Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Karaka'nın acayip güçlü çıkacağı bir gerçek.
Misal yukarıdaki resim de Karaka'ya Tanrım diyen şahsiyetin adı Poken. Poken'in gölgesinin bir parçası Reflejo'yu ne kadar güçlü hale getirdi.
Burdan hesap edersek Baam'ın bu kadar kısa sürede Karaka'yı yenmesine imkan yok. (Tabi Poken çok daha güçlü olabilir misal Evan Edrok gibi)

Ama seri gidişatı bakımından söylenenler bakımından bir ihtimal belki de yener diye düşünmemekte elde değil. Tam olarak Baam'ın gücünü tam anlamıyla görsek daha iyi olur.

Şuana kadar hep bir Thor ele geçirdi geçirecek muhabbeti var ele geçirirse ne olacak onu görmekte fayda var.
Kişisel olarak Thor'un bir anlık Baam'ı ele geçirip Karakayı yenmesini istemem ama tamamiyle ele geçirip karakterini değiştirecekse böyle birşey olması daha iyi olur.

http://mangayurdu.com/oku/Tower_of_God_II/105/20

Her ailenin 3 prensesi vs. nerde yazıyor buldum.
İlginç, 10 aileden olunca daha nüfuslu olduklarını hatırlayıp yazmıştım ama bunu ilk defa görüyorum. Wikide atlamalarıda ayrı bir soru işareti. Bu sayfanın ingilizcesini bulamazmıyızki

Bir sorun yok gibi. Aynen öyle yazıyor. Acaba 3 max sayımı yoksa su an en fazla bir ailede 3 tanemi var ? Olaylar olaylar. Bu arc biraz daha aydınlatacak gibi bizi bu konularda

Birisi bizim için çevirse çok güzel olur. İngilizceyi Lisede hocam çok demişti öğren diye ne işe yaracak demiştim. Şimdi onun pişmanlığını yaşıyorum.:D
Haftasonları elimden geldiğince çeviririm artık.
Hiç olmazsa soru cevapları ve 1. sezonun blog yazılarını.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık