Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Özel yöntem dendi onun dışında bir açıklama getirilmedi diye biliyorum. Genel de ailelerin en güçlü kızları prenses oluyor.
Androssi'nin mensup olduğu aile bütün kızlarını güce göre sıraya sokuyor hatırlarsan bir yemek sahnesi vardı.

Anak Zahard hakkında belki daha güçlü olabilir özel yöntemi bilmek lazım.

Enru şuanki gücüyle en güçsüz axis karşısında bile bir şansı yok.
Seni sitede online görünce hemen soruyum dedim, cevap için teşekkürler.

Her aileden en az 1 tane prenses hakkı mı oluyor yani ?
Rachel ' ın gücü ne ? Headon sen o değilsin dedi. Rachel kurallı mı, kuralsız mı ? Kapı Baam için açıldı bu önce girdi.
Rachel ' nın karşısına Kon hiç çekinmeden dikildi. Ne kadar uzun süre beraber takıldılar, Kon onun gücünü ne olduğunu biliyordur.

Seni sitede online görünce hemen soruyum dedim, cevap için teşekkürler.

Her aileden en az 1 tane prenses hakkı mı oluyor yani ?
Rachel ' ın gücü ne ? Headon sen o değilsin dedi. Rachel kurallı mı, kuralsız mı ? Kapı Baam için açıldı bu önce girdi.
Rachel ' nın karşısına Kon hiç çekinmeden dikildi. Ne kadar uzun süre beraber takıldılar, Kon onun gücünü ne olduğunu biliyordur.
Emin olmayarak söyleyim
Her aileden bir prenses seçiliyor ama o aileden ayrılmış veya o ailenin alt dallarınıda hesaba katarsak 3 Prensese kadar çıkıyor.(Bir yerde okumuştum ama nerede gördüm çıkaramadım bu bilgiyi)

Rachel'in görünen pek bir gücü yok.
Dediğin gibi Kapı Baam için açılıyor ama Rachel bir nevi arada kaynıyor ve o da yanlışlıkla kuleye giriyor. Ama teorik olarak kuralsız sonuçta kuleden biri değil yani kulenin kuralları onu alakadar etmez.

Hatırlarsın Koon, Rachel'in Baam'a ihanet edebileceğinden şüpheleniyordu ve ona kuleye çıkmasına yardım ediyormuş gibi gözüküp onu yanında tutmayı amaçlıyordu.
Yani 2. kattaki testlerden ve en son Atölye savaşına varmadan önceki 29. kata kadar beraber tırmanıyorlar.

Edit:Mangayurdu yine açılmıyor ne güzel sayfa atçaktım :/

Edit2:http://www.mangaoku.net/Tower_of_God_II/25/2

Emin olmayarak söyleyim
Her aileden bir prenses seçiliyor ama o aileden ayrılmış veya o ailenin alt dallarınıda hesaba katarsak 3 Prensese kadar çıkıyor.(Bir yerde okumuştum ama nerede gördüm çıkaramadım bu bilgiyi)

Dediğin gibi Kapı Baam için açılıyor ama Rachel bir nevi arada kaynıyor ve o da yanlışlıkla kuleye giriyor. Ama teorik olarak kuralsız sonuçta kuleden biri değil yani kulenin kuralları onu alakadar etmez.

Hatırlarsın Koon, Rachel'in Baam'a ihanet edebileceğinden şüpheleniyordu ve ona kuleye çıkmasına yardım ediyormuş gibi gözüküp onu yanında tutmayı amaçlıyordu.
Yani 2. kattaki testlerden ve en son Atölye savaşına varmadan önceki 29. kata kadar beraber tırmanıyorlar.

Kon Rachel 'ı Bam gelmeden indirmeyi düşünüyordu. KON bu almayacağını düşündüğü savaşa girmez . Adam zeka küpü, seviyeci ile bile kafa yaptı zamanında. Fug ne yapacak ki Rachel 'i niye bu kadar üstüne düşüyorlar. En son Bam ' a karşı mı kullanacaklar. Fug 'un hedefi Zahard sonuçta , Zahard da kat anlaşması var tek Rachel ne yapabilir, Bam gibi bir potansiyeli de yok.

Rachel 'in taraf çok güçsüz kaldı cehennem treni arcında, daha Yuri de trene bineceğini düşünürsek sayıları çok ve nasıl eşleşecekler bilmiyorum. Ran , Kon ,Beta bizim taraf çok ağır basıyor.

Wangnan da ZAhard yüzüğü vardı yanlış hatırlamıyorsam ,bu adam kuleye değişim getireceğim diyordu.Bahsedilen prens çıkabilir mi ?

Emin olmayarak söyleyim

Şu 3 prenses olayının doğru olduğunu zannetmiyorum. Öyle bir bilgi vermiş olsaydı SIU wiki bunu es geçmezdi.

Ayrıca illa 10 büyük aileden olmak zorunda değil prensesler. Sadece hem prenses hem de 10 büyük aileden biri olunca daha çok itibar görüyor gibiler.

Son olarakda aklıma takılan bir şey var. Acaba bu Zahard+10 FL birden 134 e kadar çıktılarmı yoksa duraksaya duraksayamı çıktılar ? Bazı katların Zahard ın kızları tarafından fethedildiği biliniyor sonuçta. Eğer non-stop çıktılarsa Zahard ın kuleye girmeden öncede prensesleri var demek değilmidir bu ?

Şu 3 prenses olayının doğru olduğunu zannetmiyorum. Öyle bir bilgi vermiş olsaydı SIU wiki bunu es geçmezdi.

Ayrıca illa 10 büyük aileden olmak zorunda değil prensesler. Sadece hem prenses hem de 10 büyük aileden biri olunca daha çok itibar görüyor gibiler.

Son olarakda aklıma takılan bir şey var. Acaba bu Zahard+10 FL birden 134 e kadar çıktılarmı yoksa duraksaya duraksayamı çıktılar ? Bazı katların Zahard ın kızları tarafından fethedildiği biliniyor sonuçta. Eğer non-stop çıktılarsa Zahard ın kuleye girmeden öncede prensesleri var demek değilmidir bu ?
Yanlış hatırlamıyorsam 1 seferde 100 lü katlara geliyorlar. Hikayenin bugunu buldun.Belki katın idaresini almak anlamındadır fethetmek.

Kon Rachel 'ı Bam gelmeden indirmeyi düşünüyordu. KON bu almayacağını düşündüğü savaşa girmez . Adam zeka küpü, seviyeci ile bile kafa yaptı zamanında. Fug ne yapacak ki Rachel 'i niye bu kadar üstüne düşüyorlar. En son Bam ' a karşı mı kullanacaklar. Fug 'un hedefi Zahard sonuçta , Zahard da kat anlaşması var tek Rachel ne yapabilir, Bam gibi bir potansiyeli de yok.

Rachel 'in taraf çok güçsüz kaldı cehennem treni arcında, daha Yuri de trene bineceğini düşünürsek sayıları çok ve nasıl eşleşecekler bilmiyorum. Ran , Kon ,Beta bizim taraf çok ağır basıyor.

Wangnan da ZAhard yüzüğü vardı yanlış hatırlamıyorsam ,bu adam kuleye değişim getireceğim diyordu.Bahsedilen prens çıkabilir mi ?
O kadar yazdım bilgiyasay kasıldı hepsi silindi :mad:

Rachel ne zeka nede güç bakımından Koon'un dengi olamaz. Kuralsız olsa bile Zahard ile dövüşebilecek güce gelmesi de göründüğü kadarıyla imkansız.
Fug'un ve Headon'un ne planladığıda bilinmiyor yani bu konu tam bir muamma.

Rachel tarafının güzçsüz gözükmesi Baam'ın hayvanlığı. Baam olmasa çok rahat Cehennem Trenininde ilerlerdi.
Buna rağmen ilerki katlarda Hwa Ryun'un dediğine göre Karaka olaya dahil olacak.
SIU cehennem treni arcında Maddog vs Baam yapabilirm demişti belki MAdDog olaya dahil olacak. Bunun yanında Sachi Faker gibi isimleride kendi tarafına çektyse baya çekişmeli bir arc bizi bekleyebilir.

Bu arada Wangnan kuvetle muhtemelen prens. Zaten 2. sezon arcının ismi bile Prensin dönüşü ve o arc boyunca ana karakter olarak Wangnan işlendi.
Zaten Hwa Ryun Zahard ve 10 Ulu Aİlenin yaptığı en büyük hata diyerek Wangnan olduğunu belli bir ölçüde ispat etti.

Emin değilim belki bir bilgi yanlıştır.
Sonra dediğin gibi prensesler sadece 10 Ulu Aİle değil onlardan ayrılmış aileler ve ya alt ailelerden olabiliyor.

Bir de Kütüphanedeki Zahard paylaşımını ben çevirmedim Webtoongarden'da görmüştüm hazır koydum.
Az önce göz gezdirdim Tog Wiki'ye böyle birşey yazdığı da yok yani bilgi yanlış olabilir.

Edit: Az önce buldum fethetme değil de yardım ediyorlar. Muhtemelen belli bir katta durdular o ara oldu prensesler.
Biraz daha göz gezdireyim.

Anlamadım neyi sen çevirmedin ne yanlış olabilir ?

Apparently, some of the Floors were conquered by Princesses, likely on the behalf of Zahard when the King and the 10 Great Warriors were conquering the Tower.[2] It is unknown if these Princesses were allowed to rule the Floors they had conquered.

yazıyor işte wikide

Prensesler kendi başına fethermiyorlar. Grace Mircea Luslec,bazı prensesler hatta Masceth yardım ediyo bunlara. (Fethetme diye çevirmişler)

Muhtemelen belli bir kata kadar ilerleyebilirdiler ondan sonra orada yerleştiler o ara prensesler oldu. Bunun böyle olup olmadığına bakıyorum.

Apparently, some of the Floors were conquered by Princesses, likely on the behalf of Zahard when the King and the 10 Great Warriors were conquering the Tower.[2] It is unknown if these Princesses were allowed to rule the Floors they had conquered.

yazıyor işte wikide
Zahard's Floors are the Floors ruled by the Zahard government. They were all conquered by Zahard, the 10 Great Warriors and helpers (including Grace Mircea Luslec and several Princesses).

Bur a da böyle yazıyor :/
Tek başlarına değil de 10 Ulu aileye yardım etmişler.

Orası neresi ? Bir de ordada aykırı bir şey yazmıyor ki dediğime zaten. Zahard 10 GW ve diğer kişiler tarafından fethedilmiş.

Zahardın wiki sayfasını okudum bu konuyla ilgili sadece şu bilgi var :
He is the Ruler of Zahard's Floors and founded the Zahard Empire while still conquering the Tower. This is because he built his Empire with many contracts as he moved through the Tower.

Yani fethettikçe başkentini değiştirmiş olarak düşünebiliriz. Böylece mesela 90. katın kralıyken kızları 91. katı fethetmiş olabilir.

Edit: Yardım etmişler anlamı çıkmaz ki ordan benmi anlamadım bilmiyorum. Others yazmamışta Helpers yazmış işte

Orası neresi ? Bir de ordada aykırı bir şey yazmıyor ki dediğime zaten. Zahard 10 GW ve diğer kişiler tarafından fethedilmiş.

Zahardın wiki sayfasını okudum bu konuyla ilgili sadece şu bilgi var :
He is the Ruler of Zahard's Floors and founded the Zahard Empire while still conquering the Tower. This is because he built his Empire with many contracts as he moved through the Tower.

Yani fethettikçe başkentini değiştirmiş olarak düşünebiliriz. Böylece mesela 90. katın kralıyken kızları 91. katı fethetmiş olabilir.
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Floors#Zahard.27s_Floors

Yukarı sayfadan bakarak yorum yaptım.

Dediğin gibi öyle olabilir ama senin yazdığın yeri ilk kez gördüm. Türkçesini önceden okumuştum(Zahard hakkında bilgi) ama Wiki'de Zahard konusunda böyle bir bilgi yok diye çeviri hatası olabilir dedim.
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Zahard

Eğer fethetmişlerdese dediğin gibi 100. katta konaklıyorlardır prensesler tek başına 101. katı fethederler gerçi o zmanda güçleri yetmiyormuymuş diye bir soru çıkar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık