Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[YF-1] BÜYÜK KORSANFAN FAVORİ KARAKTER ANKETİ

Favori karakteriniz hangisi?

• Zoro

Kullanılan: 66 47.5%
  • Sanji

Kullanılan: 58 41.7%
  • Brook

Kullanılan: 35 25.2%
  • Aokiji

Kullanılan: 15 10.8%
  • Rayleigh

Kullanılan: 20 14.4%
  • Fujitora

Kullanılan: 10 7.2%
  • Mihawk

Kullanılan: 24 17.3%
  • Gol D. Roger

Kullanılan: 12 8.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 16 11.5%

• Kullanılan toplam oy
    139
  • Anket kapatılmış .
Finallere minimum 10-20 karekter kalmalı. Bu şekilde en çok sevilen 10-20 karekterin sıralaması tespit edilebilibilir. İlk 5 sırada kimin olacağı az çok belli, önemli olan listenin devamında gelen kişilerin potansiyelini ve sıralamasını tespit edebilmek.

Son düzenleme:
Finalde 6 Kişi olursa ona final diyemem ben. Gidip bir super final yapmak da gerekir o zaman. :oleyo:

Forumca birleşip bana bilgisayar alın gayet adil anketler yaparım o zaman :oleyo:
Futbol turnuvası değil ki bu :)

Finalde 4 kişi olunca favori karakteri o 4 kişiden hiçbiri olmayan ne yapacak? 4 kişiden herhangi birisine verecek. Mesela Zoro'yu sevmiyorsa Luffy kazansın diye ona verecek. Veyahut hatır için sevmediği birine verecek vs.. Sağlıklı bir oylama olmaz. 10 kişi falan olmalı ki hem forumda en çok sevilen 10 kişinin sıralaması da belli olmuş olur.

Finalde 4 kişi olunca favori karakteri o 4 kişiden hiçbiri olmayan ne yapacak? 4 kişiden herhangi birisine verecek. Mesela Zoro'yu sevmiyorsa Luffy kazansın diye ona verecek. Veyahut hatır için sevmediği birine verecek vs.. Sağlıklı bir oylama olmaz. 10 kişi falan olmalı ki hem forumda en çok sevilen 10 kişinin sıralaması da belli olmuş olur.
Ama beni de seven bikaç kişi vardı :oops: ben yokum :ühü: olmaz ama:( protesto etmeye forum meydanına gidiyorum:üzgünüm:
Erzak olarak biraz süt var mıydı:utaniyorum:

Baştan beri finalde dort Kişi olacak şeklinde ayarladım. Hani dediğin şekilde olsaydı çeyrek final vs farklı olurdu. Neyse bunu düşünmek içn zaman var zaten :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık