Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Charlotte Cracker

Cracker Vs Law

• Law kazanır

• Cracker kazanır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Şimdi dayanıklılık konusu açılıyor değil mi ? Tank-Man modundaki Cannon Ball sence King Kong Gun gibi bir saldırıdan güçsüz müdür? 11 Saat dövüştüğünü de unutmayın. ( Karşısında sürekli yemek yiyen bir adam da var)
Kkg o saldırıdan çok daha güçlü bir teknik ki Luffy kafes muhabbeti yüzünden varını yoğunu koyarak vurdu.Şu an kata'ya açtığı g4 ile bir olmadığını düşünüyorum.Law'un dediği gibi çok daha fazla haki harcıyordu zaman sınırı yüzünden o yüzden daha güçlüydü ama çabuk pili bitti.

Kkg zemine temas bile etmeden sadece Dof yere indiğinde bütün adayı ayağa kaldırıyor sanki Fuji meyveyi kullanmış gibi.Düşün artık etkisini.

Kkg o saldırıdan çok daha güçlü bir teknik ki Luffy kafes muhabbeti yüzünden varını yoğunu koyarak vurdu.Şu an kata'ya açtığı g4 ile bir olmadığını düşünüyorum.Law'un dediği gibi çok daha fazla haki harcıyordu zaman sınırı yüzünden o yüzden daha güçlüydü ama çabuk pili bitti.

Kkg zemine temas bile etmeden sadece Dof yere indiğinde bütün adayı ayağa kaldırıyor sanki Fuji meyveyi kullanmış gibi.Düşün artık etkisini.
Cracker'da ada değiştiriyordu yanlış hatırlamıyorsam.Biraz daha bıraksak Raftele gidecekti :) Kata işine hiç girme bence 2 saat G4 ile dövüşebilen G4'lü Luffy'e kan kusturan bir adam.Luffy Dressrosa'daki Luffy olsaydı 10 kere kucak yapmak zorunda kalırdı Kata'ya malum her dövüşten sonra güçlenme muhabbetine ve iradesi ile yılmıyor.Yeni bir power up veya yardım almadan da yenemez Kata'yı.Zaten yeni bir power up yükleniyor Luffy'e k.haki power up'ı bir de yardım gelirse bakalım neler olacak.

Son düzenleme:
Dof'un cannon ball'dan sağ çıkabileceğini sanmıyorum ben de. Bir daha "full version tank man" göremeyeceğimiz için kanıtlamak imkansız ama o saldırı çok küçümseniyor.

Gear 4'e dayanacak sertlikte askerler bile arka arkaya dururken cracker'i yavaşlatamadı. Cannon ball'dan alınan hasarı geçtim cracker o hızda uçarken doflamingoya çarpsa dof bayılırdı bence :D

Şimdi dayanıklılık konusu açılıyor değil mi ? Tank-Man modundaki Cannon Ball sence King Kong Gun gibi bir saldırıdan güçsüz müdür? 11 Saat dövüştüğünü de unutmayın. ( Karşısında sürekli yemek yiyen bir adam da var)
Lawın saldırıları luffy nin saldırılarından daha güçlü bence. Punk hazard da vergoya karşı yapmış olduğu saldırı ve dofiye karşı yapmış oldu shock saldırısı crackere tutsa maf olur.

G4 çok fonksiyonlu bir mod hem hızlı hem güçlü hem dayanıklı. lawın zayıf yönü çok fonksiyonlu olmaması hem hızlı hem güçlü hem dayanıklı olamıyor. sadece saldırıları güçlü. Luffy ye g4 modundayken karşısına hep yeni cracker çıktı o yüzden birşey yapamadı ve mağlum süre sıkıntısı vardı. Lawın ise crackere ulaşma gibi bir derdi yok direk ışınlanabilir ve bir saldırı tutturması lazım.

Canonball gibi anlamsız bir şeye, bir Allahın kulu neden? Niye yakalansın ? O dövüşün kazanılması için, yağmur çamur yetmedi bir de öyle bir ahmaklık çıkardılar :bilmem:

Lawın saldırıları luffy nin saldırılarından daha güçlü bence. Punk hazard da vergoya karşı yapmış olduğu saldırı ve dofiye karşı yapmış oldu shock saldırısı crackere tutsa maf olur.

G4 çok fonksiyonlu bir mod hem hızlı hem güçlü hem dayanıklı. lawın zayıf yönü çok fonksiyonlu olmaması hem hızlı hem güçlü hem dayanıklı olamıyor. sadece saldırıları güçlü. Luffy ye g4 modundayken karşısına hep yeni cracker çıktı o yüzden birşey yapamadı ve mağlum süre sıkıntısı vardı. Lawın ise crackere ulaşma gibi bir derdi yok direk ışınlanabilir ve bir saldırı tutturması lazım.
Benim gözümde Cracker-Dof ayarı bir adam tek başına yapabileceğini düşünüyorsan o saldırıyı ne ala.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık