Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Tamam ya biraz karıştırınca çıktı gibi ana tablo

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Zahard

He is the Ruler of Zahard's Floors and founded the Zahard Empire while still conquering the Tower. This is because he built his Empire with many contracts as he moved through the Tower.

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Floors#Zahard.27s_Floors

Zahard's Floors are the Floors ruled by the Zahard government. They were all conquered by Zahard, the 10 Great Warriors and helpers (including Grace Mircea Luslec and several Princesses). They start with the Second Floor and currently end on the 134th Floor.

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Zahard%27s_Princesses

Apparently, some of the Floors were conquered by Princesses, likely on the behalf of Zahard when the King and the 10 Great Warriors were conquering the Tower.[2] It is unknown if these Princesses were allowed to rule the Floors they had conquered.

Ekstra bir şeyler eklenmediği sürece; Zahard belli bir yerden sonra imparatorluğunu kurup prenses alımlarına başlamış ve bazı katlarıda onlara fethettirmiş. Ben acaba girmedende belli bir yerin kralıydıda kuleyemi taşındılar diye düşünmüştüm

Yukarı sayfadan bakarak yorum yaptım.

Dediğin gibi öyle olabilir ama senin yazdığın yeri ilk kez gördüm. Türkçesini önceden okumuştum(Zahard hakkında bilgi) ama Wiki'de Zahard konusunda böyle bir bilgi yok diye çeviri hatası olabilir dedim.

Eğer fethetmişlerdese dediğin gibi 100. katta konaklıyorlardır prensesler tek başına 101. katı fethederler gerçi o zmanda güçleri yetmiyormuymuş diye bir soru çıkar.
Zahard 'ın gücü yetmiyorda katı fethetmeye ,gücünden biraz verdiği prenslerle mi yapıyor ?

Maddog Vs Bam çok zevkli olur. Androssi karşısında gayet sağlam durmuştu. Karaka yı da Yuri tutar hatta Yuri ona göre fazla güçlü kalıyor. Ben trenden çok sonunda ulaşacakları katı merak ediyorum. Enryu niye öldürdü kat gardıyanını. Seri hakkında baya şeylerin cevabı verilir orda. Diken hakında daha çok şey öğreniriz. Shinwoo yu 43. katta herkes kuralsız gibi mi kullanıyor. Mazino nun katına kadar da daha durmazlar herhalde. Yoksa seri yarılanmadı bile hızlanması gerikiyor.

Tamam ya biraz karıştırınca çıktı gibi ana tablo

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Zahard

He is the Ruler of Zahard's Floors and founded the Zahard Empire while still conquering the Tower. This is because he built his Empire with many contracts as he moved through the Tower.

Zahard's Floors are the Floors ruled by the Zahard government. They were all conquered by Zahard, the 10 Great Warriors and helpers (including Grace Mircea Luslec and several Princesses). They start with the Second Floor and currently end on the 134th Floor.

http://towerofgod.wikia.com/wiki/Zahard%27s_Princesses

Apparently, some of the Floors were conquered by Princesses, likely on the behalf of Zahard when the King and the 10 Great Warriors were conquering the Tower.[2] It is unknown if these Princesses were allowed to rule the Floors they had conquered.

Ekstra bir şeyler eklenmediği sürece; Zahard belli bir yerden sonra imparatorluğunu kurup prenses alımlarına başlamış ve bazı katlarıda onlara fethettirmiş. Ben acaba girmedende belli bir yerin kralıydıda kuleyemi taşındılar diye düşünmüştüm
Bu arada bu Wiki çok karışık.
Her yerde farklı birşey hepsini bir yere koysalar olmuyor mu ara ara dur zaman kaybı :(

Zahard 'ın gücü yetmiyorda katı fethetmeye ,gücünden biraz verdiği prenslerle mi yapıyor ?

Maddog Vs Bam çok zevkli olur. Androssi karşısında gayet sağlam durmuştu. Karaka yı da Yuri tutar hatta Yuri ona göre fazla güçlü kalıyor. Ben trenden çok sonunda ulaşacakları katı merak ediyorum. Enryu niye öldürdü kat gardıyanını. Seri hakkında baya şeylerin cevabı verilir orda. Diken hakında daha çok şey öğreniriz. Shinwoo yu 43. katta herkes kuralsız gibi mi kullanıyor. Mazino nun katına kadar da daha durmazlar herhalde. Yoksa seri yarılanmadı bile hızlanması gerikiyor.
MadDog'un yeteneği tam çözemedim ben.
Anladığım kadarıyla darbe aldımı kendi canı yanmıyor kurtları var onlar ölüyordu yada onlar etkileniyordu Hatsu kurtları etkilendi gibi birşey demişti.
Bunun yanında kan taraması ile kontra atak saldırı imkanı kazanıyordu yani biri vurdumu vuran kişide zarar alıyor.

Yani baya güçlü biriydi muhtemeln Androssi ile dövüşü devam etse o dövüşün ne olacağıda belli olmazdı ve Avcı olmayı hedeflediğinden azçok potansiyeli de vardır.
Ama karşısında Baam varken şansı yok Thor açmadan döver herhalde:/

Çünkü Cehennem Treninin bulunan adamlar baya güçlü misal Atölye arcından hemen önce Ran ve Novick, Baam'ın yaptığı 5 baang'e karşı baya afalladılar ama Daniel çok rahat sıyrıldı. Muhtemelen Maddog pasif bir izlenim sergiler bu arc.

Bu arada Karakayı yenenin Baam olacağını düşünüyorum ama tam da emin olamıyorum sonuçta Karakanın yanında takılan Poken'in gölgesinin bir parçasını alan Reflejo baya arc bosuydu sağlamdı.
Karaka kim bilir ne kadar güçlü ama benimkisi de bir umut işte :/

Bu arada bu Wiki çok karışık.
Her yerde farklı birşey hepsini bir yere koysalar olmuyor mu ara ara dur zaman kaybı :(
Wikinin yarısından fazlasını seriden değilde blog yazılarından aldıklarından biraz karışık ama o kadarda kötü sayılmaz bence. Hikaye odaklı bir seri olasınında rolu var tabi.

43. kat biraz sıkıntılı gerçekten. Gardiyan olmadan kimden izin alıpta kullanıyorlar shinwo yu yoksa herkes bağımsız şekildemi kullanıyor. O yüzden mangaka o katı kapattırmış. 42 den 44 e atlattırarak.

Yuri ninde Karaka yı tutacağı kesin değil ama Yuri nin bu bölümlerde de harcanacağını sanmıyorum.

Benim Zahard prensleri hakkında şu anda vardığım sonuç birden fazla prens olduğu ve bunların tabiri caizse bir taht yarışına girişecekleri. İleride Karaka ve Wangnan dan başkalarıda çıkabilir. Prensesler de dahil olsa süper olur aslında taht kavgasına

Wikinin yarısından fazlasını seriden değilde blog yazılarından aldıklarından biraz karışık ama o kadarda kötü sayılmaz bence. Hikaye odaklı bir seri olasınında rolu var tabi.

43. kat biraz sıkıntılı gerçekten. Gardiyan olmadan kimden izin alıpta kullanıyorlar shinwo yu yoksa herkes bağımsız şekildemi kullanıyor. O yüzden mangaka o katı kapattırmış. 42 den 44 e atlattırarak.

Yuri ninde Karaka yı tutacağı kesin değil ama Yuri nin bu bölümlerde de harcanacağını sanmıyorum.

Benim Zahard prensleri hakkında şu anda vardığım sonuç birden fazla prens olduğu ve bunların tabiri caizse bir taht yarışına girişecekleri. İleride Karaka ve Wangnan dan başkalarıda çıkabilir. Prensesler de dahil olsa süper olur aslında taht kavgasına
Yuri high ranker ben ilk 500 de diye biliyorum. Karaka sadece ranker, hatta bu Bam'ın ustası adını unuttum buna akıllı ol demişti. Mekanını bastığında,o ilk 100 deydi. Yani Yuri rahat alır, hatta yanında rehberi de getirirse adı Evan dı yanlış yazmıyorumdur umarım, o da ilk 100 deydi. Bam'ın Fug daki ustası ve Karaka VS Yuri ve Ewan la ikiye iki olabilir. Belki böyle dengelenebilir.

Yuri high ranker ben ilk 500 de diye biliyorum. Karaka sadece ranker, hatta bu Bam'ın ustası adını unuttum buna akıllı ol demişti. Mekanını bastığında,o ilk 100 deydi. Yani Yuri rahat alır, hatta yanında rehberi de getirirse adı Evan dı yanlış yazmıyorumdur umarım, o da ilk 100 deydi. Bam'ın Fug daki ustası ve Karaka VS Yuri ve Ewan la ikiye iki olabilir. Belki böyle dengelenebilir.
Baam boşta kalıyor.

Yuri Zahard vs Garam Zahard
43. katta Garam Zahard bulunuyor 2 tane 13 Ay Serisinden itemide var Yuri bunlarıda alır itemleri dörtler :/

Baam vs Karaka
Baam gerekirse Thor'un sınırlarını aşar birşey yapar bu ikisi dövüşür. Ha Jinsung boşuna Karakaya Baam seni yerinden indirecek demedi bana kalırsa. Zaten Karakayı saymazsak Baam'ın dişine göre kim kalıyor ki.

Sıralamada yüksek diye illaki yenmesi gerekmiyor ki. Bu Karaka değişik bir şey çıkacak çok op olabilir yani ve yenersede sırıtmaz. Sonuçta Adori yanlış hatırlamıyorsam daha ranker olmadan sağlam bi rankeri güle oynaya yeniyordu. Mazino da daha 100. kattayken Arie Hon u yeniyor ki o zamanlar Arie Hon en güçlü 4. kişi. Demek istediğim sıralama çoğu zaman doğru olsada istisnalar çıkabiliyor. En fazla 10-20 kata Baam da bi ranker alacak kıvama gelir heralde

Dedikleriniz iyi güzel de, Karaka ''Ranker'' olmuş birisi, Baam ise irregularda olsa,dünya yeteneği de olsa,Thorn'u bile olsa direk aşamaz bu seviyeyi. Rankerların yapamadığını yapıp Mazino'ya çizik atabilmesi birşeyleri ima etse de Karaka düşük seviye rankerlara benzemez.

Sıralamada yüksek diye illaki yenmesi gerekmiyor ki. Bu Karaka değişik bir şey çıkacak çok op olabilir yani ve yenersede sırıtmaz. Sonuçta Adori yanlış hatırlamıyorsam daha ranker olmadan sağlam bi rankeri güle oynaya yeniyordu. Mazino da daha 100. kattayken Arie Hon u yeniyor ki o zamanlar Arie Hon en güçlü 4. kişi. Demek istediğim sıralama çoğu zaman doğru olsada istisnalar çıkabiliyor. En fazla 10-20 kata Baam da bi ranker alacak kıvama gelir heralde
Prensesleri istisna kabul etmek lazım

Garam Zahard karşısında Yuri ye şans vermiyorum.

Mazino çok farklı bir dünya adam seviyecilere , eğer benimle konuşmak istiyorsanız 1000 kişi daha getirmeniz lazım dedi. Bam o haliyle naıl çizik atabildi hemde başkasını korumaya çalışırken o da belirsiz.Sanki shinwoo kendiliğinden koruyor Bam 'ı.(Naruto daki Gara 'nın kum savunması gibi düşünüyorum.)

Sonuçta Yuri ile Mazino yakınlar birbirine ki hatta, Yuri Mazino dan aldığı yavruyu kardeşine veriyor bilgi için. Yuri de Mazino dan bir şeyler kapmıştır.

Bam la KAraka yıda ,Ha Jinsung eğitti. Bam daki yetenek çok imla, bir defa görse kopyalıyor.Savaşırken gelişmeye çok açık.Tek eksiği dayanıklı olmayışıydı onuda geliştiriyor zamanla.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık