Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Charlotte Cracker

Cracker Vs Law

• Law kazanır

• Cracker kazanır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Crackerın Dof seviyesinde olduğunu düşünenlerden değilim.Ki bu konuda çok netim.Cracker, Dofun yarısı etmez.
He öyle düşünüyorsan sıkıntı yok benim açımdan net birbirine yakın karakterler Dof'un yarısı olan adamı hacamat ederdi Luffy gel gör ki 11 saat sürdü dövüş ayartan orman Nami'nin yağmuru falan onları saymıyorum bile.

Attığım sayfada Law'ın roomunun ne kadar büyük olduğu görülüyor.Rakipler o roomdan çıksalar bile sonra Law'a nasıl saldıracaklar ki ? Dof sadece uzak menzilli saldırı yapmıyordu.Law'ın yakınına bile girebiliyordu.Mesela Law'ın kolunu koparttığı sahnede neden yerini değiştirmedi Dof'un ? Diğer ihtimaline gelelim.Dof'un hızı Law'ın shambles yapma hızı kadar yoktur.Law'ın yaptığı ne var ki ? Shambles diyor yer değiştiriyor.Tüm olay bu.Dof bu hareketi engelleyecek kadar hızlı değil.

Odanın içindeysen Law her şeyi kendi lehine kullanıp,yerlerini değiştirebiliyor ama buna karşıdaki rakip tam olarak dahil değil bence.Karşındakinin seviyesine bağlı olarak onun yerini değiştirebilirsin diye düşünüyorum.Mesela Sai,Barto gibi adamlar Law'dan güçsüz adamlar.Law'ın bunların yerini değiştirebilir ama Zoro gibi kendi seviyesindeki ya da Dof,Cracker gibi kendinden üstün adamlara bunu yapacağının garantisi yok.Bu kişileri hazırlıksız yakaladığında veya anlık olarak açıklarını bulduğunda yapabilir ama açık vermezler ya da dikkatleri dağılmazsa ben yapacağını düşünmüyorum.

Evet mangada Law'a öyle bir söz söylenmedi ama shamblesten kaçış olmadığıyla ilgili bir şeyde geçmedi.Kaldı ki Dof ve Law kaç kere yakın dövüşe girdiler.Dof'un sürekli yerini değiştirebilirdi ama yine böyle bir şey olmadı.
Dof'un yerini değiştirse bile eline ne geçecek ki? Attığın sayfada bir şey yok ki? Room köprünün tamamını bile kapsamıyor. 1 saniye olmadan yine dibinde biter Dof. Büyük çapta room açmak bünyesini zorluyor zaten. Uzun mesafeye yollamadıktan sonra Dof gibi ondan çok daha hızlı olan bir rakibi biraz öteye yollamak bir şey ifade etmez. Ayrıca o sayfaya gelmeden önce Fuji ve Dof'tan kaçmak için meyvesini kullana kullana tükenmiş.

"Room aktifken rakipleri hızlıca alandan çıkabilir veya Law shambles yapamadan ona ulaşıp engelleyebilir." demiştim zaten. Dediğin gibi shambles anlık bir şey ama room açarken de rakiplerinin eli armut toplamayacak. Eğer rakibi odanın içerisindeyse ve Law'u engellemek için bir şey yapmıyorsa, ve buna rağmen Law sırf rakibinin kapasitesi ondan yüksek diye yerini değiştiremiyorsa Ope Ope'yi çöpe at gitsin.

Onun yaptığı yardımı kim yaptı, amiral ve Dof ile aynı anda kapıştı. Öldü öldü dirildi. Ada kadar oda açtı. Kolu kesildi. Kuşunlandı ama bana mısın demedi. Son nefesinde Trebol'e tek attı. D. olduğu belli.

Bu arada bende kararsızım.
D'ler ölmez can çekişir :D Law güçlü de daha o seviyeye gelmemiş diye düşünüyorum. Wano'yu bekleyelim :D

Dofla vs kaç saat sürdü peki?
Aç bak bakalım Luffy'nin vs'sini kaç saat sürmüş Luffy'nin Doflamingo ile dövüş süresi maksimum 30 dakika zaten ondan önce hep oyalandılar.Sen kafesin kapanma mevzusundan dolayı uzun sürdü sanıyorsun. Kafesi Doflamingo'nun hızlandırmasının ardından kaç saat sonra küçüleceğini söylemesi;

Son düzenleme:
Dof'un yerini değiştirse bile eline ne geçecek ki? Attığın sayfada bir şey yok ki? Room köprünün tamamını bile kapsamıyor. 1 saniye olmadan yine dibinde biter Dof. Büyük çapta room açmak bünyesini zorluyor zaten. Uzun mesafeye yollamadıktan sonra Dof gibi ondan çok daha hızlı olan bir rakibi biraz öteye yollamak bir şey ifade etmez. Ayrıca o sayfaya gelmeden önce Fuji ve Dof'tan kaçmak için meyvesini kullana kullana tükenmiş.

"Room aktifken rakipleri hızlıca alandan çıkabilir veya Law shambles yapamadan ona ulaşıp engelleyebilir." demiştim zaten. Dediğin gibi shambles anlık bir şey ama room açarken de rakiplerinin eli armut toplamayacak. Eğer rakibi odanın içerisindeyse ve Law'u engellemek için bir şey yapmıyorsa, ve buna rağmen Law sırf rakibinin kapasitesi ondan yüksek diye yerini değiştiremiyorsa Ope Ope'yi çöpe at gitsin.
Farkederdi.En azından kolunu kaptırmamış olurdu.Aynı şekilde Law'ın amacı ilk başta Dof'u oyalamaktı zaten.Shambles sayesinde oyalayabilirdi ama böyle bir şey olmadı.Ayrıca Fuji ve Dof'la çok uzun süre kapışmadı ki.O kadar kısa sürede sınırına ulaşıyorsa zaten Cracker'i alamaz.

Rakiplerinin eli armut toplasın ya da toplamasın sonuçta shamblese engel olamazlar ki.Law'ın shambles yapma hızı mı daha fazladır Dof'un Law'a ulaşma süresi mi ? Ayrıca sırf Shambles'i kendinden üstün adamlara işlemiyor diye ope opeyi çöpe atmak olmaz.Ope ope shamblesten ibaret değil.Gamma knife,counter shock,injection gibi teknikler var.Bu teknikler ölümcül teknikler.Sadece şu teknikler bile meyveyi kaliteli yapıyor zaten.

Aç bak bakalım Luffy'nin vs'sini kaç saat sürmüş Luffy'nin Doflamingo ile dövüş süresi maksimum 30 dakika zaten ondan önce hep oyalandılar.Sen kafesin kapanma mevzusundan dolayı uzun sürdü sanıyorsun.
Olabilir haklısın.Ama Cracker vs Luffy bölümünü izleyince aradan 11 saat geçmesi bana mantiksiz geldi.Saat konusuda pek önemli değil aslinda. Ama izlediğim okuduğum bölümlere göre Doflamingo daha dayanikli daha hizli daha saldirgan.Ben Crackerın bi üstünlüğünü göremiyorum.

Luffy Nami olmasada alırdı vsyi sınırlarını zorlasa.Bende aynı şey için Law içinde geçerli oldugunu düşünüyorum.
Yani Law ve Luffy Cracker için denk rakip.Ama Doflamingo için 2si bir olursa denk rakip olur.

Olabilir haklısın.Ama Cracker vs Luffy bölümünü izleyince aradan 11 saat geçmesi bana mantiksiz geldi.Saat konusuda pek önemli değil aslinda. Ama izlediğim okuduğum bölümlere göre Doflamingo daha dayanikli daha hizli daha saldirgan.Ben Crackerın bi üstünlüğünü göremiyorum.

Luffy Nami olmasada alırdı vsyi sınırlarını zorlasa.Bende aynı şey için Law içinde geçerli oldugunu düşünüyorum.
Yani Law ve Luffy Cracker için denk rakip.Ama Doflamingo için 2si bir olursa denk rakip olur.
O iş öyle değil işte be hacım Luffy ve Law en başından sağlam halleriyle Dof'un karşısına çıksaydı dövüş 30 dakika bile sürmezdi Law'ın tek kolu gitmiş Luffy bellamy ile uğraşırken 2 saniyelik team work ile adam Red Hawk ile yere çöktü sonrasında gamma knife kombosu yaptılar(sonra law'ın enerjisi bitti malum tek başına çıktı karşısına Luffy bellamy ile uğraşırken)Doflamingo ne hallere düştü sen düşün Cracker'a da ağır gelir Luffy ve Law ikilisi bak gör Kaido Arc'ta en başından komutan seviyesi bir adam karşısında team work yapsınlar sağlam halleriyle.Yani sağlam halleriyle en başından girişseler Dof'a öyle olmazdı o işler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık