Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Yeni Dragon Ball Super Animesi

Toei olunca işin içinde bakılmaz gibi geliyorda 3-5 bölüm izlerim yinede belki sarar.DAha Z''nin bile yarısını izlemedim begenmedigim içi bıraktım da,düşünçe yapısı degişmişmi o kadar yılda ona bakarım.

Artık karakterleri çok ince çizmeleri hoşuma gitmiyor.Eskiden DB karakterleri aşırı kaslıydı şimdi çocuğa dönmüşler :(.Tabi bu manga çizimi olduğuna göre animede bu kadar ince olmaz.

Bende yorum yapayım bu yeni şekle,

1) Kesinlikle DB karakterlerine ince çizimler yakışmıyor, kami to kami filminden beri bu şekilde çiziyorlar o yüzden anime içinde umutlu değilim, muhtemelen bir tür modernleştirme çabası ama bazı şeyler olduğu gibi kalmalı,

2) Kıyafetin içinden giydiği mavi tişörtün kaldırılması ve kıyafetin iki parçaya bölünüp üst tarafın dışarı çıkarılması radikal ama hoş bir karar olmuş. Goku artık daha yaşlı bir karakter olduğu için bu kıyafet daha iyi gitmiş (şu bileklikler de çaktırmadan aradan çıkarılabilirmiş aslında),

3) O ayakkabılar :agla:, Goku gibi bir karaktere yakışmamasını geçtim, kıyafetin geri kalanı ile "at organı - kelebek" misali durmuş,

Birde, eskiden beri şu pantolonun (yada neyse artık) bu kadar sarkık çizilmesine hep uyuz olurum, çok hantal bir hava veriyor, Jyabura'nın pantolon gibi çizseler çok daha hoş olur, daha kısa ve daha dar, altına da düz taban kungfucu ayakkabısı çaktın mı tamamdır,

Silinmiş Üye

Gittikçe kötüleşen ve muhteşem bir pazarlama ürünü olan bir seridir Dragon Ball.Bu yeni çıkan Anime'de GT ayarında bişey olacak.Toriyama amca her zaman aynı yalanı atıyor.Ya çizmek istemiyorumda çok ısrar ediyolar :S Para tatlı tabi.
Boş zamanımda yine bakarım ben.

Tadında bıraksalar da olurdu, gerçi son çıkan filmleri fena değildi, GT ayarında bir şey olmaz diye umuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık