Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Uçan Altılı'nın Güç Seviyeleri

En güçlü?

• Kullanılan toplam oy
    179
Onlar içinde farketmez.Kınların içinde ortada Kinemon duruyor.Onun en güçlü olma ihtimali var mı :D
Tamam işte doğruluyor bunu.Kinemon lider çünkü.Altılı için de geçerli bu Who liderleri.Tabii altılının içinden Kinemon gibi sadece yöneten bir lider çıkamaz.Hepsi güçlü dövüşçüler oldukları için oradalar özel bir tim gibi.Yani direk bir oluşumun zayıf ama fikir adamı denecek bir lider çıkmaz aralarından.

Who' Who'dur. En son ortaya çıkan, tam tanıtımda en önde olan, King, Jack'den sonra pis pis sırıtan elemandır. X Drake 2, Sasaki de 3. en güçlüdür.

Tamam işte doğruluyor bunu.Kinemon lider çünkü.Altılı için de geçerli bu Who liderleri.Tabii altılının içinden Kinemon gibi sadece yöneten bir lider çıkamaz.Hepsi güçlü dövüşçüler oldukları için oradalar özel bir tim gibi.Yani direk bir oluşumun zayıf ama fikir adamı denecek bir lider çıkmaz aralarından.
King'in sözleri ve bu sayıdaki tavırları Who'nun en güçlü olduğuna yeşil ışık yakan şeyler zaten.Who>=Drake>Sasaki bence sıralama.

Ortaya çizilmemiş. Kontrol etmiştim ben 6 kişiler ya üçer üçer iki tarafa bölünmüşler. Who sağ tarafta, Maria sol tarafta başı çekiyor.
İki gruba bölmüş o iki grubun da en güçlülerini sağ başa koymuş o zaman.Böyle de olabilir.Who açısından birşey değişmiyor o şekildeyse de.

Şöyle diyeyim aslında.Who daha güçlüdür ama hikaye gereği azim ve görev de işin içine girerse Drake bu adamı vs atarlarsa yenebilir.Fakat iş güce bakınca yıkımcıya karşı ortaya koyulacak performansa bakılırsa Who en güçlüleri.

İki gruba bölmüş o iki grubun da en güçlülerini sağ başa koymuş o zaman.Böyle de olabilir.Who açısından birşey değişmiyor o şekildeyse de.

Şöyle diyeyim aslında.Who daha güçlüdür ama hikaye gereği azim ve görev de işin içine girerse Drake bu adamı vs atarlarsa yenebilir.Fakat iş güce bakınca yıkımcıya karşı ortaya koyulacak performansa bakılırsa Who en güçlüleri.
Bence sırf buna umut bağlamamak lazım. Yani adama iki şekil bir hava çizdi hop Drake'e komutan aldıran adamlar Who'cu kesildi. Gördük bu tarz trollemede Oda'yı geçmişte, sırf Jack'e façasını çizdirirse şaşırmam.

Bence sırf buna umut bağlamamak lazım. Yani adama iki şekil bir hava çizdi hop Drake'e komutan aldıran adamlar Who'cu kesildi. Gördük Oda'yı geçmişte, sırf Jack'e façasını çizdirirse şaşırmam.
Ödüllerden anlaşılır şekle şükle de gerek yok.En son 900 istihbaratları vardı.Jack ayarı vardır en fazla daha ötesi olacağını sanmıyorum.Jack çok hafife alınıyor algı kastılar forumda diğer tayfa geride kalmış görününce.

Yıkımcılarla dövüş başlamaz başlasa bile yarıda kalır.Tabii yıkımcıları zayıflatıp Sanji'ye Zoro'ya 1 vs 1 de yem etmek istemiyorsa.

Ödüllerden anlaşılır şekle şükle de gerek yok.En son 900 istihbaratları vardı.Jack ayarı vardır en fazla daha ötesi olacağını sanmıyorum.Jack çok hafife alınıyor algı kastılar forumda diğer tayfa geride kalmış görününce.

Yıkımcılarla dövüş başlamaz başlasa bile yarıda kalır.Tabii yıkımcıları zayıflatıp Sanji'ye Zoro'ya 1 vs 1 de yem etmek istemiyorsa.
Mom'ın 4 komutanı vardı ya hani, 3'lüyü devirmese bile 4. çıkamaz mı biri? Drake'e X=10 mantığından sonraki bakıyolar. Yabancı forumlarda birde Sasaki'nin Ki'si japonca 9 demekmiş, o kafayla değerlendirmişler. Ama bence Kaido'nun Ace rütbesi olması lazım 4. olarak. Ona inancım var benim. Ve niyeyse Ace hem en düşük hem en yüksek olduğu için alengirli bir temsil olacakmış gibi. Yani Oda bunu görmezden gelmez bence.

Mom'ın 4 komutanı vardı ya hani, 3'lüyü devirmese bile 4. çıkamaz mı biri? Drake'e X=10 mantığından sonraki bakıyolar. Yabancı forumlarda birde Sasaki'nin Ki'si japonca 9 demekmiş, o kafayla değerlendirmişler. Ama bence Kaido'nun Ace rütbesi olması lazım 4. olarak. Ona inancım var benim. Ve niyeyse Ace hem en düşük hem en yüksek olduğu için alengirli bir temsil olacakmış gibi. Yani Oda bunu görmezden gelmez bence.
Dördüncü komutan yok işte tayfada.Oda bu işlere ödül açısından baktığı için muhtemelen 3 yıkımcı = 4 tatlı komutanı yaptı.Ödüllerini de o yüzden yüksek verdi yıkımcıların bireysel olarak daha güçlü olduklarını göstermek için.

Ben sanmıyorum.Neye göre verecek King ile dövüşürken iyi maç çıkardın Who diye dördüncü komutan mı yapacak.Bilemiyorum Allstar ünvanı bir diğerinden kendi sırtına almak için var sanki.3 tane yıldız rütbesi var dördüncü komutan olabilseler bu kadar kasmazlardı.Who izin vereceğini duyunca gözleri parladı elemanın.

As konusu ise Kaido'nun oğlu inanılmaz güçlü çıkmazsa tayfanın ası Kaido'dur başkası zor.

Bu arada tam bir konu canavarı oldun ha senden kaçmıyor. :D

Ace'i bizim Portgas olarak okuyorum. Diyorum kendi kendime Shakky ne diyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık