Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Uçan Altılı'nın Güç Seviyeleri

En güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    179
Dördüncü komutan yok işte tayfada.Oda bu işlere ödül açısından baktığı için muhtemelen 3 yıkımcı = 4 tatlı komutanı yaptı.Ödüllerini de o yüzden yüksek verdi yıkımcıların bireysel olarak daha güçlü olduklarını göstermek için.

Ben sanmıyorum.Neye göre verecek King ile dövüşürken iyi maç çıkardın Who diye dördüncü komutan mı yapacak.Bilemiyorum Allstar ünvanı bir diğerinden kendi sırtına almak için var sanki.3 tane yıldız rütbesi var dördüncü komutan olabilseler bu kadar kasmazlardı.Who izin vereceğini duyunca gözleri parladı elemanın.

As konusu ise Kaido'nun oğlu inanılmaz güçlü çıkmazsa tayfanın ası Kaido'dur başkası zor.

Bu arada tam bir konu canavarı oldun ha senden kaçmıyor. :D
Oda'nın tam tersini yaptığı gayet bariz oysa :D Bir tarafta Kaido'nun Linlin'e gücünü göstermek içinde Who,Sasaki,Drake'in bulunduğu uçan altılı üyeleri,diğer tarafta İchiji'yi yenemeyen Oven,Judge'yi yenemeyen Snack.Who'nun Jack'i yendiği senaryoda Cracker>Jack gün kadar bariz olacak.Linlin tayfasında Cracker'ı yenebilecek mevkidaşları dışında birisi yok.

Ne demek istediğini hala anlamadım. Ayrıca ben bir mantık kurmadım, tahmin ettim. Bunda da ısrarlı değilim, tutmaz yani muhtemelen. Varsa senin mantıklı çıkarımların, okuyalım?
Sasaki, ekibin Blueno'su demişsin ya.. Ben de diyorum ki Blueno Cp oluşumundaki en güçlü adamlara meydan okuyacak gücü ve cesareti kendinde bulabilir miydi ki F6'daki Sasaki Canavar 3'lüye meydan okuyabilsin ? Yani Sasaki en güçsüz olsa bu adamlara meydan okuyabilir mi demek istiyorum. Eğer süzme gerizekalı olup intihara meyilli tipler değilse bu adam Kaido'nun 3'lüsüne meydan okumaz. Dolayısıyla en güçsüz olması mümkün değil.

Who ile Sasaki güçlü içlerinde.

Ama Drake ajan. Her şeyi ile kendini geri plana atıyordur.

Drake en güçlüleri olabilir, yakışır reise.

Oda'nın tam tersini yaptığı gayet bariz oysa :D Bir tarafta Kaido'nun Linlin'e gücünü göstermek içinde Who,Sasaki,Drake'in bulunduğu uçan altılı üyeleri,diğer tarafta İchiji'yi yenemeyen Oven,Judge'yi yenemeyen Snack.Who'nun Jack'i yendiği senaryoda Cracker>Jack gün kadar bariz olacak.Linlin tayfasında Cracker'ı yenebilecek mevkidaşları dışında birisi yok.
Tam tersi nasıl ? Tam tersi olması için 5 yıkımcı falan olması lazımdı ama 4 tatlı komutanından az sayıdalar.Doğal olarak daha güçlü olmaları beklenir.Bence öyleler de.

Tam tersi nasıl ? Tam tersi olması için 5 yıkımcı falan olması lazımdı ama 4 tatlı komutanından az sayıdalar.Doğal olarak daha güçlü olmaları beklenir.Bence öyleler de.
Bence değiller işte.Kaido'nun tayfası hem daha kalabalık hem elit adamları daha fazla.Kaido'nun komutanlarına kafa tutacak kadar güçlü bir alt grubu var.Bu Linlin'in tayfasında yok.Linlin'in 30 klık fodder ordusu da yok.10 klık ordusu var onlar da Germa'ya bayılıyor,içinde Linlin'in çocukları var bide o orduda.Snack sadece sözde komutan olan birisi.Brulee gayet bahsediyor çapını da görmüş olduk diyerek.Snack ile Perospero neyse Kaido'nun tayfasında Who ile Sasaki o gibi duruyor.Güç olarak değil komutan sonrası gelen adamlar olarak.Aradaki fark da bariz.

6 sından biri çok fena harcanacak.
All star’a meydana okuyayım derken fena bodoslayacak.

Uzun ömürlüler : Drake, Page One, Ulti
Bunlara kolay kolay bir şey olmaz gibime geliyor.
Uzun vakit görürüz bence bunları.

Dördüncü komutan yok işte tayfada.Oda bu işlere ödül açısından baktığı için muhtemelen 3 yıkımcı = 4 tatlı komutanı yaptı.Ödüllerini de o yüzden yüksek verdi yıkımcıların bireysel olarak daha güçlü olduklarını göstermek için.

Ben sanmıyorum.Neye göre verecek King ile dövüşürken iyi maç çıkardın Who diye dördüncü komutan mı yapacak.Bilemiyorum Allstar ünvanı bir diğerinden kendi sırtına almak için var sanki.3 tane yıldız rütbesi var dördüncü komutan olabilseler bu kadar kasmazlardı.Who izin vereceğini duyunca gözleri parladı elemanın.

As konusu ise Kaido'nun oğlu inanılmaz güçlü çıkmazsa tayfanın ası Kaido'dur başkası zor.

Bu arada tam bir konu canavarı oldun ha senden kaçmıyor. :D
Yani mesela King'i yendi sallıyorum, ya da Who'nun dediği gibi Queen yenildi yerine de Queen kadar güçlü biri geçti. Bu yenilen King, Queen ne olacak? Pozisyonlarını kaybetseler de güçlü b elemanlar, diğer gruplara göre. King kaybetse, Jack'ten güçlü olduğu barizken o All stardan çıkacak Jack mi kalacak :D Değişik işler. Kaido'nun oğlunun tuhaf bi yeteneği veya işlevi olabilir. Joker'de daha çok karakteristik ve rol olarak ele alındı Dof'ta. Kaido'nun oğlu normalde güçsüz fakat spesifik bi noktada Ace değerini kazanacak biri çıkar, gibi.

Konu canavar neuymuş ya.Yok be konu kovaladığım, can sıkıntısı. Konu canavarı sensin ya :D
Ace'i bizim Portgas olarak okuyorum. Diyorum kendi kendime Shakky ne diyor.
Ace aslında ölmedi diyorum. Wano'ya geldiğinde orada kaldı geriye klonunu yolladı. Aslında Ace, Portgasss....

Luffy ve Kid'in yonkouya yürüdüğü yerde Drake F6'nın en güçlüsüdür.Kendini geride tutuyordur yoksa Jackı bile alabilir benim gözümde.

Yani mesela King'i yendi sallıyorum, ya da Who'nun dediği gibi Queen yenildi yerine de Queen kadar güçlü biri geçti. Bu yenilen King, Queen ne olacak? Pozisyonlarını kaybetseler de güçlü b elemanlar, diğer gruplara göre. King kaybetse, Jack'ten güçlü olduğu barizken o All stardan çıkacak Jack mi kalacak :D Değişik işler. Kaido'nun oğlunun tuhaf bi yeteneği veya işlevi olabilir. Joker'de daha çok karakteristik ve rol olarak ele alındı Dof'ta. Kaido'nun oğlu normalde güçsüz fakat spesifik bi noktada Ace değerini kazanacak biri çıkar, gibi.

Konu canavar neuymuş ya.Yok be konu kovaladığım, can sıkıntısı. Konu canavarı sensin ya :D

Ace aslında ölmedi diyorum. Wano'ya geldiğinde orada kaldı geriye klonunu yolladı. Aslında Ace, Portgasss....
Ananın tayfasında Snack'e ne olduysa o olacak.Yine orduda bulunur ama diyelim Jack yenildi altılıya girer artık.Rütbesi düşer yani uçan altılı Jack olur. :D

Belki dediğin gibi oğlu onun için çok değerli diye Ace = Oğlan olabilir ama yine de sanmıyorum.Joker de sadece rol için değildi.Güç için de geçerlidir.King,Queen,Jack güçlü olduklarına göre.Joker de hepsi yerine geçebilir kart temasına göre.Biz boşuna sağ kol eder demiyorduk işte. :D Kaido güçlü olduğunu onaylıyor.O lafı bile çarpıttılar şakkiii ah ah.

Adam az daha güçlü olsaydın keşke Joker dedi gücünü tasdikleyerek ama bu hain tayfa çok zayıfsın Joker dediğini söylüyor o konuda da algı yapıyorlar.Karalama kampanyası bitmez.:mad:

Konu canavarı olduğumu kabul ediyorum kaç tane açtım saymadım.:fool:Ama sende de potansiyel gördüm dişlerin çıkmaya başlamış. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık