Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Zahard'ın kaldığı 134.katta gardiyan ile yaptığı kontrat sonucu,Zahard ölümsüz o katta Fug'daki herkes kontrata tabi olduğu için Zahard'dan güçlü olsalar dahi öldüremezler ama kuralsız biri için alakasız bir durum. Abesde gelse Zahard'ı bütün Fug'ın tuttuğunu düşünüp son vuruşu Rachel'ın yapması gibi bir mantık olabilir veya Racheli güçlendirecekler illa ki.
E madem öyle Rachel'i eritseydiler silahla beraber. Niye inatçı veledin biriyle uğraşıyorlar başından beri o da kuralsız o da kuralsız :D Her türlü amacına ulaşıyorlar yani niye Racheli bu kadar gezdirsinler yanlarında. Demek istediğim anlamsız bir Rachel sempatisi var ortada.

Yine diğerlerini hafife alma.
Çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum hepsi potansiyelli gençler :/

Misal Laure bana kalırsa Ran shinsoo yemediği takdirde Ran'ı yenebilecek güçte biri. Keza o da 10 Ulu Aİlenin soyundan.

Bunun yanında 10 Ulu Aİle olayı o kadar önemli değil sonuçta oradaki herkes 10 Ulu Aileden birilerini geçecek muhtemelen.Ailelerin çocukları potansiyeli var diye önce çıkıyor ama misal Rak'ın tek başına 10 Ulu Başı kadar potansiyeli varsa 10 Ulu Aİle çocuğuymuş filan önemi kalmıyor.
Hepsi potansiyelli zaten de diğerleri çok daha hızlı gelişim kaydedebilirler ve diğerlerinden her zaman önde olurlar.Yoksa tabiki onlar da hedeflerine ölmezlerse ulaşabilecek potansiyelde varlar.

E madem öyle Rachel'i eritseydiler silahla beraber. Niye inatçı veledin biriyle uğraşıyorlar başından beri o da kuralsız o da kuralsız :D Her türlü amacına ulaşıyorlar yani niye Racheli bu kadar gezdirsinler yanlarında
Özel bir durumu veya birşeyi var demek ki, Androssi sezon 1'de Rachel hakkında normal olmayan birşeyler var demişti veya bu dünyadan değil sanki gibi birşey demişti, altından birşey çıkar orada kişiliği hakkında konuştuğunu düşünmüyorum.

Bu birşeyler çeviriyor ama ne...
Neyse bu arc herşey açığa kavuşur gibi geliyor uzatmaz bu konuyu.

Özel bir durumu veya birşeyi var demek ki, Androssi sezon 1'de Rachel hakkında normal olmayan birşeyler var demişti veya bu dünyadan değil sanki gibi birşey demişti, altından birşey çıkar orada kişiliği hakkında konuştuğunu düşünmüyorum.
Evet söyleyince ben de hatırlamıştım şimdi. Androssi Rachel'e saldırmak istemedim gibi birşeyler de söylemişti sanki. Belki de Headon'la alakası vardır bu durumun. Yani onu öldürmeyip yanında gezdirmeleri durumu

Evet söyleyince ben de hatırlamıştım şimdi. Androssi Rachel'e saldırmak istemedim gibi birşeyler de söylemişti sanki. Belki de Headon'la alakası vardır bu durumun. Yani onu öldürmeyip yanında gezdirmeleri durumu
Headon zaten kuralsızlardan nefret ediyor. Buna Zahard'da dahil.. Kulenin gerçek sahibi olarak Gardiyanları görüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık