yani Zoroyu sever Sanjiden pek haz etmem :/
Önemli olan sayı değil nitelik. Sanjicilerde o daha az. Sanjiciler inanılmaz bir şekilde Zoro'ya nefret duyan garibanlar. Zorocular öyle mi karakterin eleştirilecek tonla işi olmasına rağmen Zoro'dan sonra Sanji'yi koyabiliyorlar. Ki bunu da ben, bizzat bu nefretin içinde haşlanmış bir üye olarak söylüyorum.
Zoro'cular taktik yapmış 1. olabilmek için Sanji'ye oy veriyorlarmış. Sanji çıkmaz ise Sanji oyları Luffy'e gideceği için. :gamyon:
Zehahaha, yalnız bu anketten iki isim çıkmayacak mı?
Aynen nasıl nefretse artık en popüler karaktere oynuyor :)

Ama öyle böyle gömmüyordu millet Sanji'yi :D Ben artık orta karar bi kitleye hitap ediyor sanmıştım :D
Yok yok, düştükçe ateşlenen bir kitlesi var Sanji'nin. Bakma aslında Zoroculardan daha fenalar, karakter ne yaparsa yapsın reeeeyiiiz diye peşinde koşan hayranlar bunlar :D Sana diyorum sana, sen de Sanjici değil misin :gamyon:

Popüler olan şeylerden nefret edilmiyor gibi bir argüman mı sunuyorsun? Bir çok örnekle çürütülebilir bu, sence de öyle değil mi?
O durum söz konusu olsa bu kadar oy alır mıydı sence? Ya da hem nefret edip hem oy attığımızı mı ima ediyorsun :D
Yok yok, düştükçe ateşlenen bir kitlesi var Sanji'nin. Bakma aslında Zoroculardan daha fenalar, karakter ne yaparsa yapsın reeeeyiiiz diye peşinde koşan hayranlar bunlar :D Sana diyorum sana, sen de Sanjici değil misin :gamyon:
Hahaha :D Ben "Monster Trio"cuyum. Çok fazla sevdiğim karakter var oralara girmeyelim benden fan olmaz :D

Önemli olan sayı değil nitelik. Sanjicilerde o daha az. Sanjiciler inanılmaz bir şekilde Zoro'ya nefret duyan garibanlar. Zorocular öyle mi karakterin eleştirilecek tonla işi olmasına rağmen Zoro'dan sonra Sanji'yi koyabiliyorlar. Ki bunu da ben, bizzat bu nefretin içinde haşlanmış bir üye olarak söylüyorum.

Zehahaha, yalnız bu anketten iki isim çıkmayacak mı?

Sen niye benim cümle kalıbımı kullanıyon lan lanet kadın :/

Bu anket sonucundan çıkarılabilecek sonuçlar :
1.Sanji bu arc sesi çok çıkan haterların aksine çoğu üyenin sempatisinin artığı bir karakter oldu.
2.Takıntılı Zorocular yüzünden karakterden soğuyup oyların Sanji'ye kaymış olabileceği.
3.Sanji haterları yüzünden haksızlığa gelemeyen tarafsız üyeler.

Bu kadar yakın sonucu ben bile beklemiyordum.

Sonuç: Zorocular üzgün :D

O durum söz konusu olsa bu kadar oy alır mıydı sence? Ya da hem nefret edip hem oy attığımızı mı ima ediyorsun :D

Hahaha :D Ben "Monster Trio"cuyum. Çok fazla sevdiğim karakter var oralara girmeyelim benden fan olmaz :D
Monster trio mu kaldı ya :D Jinbei geldi, trio falan yalan oldu. Tek gerçek trio, çekirdek trio; Luffy, Zoro, Nami :cool:
Sen niye benim cümle kalıbımı kullanıyon lan lanet kadın :/
Cümle kalıbından utan diye :artiz:

Bu anket sonucundan çıkarılabilecek sonuçlar :
1.Sanji bu arc sesi çok çıkan haterların aksine çoğu üyenin sempatisinin artığı bir karakter oldu.
2.Takıntılı Zorocular yüzünden karakterden soğuyup oyların Sanji'ye kaymış olabileceği.
3.Sanji haterları yüzünden haksızlığa gelemeyen tarafsız üyeler.

Bu kadar yakın sonucu ben bile beklemiyordum.

Sonuç: Zorocular üzgün :D
Luffycilerin çoğunun Sanji'ye oy verdiğini dusunuyorum ben.Finalde tek oy olursa Sanji bunun yarısı kadar oy alır.Ama Zoro yine benzer alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık