Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Uçan Altılı'nın Güç Seviyeleri

En güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    179
Ananın tayfasında Snack'e ne olduysa o olacak.Yine orduda bulunur ama diyelim Jack yenildi altılıya girer artık.Rütbesi düşer yani uçan altılı Jack olur. :D

Belki dediğin gibi oğlu onun için çok değerli diye Ace = Oğlan olabilir ama yine de sanmıyorum.Joker de sadece rol için değildi.Güç için de geçerlidir.King,Queen,Jack güçlü olduklarına göre.Joker de hepsi yerine geçebilir kart temasına göre.Biz boşuna sağ kol eder demiyorduk işte. :D Kaido güçlü olduğunu onaylıyor.O lafı bile çarpıttılar şakkiii ah ah.

Adam az daha güçlü olsaydın keşke Joker dedi gücünü tasdikleyerek ama bu hain tayfa çok zayıfsın Joker dediğini söylüyor o konuda da algı yapıyorlar.Karalama kampanyası bitmez.:mad:

Konu canavarı olduğumu kabul ediyorum kaç tane açtım saymadım.:fool:Ama sende de potansiyel gördüm dişlerin çıkmaya başlamış. :D
Luffy, Yamato'yu bulup Kaido karşısında King'le kapışırsa falan Kaido bi ki kelam eder Dof'la alakalı belki de görürüz :D Baktığında evet Joker aslında hepsinden değerli. Neyse konya Dof girmesin şimdi 10 sayfa tartışırsınız birileri gelir :D

X drake kim ya? 2 yıl önce ıkına ıkına pacifista indiren adam mı who"yu geçecek? Kaidou bile bunu takmamış ki eski kaptanlar arasında saymıyor.:fool:

Who's Who ile Sasari ayırdı hemen kendisini.

Benim 978'de yaptığım sıralama ile alakası yok şu an.

Drake zaten gizli denizci ve belki de en yeni flying six olduğundan o topa girmiyor.

Drake
Who's Who ve Sasari
Black Maria
Page One
Ulti

Belki Ulti Page One'dan güçlüdür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık