Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Charlotte Cracker

Cracker Vs Law

• Law kazanır

• Cracker kazanır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Room aktifken rakipleri hızlıca alandan çıkabilir veya Law shambles yapamadan ona ulaşıp engelleyebilir. Bu durumda teknikten kurtulmuş olurlar. Fakat benim demek istediğim, odanın içindeysen ve Law shambles yapmadan önce ona müdahale etmezsen odadaki iki şeyin yerini değiştirebiliyor her türlü. Şimdiye kadar bunun aksi olmadı. Biri Law shambles yaptığında, "Ben senden üstün olduğum için bu teknik bana işlemez" gibi bir şey diyip tekniği tınlamazsa ve yer değiştirmezse eyvallah. Fakat şimdilik böyle bir şey olmadı. Köprüde de Law çoktan tükenmişti. Dof zaten deli gibi hızlı bir adam. Oyuncak gibi oynadı Law o haldeyken. Ha neden denizdeki balıklara atmadı Dof'u dersen orası mangakanın bileceği iş. Nasıl room yapıp hazırlıksız yakalanan rakibinin uzaktan ciğerini sökemiyorsa suyun içindeki nesneleri de kullanamıyordur belki. Bilemiyorum.
Attığım sayfada Law'ın roomunun ne kadar büyük olduğu görülüyor.Rakipler o roomdan çıksalar bile sonra Law'a nasıl saldıracaklar ki ? Dof sadece uzak menzilli saldırı yapmıyordu.Law'ın yakınına bile girebiliyordu.Mesela Law'ın kolunu koparttığı sahnede neden yerini değiştirmedi Dof'un ? Diğer ihtimaline gelelim.Dof'un hızı Law'ın shambles yapma hızı kadar yoktur.Law'ın yaptığı ne var ki ? Shambles diyor yer değiştiriyor.Tüm olay bu.Dof bu hareketi engelleyecek kadar hızlı değil.

Odanın içindeysen Law her şeyi kendi lehine kullanıp,yerlerini değiştirebiliyor ama buna karşıdaki rakip tam olarak dahil değil bence.Karşındakinin seviyesine bağlı olarak onun yerini değiştirebilirsin diye düşünüyorum.Mesela Sai,Barto gibi adamlar Law'dan güçsüz adamlar.Law bunların yerini değiştirebilir ama Zoro gibi kendi seviyesindeki ya da Dof,Cracker gibi kendinden üstün adamlara bunu yapacağının garantisi yok.Bu kişileri hazırlıksız yakaladığında veya anlık olarak açıklarını bulduğunda yapabilir ama açık vermezler ya da dikkatleri dağılmazsa ben yapacağını düşünmüyorum.

Evet mangada Law'a öyle bir söz söylenmedi ama shamblesten kaçış olmadığıyla ilgili bir şeyde geçmedi.Kaldı ki Dof ve Law kaç kere yakın dövüşe girdiler.Dof'un sürekli yerini değiştirebilirdi ama yine böyle bir şey olmadı.

Çıkmasın bence:flaugh:
Niye ya ? Dediğin kadar kolaysa Law tek başına bile zorlar.Hadi destek amaçlı yanına Luffy'i de alsın tüm yonkoların hakkından gelir.

Attığım sayfada Law'ın roomunun ne kadar büyük olduğu görülüyor.Rakipler o roomdan çıksalar bile sonra Law'a nasıl saldıracaklar ki ? Dof sadece uzak menzilli saldırı yapmıyordu.Law'ın yakınına bile girebiliyordu.Mesela Law'ın kolunu koparttığı sahnede neden yerini değiştirmedi Dof'un ? Diğer ihtimaline gelelim.Dof'un hızı Law'ın shambles yapma hızı kadar yoktur.Law'ın yaptığı ne var ki ? Shambles diyor yer değiştiriyor.Tüm olay bu.Dof bu hareketi engelleyecek kadar hızlı değil.

Odanın içindeysen Law her şeyi kendi lehine kullanıp,yerlerini değiştirebiliyor ama buna karşıdaki rakip tam olarak dahil değil bence.Karşındakinin seviyesine bağlı olarak onun yerini değiştirebilirsin diye düşünüyorum.Mesela Sai,Barto gibi adamlar Law'dan güçsüz adamlar.Law'ın bunların yerini değiştirebilir ama Zoro gibi kendi seviyesindeki ya da Dof,Cracker gibi kendinden üstün adamlara bunu yapacağının garantisi yok.Bu kişileri hazırlıksız yakaladığında veya anlık olarak açıklarını bulduğunda yapabilir ama açık vermezler ya da dikkatleri dağılmazsa ben yapacağını düşünmüyorum.

Evet mangada Law'a öyle bir söz söylenmedi ama shamblesten kaçış olmadığıyla ilgili bir şeyde geçmedi.Kaldı ki Dof ve Law kaç kere yakın dövüşe girdiler.Dof'un sürekli yerini değiştirebilirdi ama yine böyle bir şey olmadı.

Niye ya ? Dediğin kadar kolaysa Law tek başına bile zorlar.Hadi destek amaçlı yanına Luffy'i de alsın tüm yonkoların hakkından gelir.
Dediğim şeyde Crackera örnek verdim.Sence Shambless yaparak Kaidoyu önüne çekip saldirsa Kaidoya işler mi? Islemez tek yer.Ben Lawın Cracker'a denk bir rakip olabileceğini düşündüm o yuzden böle bir ornek verdim.Ayrica Urouge Komutan avliyorsa Law niye yapamamasin?

Dediğim şeyde Crackera örnek verdim.Sence Shambless yaparak Kaidoyu önüne çekip saldirsa Kaidoya işler mi? Islemez tek yer.Ben Lawın Cracker'a denk bir rakip olabileceğini düşündüm o yuzden böle bir ornek verdim.Ayrica Urouge Komutan avliyorsa Law niye yapamamasin?
Dof seviyesinde bir adam Cracker yapsaymış Dof'ada

Tamam da Dof'un Law'ı ne hale getirdiği ortada.Cracker ve Dof'un kendi arasındaki güç ilişkisini nasıl görüyorsun ? Bence ikisi aynı seviyede olsalar da Cracker Dof'tan azıcık daha güçlüdür.Dof o hale getirmişken Cracker neden o hale getiremesin Law'ı ?

Bir de ben Urouge'yi görene kadar 4. komutanı aldığından tam emin olmucam.4. komutanın daha ne olduğunu bilmiyoruz.Oruçu gördü mü fikrim değişebilir.

Adam fazla varlık göstermediği için güçsüz görülüyor. O yüzden şans vermemeleri normal. Ben kararsızım demişim. Her şey olabilir bu karşılaşmada.
Onun yaptığı yardımı kim yaptı, amiral ve Dof ile aynı anda kapıştı. Öldü öldü dirildi. Ada kadar oda açtı. Kolu kesildi. Kuşunlandı ama bana mısın demedi. Son nefesinde Trebol'e tek attı. D. olduğu belli.

Bu arada bende kararsızım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık