Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Trafalgar D. Water Law vs. Charlotte Cracker

Cracker Vs Law

• Law kazanır

• Cracker kazanır

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Room'un içinde yer değiştirmek için yaptığı "shambles" tekniği için dedim onu. Şu yoruma cevap olarak:

Sonuçta odanın içerisinden çıkamazsan başka bir şeyle yerini değiştirebiliyor her türlü. Yanlış mı hatırlıyorum?
Kurtuluş olmadığı kesin değil.Mangada da o yer değiştirmekten kaçış yok diye bir şey geçtiğini hatırlamıyorum.

Burda Law room açıyor.

Burda Law'ın ne hale geldiğini görüyoruz.Eğer dediğin gibi kaçış olmasaydı o kadar kısa sürede Dof tarafından bu hale getirilmezdi bence.Dof'un sürekli yerini değiştirerek uzun bir süre tutabilirdi ama görüyoruz ki kısa sürede mahvetmiş Dof.

Oruç 4.komutanı tek başına alıyor.Law krakeri yer bence bir şekilde çok zor olsa da.Krakeri bile alamıyorsa Luffy'nin yancısı dahi olamaz zaten.Law,Kid gibi adamlar Cracker ayarında adamları alırlar muhtemelen.Alamıyorlarsa köylerine dönmeleri daha mantıklı olur.Yonkoya bulaşıyorsun en fazla 4.komutan yeniyorsun ciddi bir başarı değil böyle yüksek hedefleri olup öne çıkanlar için.

Şimdi Law,Cracker'ın biskuvi zırhlarından birine saldiracakken Laps diye "Shambless" yapsaa yer değiştirse Crackerla sonra yapiştirsa "Gamma Knife'i". Cracker ne yapacak ????

Kurtuluş olmadığı kesin değil.Mangada da o yer değiştirmekten kaçış yok diye bir şey geçtiğini hatırlamıyorum.

Burda Law room açıyor.

Burda Law'ın ne hale geldiğini görüyoruz.Eğer dediğin gibi kaçış olmasaydı o kadar kısa sürede Dof tarafından bu hale getirilmezdi bence.Dof'un sürekli yerini değiştirerek uzun bir süre tutabilirdi ama görüyoruz ki kısa sürede mahvetmiş Dof.
Room aktifken rakipleri hızlıca alandan çıkabilir veya Law shambles yapamadan ona ulaşıp engelleyebilir. Bu durumda teknikten kurtulmuş olurlar. Fakat benim demek istediğim, odanın içindeysen ve Law shambles yapmadan önce ona müdahale etmezsen odadaki iki şeyin yerini değiştirebiliyor her türlü. Şimdiye kadar bunun aksi olmadı. Biri Law shambles yaptığında, "Ben senden üstün olduğum için bu teknik bana işlemez" gibi bir şey deyip tekniği tınlamazsa ve yer değiştirmezse eyvallah. Fakat şimdilik böyle bir şey olmadı. Köprüde de Law çoktan tükenmişti. Dof zaten deli gibi hızlı bir adam. Oyuncak gibi oynadı Law o haldeyken.

Ha neden denizdeki balıklara atmadı Dof'u dersen orası mangakanın bileceği iş. Nasıl room yapıp hazırlıksız yakalanan rakibinin uzaktan ciğerini söküp elindeki taşla değişemiyorsa suyun içindeki nesneleri de kullanamıyordur belki. Bilemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık