Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Zoro ve Sanjiyi sevmeyen pek yok ki. Sadece aşkını abartan kişiler sıkıntı yaratıyor ve insanları soğutuyor.

Zoro'ya sevgisi aşkı aşmış kişiler az rahat dursa zaten bu durumlar olmazdı. Hani o sevdiğin 2-3 kişi var ya onlar sıkıntı yani. :(
Şimdi oyları kimin verdiği görünmediğinden dolayı ne niyetle verildiğinden pek emin olamayız maalesef. İki oy hakkı var. Zoro ve Sanji'nin birini daha çok sevip ikisine de oy veren kitle var. Lakin konuda görüldüğü üzere sırf işi inada bindirdiğinden diğer karaktere oy vermeyecek kitle de var. Hangi taraf bunu yapabilir, seninde dediğin sebeplerden bunu en çok hangi karaktere nefret var şeklinde düşünerek sonucu buradan kestirebiliriz sanki :)
Valla ben şaşırdım, Sanji'yi sevmeyenlerin de sesi yüksek çıkıyordu bi süredir halbuki.
O sesi yüksek çıkan kitle Sanji'nin şu son ark yaptıklarını eleştiriyor, çoğu karakteri hala şu listede Zoro veya başka bir karakterle beraber oylayabilir. Yine de benim sürekli etrafta duyduğum forumda deli gibi Zoro sevici var iddiasını çürütür nitelikte bir sonuç.

Hani bu forum Zoro aşığı kaynıyordu? Her taraf Zoro seviciydi, bu ızdıraptan bunalmıştınız hani? Görüyoruz ki Sanji taraftarlarının Zoro taraftarlarından eksik kalır yanı yok :)
Önemli olan sayı değil nitelik :/ Zorocularda o daha az :/ Sanjiciler 3-5 basit harekete sevinen garibanlar. Zorocular öyle mi pireyi deve ederler. Ki bunu ben diyorum yani Zoroyu sever Sanjiden pek haz etmem :/

Şimdi oyları kimin verdiği görünmediğinden dolayı ne niyetle verildiğinden pek emin olamayız maalesef. İki oy hakkı var. Zoro ve Sanji'nin birini daha çok sevip ikisine de oy veren kitle var. Lakin konuda görüldüğü üzere sırf işi inada bindirdiğinden diğer karaktere oy vermeyecek kitle de var. Hangi taraf bunu yapabilir, seninde dediğin sebeplerden bunu en çok hangi karaktere nefret var şeklinde düşünerek sonucu buradan kestirebiliriz sanki :)

O sesi yüksek çıkan kitle Sanji'nin şu son ark yaptıklarını eleştiriyor, çoğu karakteri hala şu listede Zoro veya başka bir karakterle beraber oylayabilir. Yine de benim sürekli etrafta duyduğum forumda deli gibi Zoro sevici var iddiasını çürütür nitelikte bir sonuç.
Zoro'cular taktik yapmış 1. olabilmek için Sanji'ye oy veriyorlarmış. Sanji çıkmaz ise Sanji oyları Luffy'e gideceği için. :gamyon:

Zoro nefreti hiçbir şeye benzemez. Forumun birleştirici gücü resmen :)
Aynen nasıl nefretse artık en popüler karaktere oynuyor :)
Ama öyle böyle gömmüyordu millet Sanji'yi :D Ben artık orta karar bi kitleye hitap ediyor sanmıştım :D

Mihawk bu tur elenecek. Dof da Mercury'nin tüm çabalarına rağmen öbür tur elenecek gibi. Bu ikisinin gitmesiyle tüm haterların odak noktası Zoro haline gelecek ve Zoro'yu birincilikten edecekler. Uyanın Zoro fanları! Büyük oyunu görün ve Mihawk'a oy verin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık